Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jistě. A té kampaňové tváři Svobodovi mezitím podtrhli nohy v radě hl.m. Prahy, jak jsme viděli téměř v přímém přenosu. ODS je plná gaunerů, zlodějů a tunelářů na vysokých postech, jen blbec by znovu naletěl na poctivého pana Svobodu, když ví, jak se k němu spolustraníci chovají....
  • Jeden větší pako než druhý.
  • Pravičáci už jsou podělaní i za ušima, už se ohánějí banánama!!!
    • Tak tohle jsem psal já!
  • Pravičáci už se nás, poctivejch komunistů tak bojí, že nám kradou nicky. Po revoluci jim znárodníme všecky majetky, zlodějům!!!
  • Myslíte,že to lidi zase sežerou jako u TOP a VV v roce 2010? Viz John a Trautenberk ? Kašpárky vystrčit dopředu, aby ti vzadu mohli v klidu krást?
    • Sobotkovci zamávají stádu buřtem před čenichem a stádo půjde volit ČSSDKSČ. A budeme zpátky v rudých s.ačkách.
      • Ty souhlasíš s touhle zlodějskou vládou?
        • Asi jo, bo je natvrdlej.
  • Pokud budou pravičáci ve zneužívání našich značek pokračovat,tak jim bude třeba,po revoluci,sťuknout jejich pravicové huby,deset až patnáct centimetrů vlevo.Pak je budou mít akorát.
    • Tak tohle napsal nějakej chudáček, nikoliv já, velkej Klas. Ani zrno nazmar!!!
  • Pravičáci už jsou podělaní i za ušima.Proto se zde bojí dát si svojí značku.Píší raději svoje pravičácké sprostoty pod mojí značkou.Jsou zralí na co nejkrutější odporažení,na katovských mučírnách.
    • Tohle jsem psal já a jsem na to hrdej, mám maturitu, potom že jsme všichni hloupí.
  • Už žádné fronty na maso a na chleba!!!
    • ODSacká a TOPácká hyena je šťasná, že místo front na maso a na chleba jsou fronty na úřadech práce.
      • Podle Trestního zákoníku č. 40/2009 Sb.
        § 403: Kdo ZALOŽÍ, PODPORUJE nebo PROPAGUJE hnutí, které prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka…
        § 404: Kdo VEŘEJNĚ PROJEVUJE SYMPATIE k hnutí uvedenému v § 403,..
        § 405: Kdo VEŘEJNĚ POPÍRÁ, ZPOCHYBŇUJE, SCHVALUJE nebo se SNAŽÍ OSPRAVEDLNIT nacistické, komunistické nebo jiné genocidium nebo zločiny nacistů a komunistů proti lidskosti…
        BUDE POTRESTÁN ODNĚTÍM SVOBODY AŽ NA DESET LET.
        A jelikož
        1) KSČ podporovala, propagovala a veřejně projevovala sympatie ke komunistické ideologii, veřejně popírala, zpochybňovala, schvalovala a snažila se ospravedlnit komunistické zločiny,
        2) KSČ(m) se liší se od KSČ pouze přidáním písmene „m“, a jinak podporuje a propaguje komunistickou ideologii,
        vyplývá z toho, že
        3) členové KSČ(m), její STOUPENCI a SYMPATIZANTI a ti kdo hlásají zrůdnou komunistickou ideologii, se dopouštějí uvedených trestných činů podle §§ 403, 404 a 405 TZ, za což jim hrozí až DESET LET ODNĚTÍ SVOBODY.
        • zaspal jsi dobu. Po roce 1990 patří mezi největší zločince ODS + TOP. Již to pochopilo 90% lid. Ty a další přisluhovači současného režimu však straší, protože se bojí o svá koryta, které jim umožnují rozklrádat náš stát.
  • Kdyby,i když ODS volit nebudu,jsem po revoluci provozoval katovské řemeslo a rozhodoval koho si mám pozvat na přátelský pokec s katem,tak bych si vzal tuto svatou čtvěřici.Ti se na zbídačení této země podepsali dost.
    • Tohle jsem taky nepsal já; tak blbej přece nejsem!!!
  • http://lane.bigbloger.lidovky.cz/c/270314/O-neviditelne-ruce-trhu.html
    • Vysvětlení viz výše.
      • A ty si kokotěnko
      • Zločinci jsou už dávno jiní - viz výše.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit