Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Populární Miroslava Němcová? Těm novinářům opravdu šibe!
    • Copak není? když kradla v samoobsluze? To ví přece každý.
  • Nečasi nasaďte si tam třeba satana, máte to marný, už vás nemůžene ani vidět a slyšet, a volit už vůbec né. Jste vyřízeni a navždy.
    • Plný souhlas,a takových nás bude víc,než si ten modrtej pták dovede představit.Co umí to už dokázali.lidi jim to spočítají.
    • Jedině oni mohou udělat pořádek, Vy Nečasi běžte k čertu.
  • Opravdu tváře k pohledání. Na ty jsme si šetřili, až jsme je našli !!! Jeden za osmnáct, druhý bez dvou za dvacet a třetí se čtvrtým jakbysmet. To už abychom se nemohli dočkat, jak je budeme volit - tolik špatností zde nenapáchal ještě nikdo ....
  • Nečasi máš to marný mi debilové modroprdelníky volit nebudem ,dej si třeba na plakát Nagyovou možná že se na to někdo chytí.
  • Lidi, buďme soudní - tato pakáž jde proti nám. To si nesmíme nechat líbit.
    • Špinavec Nečas je hlavou kmotrů, podporuje na nejvyšších úrovních zločinecká spolčení, likviduje demokratickou opozici, likviduje právní a policejní systém, dosazuje své polodebilní ministry, je to zločinec a půjde do tepláků za Rathem a Parkanovou !!!
  • No tak na Novinkách již píší, že Přemysl Sobotka, jeden ze "svaté čtveřice" již vytáhl do předvolebního boje a to hned vytáhl "eso z rukávu" !!! Vytáhl totiž do boje s argumentem opravdu nejtěžšího kalibru a to, že se u nás musí zákonem zrušit koncovka "-ová" u ženských příjmení. Takže napříště se Vlasta Parkanová přejmenuje na Vlasta Parkán...Tím pádem kdo pozná podle příjmení, že se jedná o muže či ženu ??? A Vlastička je ze stíhání za letadla venku, na druhé straně ale poslanecký plat jí zůstane... Opravdu jde o zásadní problém současnosti, řešení státního rozpočtu, natož jeho rozkrádání je samosebou úplná prkotina, co nestojí za řeč. Sobotka to odůvodňuje, že například Kateřina Jacques také koncovku " -ová " nepoužívá. Je chytrá !!! Zejména to dokázala v televizi svými excellentními znalostmi "biomasy"... A taková vemena máme volit jako "esa" nejvyššího kalibru se svatozáří nad hlavou ??? Duka jim jistě ty svatozáře po schválení restitucí u Vatikánu objedná, bratru jedna svatozář za miliardu EUR, samozřejmě hrazeno ze státního rozpočtu, no a DPH se zvýší na 100 procent, nač troškařit po jednom procentu, ne ???
    • Přemysl Sobotka je v*l.
  • ani jeden - samá loutka. A ta parta ODS? Oni ale všichni politici jsou žoldáci.
    • Ano,říkají si politicii,vláda má ministry,dnes jsem se dověděl v Tv,že ministři nejsou trestně odpovědní.Imunitu si nezruší to,jen kecají a kecají a kecají,,,,za dobrý peníz a dobrý tunel,taky stát je v zuboženém stavu a zadlužen.Kalousek dnes objevil,že existují podvodné společnosti na získávání úvěrů pro lidi,kteří jsou na dně,ale mají barák a tyto společnosti je svými podmínkami ve smlouvách i o ten barák připraví za půjčených pár korun.Ten Kalous snad spadl s Měsíce,nebo odkud,že objevuje dávno známé věci,má svůj mimoreálný svět a z něho vychází ty jeho přiblblé nápady.
      ,které my pak z daní platíme.
  • Ten excelentní blb,kdyby dal dohromady všechny zloděje z ODS,tak mu to nepomůže a hlavně toho přihlouplého Přemysla.A pozor,to jsem byl celou dobu volič ODS.
  • Kdo by je náhodou volil se stává vlastizrádcem
    • Nikomu nic nepředepisuj, omezenče!
    • Tohle jsem nepsal já!!!
      • To psal nějakej pravicovej nevzdělanej dělník, či kdo...
    • Tak tak, komouše nebrat!!!
  • Pracující lid musí s touto smečkou pořádně a provždy zatočit. Tuhle pakáž nahnat na práci do dolů anebo je tam rovnou házet jako to dělali husité./a naopak/ pro pobavení turistů. Alespoň by byli k něčemu užitečný a něco málo korun by se vybralo.
    To "naopak" píši proto, že s tím začali katoličtí páni společně s církví.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit