Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když komunisti viděli, že komunismus chcípl i v CCCP a bratrská pomoc není na pořadu dne, tak gauneři v prognostickém ústavu vymysleli "pravicovou" stranu ODS a "levicovou" stranu ČSSD a do obou nelezli "bývalí" komunisti, kteří včas schovali rudé knížky. Té první začal předsedovat Klaus a té druhé Zeman. A když bylo potřeba, udělali dohodu o rozdělení moci, tzv. "opoziční smlouvu". Ti mentálně pomalejší komunisti se zmohli jedině na to, že ke názvu KSČ přidali "M" od slova magoři, mizerové... A společně zlikvidovali každý pokus o vytvoření skutečné pravicové strany.
    A jak si vyprognozovali, blíží se doba, kdy si stádo "svobodně" zvolí komunisty. A cesta k rozvinutému komunismu jako v Kimkorei bude otevřená.
    • Právě že komunismus se rozmáhá a už je v polovině světa, viz Lidová Čína, jedině ten má budoucnost, naopak chcípá kapitalizmus, USA už se stává rozvojovou zemí!! *3* *3* *3*
  • Náhodou - mě se dojička, co vyprdla toho zloděje benzínu ze služebního auta, docela líbí. Ta by mne mohla jako neukojeného kojence ukojit, ale asi bych jí u toho musel natáhnout trenkz na hlavu, abych nevrhnul.
  • Mentále, nechceš to vzít místo té stračeny?
    • Já nemůžu, já už dávno žiju v reálném komunismu.
      • A co to znamená?
        • Že už mají doma úplně VŠECHO! I syfilis. *1* *1* *1* *6* *7*
  • Mě na tom všem vadí, že se dávají do statistik procenta volících a ne všech voličů. I člověk, který je volič, ale nejde k volbám, protože nemá z těch nabízených "grázlů" na výběr je občan ČR. Pak by bylo teprve vidět, jakou mají skutečně jednotlivé strany podporu občanů v tomto státě.
    • Tak ty občany , co nechodí k volbám, donuť aby tam šli, Asi až budeš přesvědčovat ty první, tak už to přežiješ s parádně rozbitou hubou.. Tak si nestěžuj na výpočty procent bez nevolících - nešli, nikdo jim to nezakazoval a ty nemáš právo jim to přikazovat, takže platí ta procenta, která dodají volící občané. A "šmytec ", třeba i kdyby ses podělal za uši...
      • Kdepak hochu ze které višně jsi spad, vidím že nic nečteš, možná jen Kravské rozhledy, a tam se toho moc nedozvíš!! Je to jak říkám já a jiní rozumní, a basta!! *3*
        • Neomylný blbec zabučel - a basta !!!
    • Potom by ve skutečnosti titulek vypadal:

      ODS na dně: Po Nečasově aféře by ji volilo jen 4 % voličů. A to je skutečná realita.
      • Tak to už nemají ani jako "Parade pride". *2* *2* *2* *2* *1*
      • Já bych ještě ubral, tak na 3!!
        • To chceš jako říct, že nechceš modrostračí vysoce kvalifikovanou dojičku za premiérosku ??? :-)))
  • t.ulehla
    Text Vašeho příspěvku *12* Anonyme mlč a seď v ústraní, když se stydíš za své jméno... *16*
  • Ani se nedivím, že je na dne, když podpořili církevní restituce, zvýšení dph a ještě Nečas lezl Kalouskovi do p r d e l e. Byl to hodně slabý předseda vlády a lépe řečeno dokonce Loutksa Kalouska. *2*
    • No jistě, zlodějská závistivá lůza nemůže přenést překousnout, že bylo církvi vráceno to jí komunisti uloupili. Lenost a závist je typická česká vlastnost. Raději nechat církevní památky spadnou, z kostelů udělat herny a sklady, jenom je nevrátit původnímu účelu.
      • Však jim to sebereme zase zpátky !!!
      • Konečně rozumný názor. Ztrátě preferencí ODS se nedivím, ač jsem přesvědčený pravicový volič OPDS nevolím, nemohu té straně věřit. A když si představím, kdo ji má nyní zachraňovat! Ta Lojzka Němcová neví, o čem je vůbec řeč, tak se do toho hrne. Vzpomínám, jak jsme kdysi měli volit u nás předsedu, on to nechtěl, abychom ho přesvědčili, tak kdo si řekl, že tu může dělat "tuhle Jarda" /byl nejhloupější ze všech, víceméně trpěn/. Než někdo stačil zareagovat Jarda vstal, že hoši, děkuju za důvěru a šel do čela stolu. Podobnost čistě náhodná. náš národ je opravdu národem primitivů. Škoda roku 1918, být Habsburská monarchie, nedošli bychom do těchto konců. Ale patří nám to, vyhráli jsme válku!
      • A víte vůbec odkud vzala tento majetek církev. Zkuste si zopáknout dějepis.
      • A proč ne. Kněží by mohli jako pinglové roznášet mezi hosty měšní víno.
        Ale kdo něco ukradl církvi? Vždyť ji komunisté povolili její činnost. Nikdy nebyla zakázána. A kostel nikdo neodnesl.
      • Méééééééé!!
        • To už tě naučila koza? *12*
    • Kalouskova loutka je Kchárl. Necas byl spis takovej "curak na ovladani"...
      • Máš pravdu, jako že se Pišta tečka jmenuju!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit