Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vždy jsem slyšel jen o svaté trojici. Ale když čtveřici, tak potom ve složení Vondra (Promopro), Barták (Tatra, Pandury), Bém (dopravní podniky a tunely všeho druhu)
    a jeho přítele, schopného personálního manažera . *11*
  • ... sorry: vyčpělý :)
  • Proč není v článku Svoboda zvýrazněn stejně jako "tři králové"? Že by už byl večpělý?
  • ODS vyhraje volby!!!
    • A jak to udělá? Zfalšuje výsledky?
  • Už žádné fronty na banány!!!
    • Jeden z ODSackých a TOPáckych hyen je šťasný, že místo front na banány jsou fronty na úřadech práce
      • Jak se máš komunisto, a co tvůj IQ?
        • moje IQ je OK, to tvoje kleslo k hranici debility
          • Kdybys měl IQ nad čtyřicet, nevolil bys komouše!
  • Komouši a socani nemají koho nasadit, aniž by to nebyl zloděj, nebo vrah!!!
    • nemáš to asi v životě lehký
    • ukáže se, jak chtějí dál žít. Jestli pod vládou asociálů z ODS a TOP a LIDEM, které tak vehementně obhajuješ, nebo si řeknou, že by se jim mohlo žít i lépe
      • Tak vtipnýho komouše jsem ještě nečetl.
  • Atˇ jdou všichni radši skutečně pracovat a za minimální mzdu. Stejně dělaj jen ostudu celému národu. Já na ně platit ty nehorázné daně nechci. CHci plat za který se dá žít.
    .
    • Tak začni skutečně pracovat, jako já!!!
  • ODS a celá pravice by měla jít s okamžitou platností do prd*le. Já budu určitě volit levici.
  • Kdo by je náhodou volil se stává vlastizrádcem
    • Nikomu nic nepředepisuj, omezenče!
    • Tohle jsem nepsal já!!!
      • To psal nějakej pravicovej nevzdělanej dělník, či kdo...
    • Tak tak, komouše nebrat!!!
  • ta svatá čtveřice co spadla z měsíce nemá ani trochu studu,tak at jdou k volbám pro ostudu.omlouvám se všem i já jsem je volila,ale v posleních letech se studem polila.stidím se za vás pane nečas,paní němcová - u vás jsem si myslela,že jste čestná žena,nemocí těžkou políbena a snad věřící,co čekáte na věčnosti myslíte,že odpuštení------- *16* *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit