Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 8% zločinců v republice
  • Že už mají doma úplně VŠECHO! I syfilis. *1* *1* *1* *6* *7*
  • Volte "Dobrovolné hasiče". U nás na vsi mají 81 %. *2* *14* *2* *14* *2* *14* *1*
  • ODS je od samého počátku stranou zločinu a morálního úpadku. Domnívám se, že i oněch hypotetických osm procent pro ni je příliš mnoho. Mohli by ji volit maximálně tak čyři procenta, a to těch, kteří profitovali (a ještě profitují) ze zničení tohoto státu. *16*
  • Právě že komunismus se rozmáhá a už je v polovině světa, viz Lidová Čína, jedině ten má budoucnost, naopak chcípá kapitalizmus, USA už se stává rozvojovou zemí!! *3* *3* *3*
  • A co to znamená?
  • A víte vůbec odkud vzala tento majetek církev. Zkuste si zopáknout dějepis.
  • Když komunisti viděli, že komunismus chcípl i v CCCP a bratrská pomoc není na pořadu dne, tak gauneři v prognostickém ústavu vymysleli "pravicovou" stranu ODS a "levicovou" stranu ČSSD a do obou nelezli "bývalí" komunisti, kteří včas schovali rudé knížky. Té první začal předsedovat Klaus a té druhé Zeman. A když bylo potřeba, udělali dohodu o rozdělení moci, tzv. "opoziční smlouvu". Ti mentálně pomalejší komunisti se zmohli jedině na to, že ke názvu KSČ přidali "M" od slova magoři, mizerové... A společně zlikvidovali každý pokus o vytvoření skutečné pravicové strany.
    A jak si vyprognozovali, blíží se doba, kdy si stádo "svobodně" zvolí komunisty. A cesta k rozvinutému komunismu jako v Kimkorei bude otevřená.
  • Náhodou - mě se dojička, co vyprdla toho zloděje benzínu ze služebního auta, docela líbí. Ta by mne mohla jako neukojeného kojence ukojit, ale asi bych jí u toho musel natáhnout trenkz na hlavu, abych nevrhnul.
  • Já nemůžu, já už dávno žiju v reálném komunismu.
  • Mentále, nechceš to vzít místo té stračeny?
  • A proč ne. Kněží by mohli jako pinglové roznášet mezi hosty měšní víno.
    Ale kdo něco ukradl církvi? Vždyť ji komunisté povolili její činnost. Nikdy nebyla zakázána. A kostel nikdo neodnesl.
  • To už tě naučila koza? *12*
  • To chceš jako říct, že nechceš modrostračí vysoce kvalifikovanou dojičku za premiérosku ??? :-)))
  • Méééééééé!!
  • Máš pravdu, jako že se Pišta tečka jmenuju!
  • No jistě, zlodějská závistivá lůza nemůže přenést překousnout, že bylo církvi vráceno to jí komunisti uloupili. Lenost a závist je typická česká vlastnost. Raději nechat církevní památky spadnou, z kostelů udělat herny a sklady, jenom je nevrátit původnímu účelu.
  • Já bych ještě ubral, tak na 3!!
  • Potom by ve skutečnosti titulek vypadal:

    ODS na dně: Po Nečasově aféře by ji volilo jen 4 % voličů. A to je skutečná realita.
  • Mě na tom všem vadí, že se dávají do statistik procenta volících a ne všech voličů. I člověk, který je volič, ale nejde k volbám, protože nemá z těch nabízených "grázlů" na výběr je občan ČR. Pak by bylo teprve vidět, jakou mají skutečně jednotlivé strany podporu občanů v tomto státě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit