Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • po roku 1989 musím jenom v duchu doufat že někdo zamne bude...... viz múj nick.
  • ods?? ta zprofanovaná strana--co aji ten santa klausů ji vládnul a co rozkradnul REPUBLIKU?
    ti super loupežníci si dovolují ještě se zviditelňovat

    TO JE TA DEMOKRACIE !!!! jen pro pro PRACHÁČE !!!!!!!!!!!!!!!
    • ODS hibernuje. Roli opoziční strany tragicky nezvládá, co dodat, snad jen ZLATÍ KOMUNISTI. Ti hledali 40 let cestu do ( )!( ), ale ODS našla zkratku tunelem ( na daň. poplatníku) po modrém značení a vše se povedlo za 25 let.
  • Jenom skoda, ze to trvalo 25let
    • Ano, je to škoda zmařeného života za čtvrtstoletí .Jsem rád,že jsem tomu nefandil hned od začátku,protože to by mě ani ve snu nenapadlo,že na konci zústane zmar a jen zmar.Pár lidí se má dobře,ale ne svým umem nebo poctivou prací pro sebe,rodinu a také pro společnost.Měl jsem možnost pracovat po roce 1968 na Praze 9,ve čtvrti,kde byla fabrika na fabrice,čtvrti,kde se vytvářel národní důchod,kde jsem poznal obyčejné,ale slušné lidi,ale také Kapky,Štěpány,Jakeše a i tzv.prognostickou zašívárnu tzv.žvanilů-intelektuálů a hlavně nemakačenků.Dnes tam již není ČKD,ZEZ a další i menší fabriky.I tam vtrhla tzv.demokracie havlova,chátry,aby lidem vzala radost ze života,mládí a další atributy štastného života,plánů,abych také připomenul neexistující Pragovku nepřekonané auto i dnes.To není nostalgie,nebylo vše růžové,ale těšil jsem se na spartakiády každých pět let,když se měl zdražit rohlík z 30,-hal.na 50,-hal.tak zasedala org.ROH ,SSM a KSČ jak to ty dělníky životní úrovně bude bolet.Podpora mladých,byty od podniku,rodina na prvním místě.A tak jsem pochopil co jsem ztratil za 25 let slibů a získal.Byl jsem syn odbojáře a živnostníka,který se protloukal životem,když z malého,ale poctivě nabytého majetku žila naše rodina až do roku 1949,kdy se chopila moci skupina lidí,stejně jako 1968 a i 1989 a začala hlásat ráj na zemi.Můžu porovnávat a zjišťuji,že hodnoty,které jsem měl jsou pryč a dnes nám tady vládne někdo bez životních zkušeností,ale s mocí,na kterou nemá,protože praxe a jen praxe vytváří člověka a životní zkušenosti.Proto nemám důvod tleskat za 25 let zničeného života ,proto ta propaganda mě masíruje a já této společnosti zadarmo radit nebudu,ale také slavit.Co je svoboda?To,že dodržuji zákony,nekradu a neokrádám.A ODS a jeho garnitura,která to má na svědomí již nikdy nemůže tomuto národu nic říct a jen povaha vzniklého asi omylem tohoto státu zatím zabránila tomu nejhoršímu tj.mejdanu.
      • Ty jseš ale komunistickej haj.l já ve svých 63 letech bych nechtěl z doby před rokem 1989 vrátit ani minutu. Jenom tupé a slepé hovádko mohlo vydržet tu komunistickou zrůdnost co tu vládla.
        • Neznám pojem komunistickej hajzl, realitou je odeesáckej zloděj napříč politickým spektrem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit