Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nasadit Sobotku s VUMLem jako svatého do voleb je projevem zoufalství.
    • Nebo nehorázná DRZOST!!!
      Ale oni si to přece mohou dovolit díky své oblíbenosti u národa.
  • Doufám že na podzim bude již tato zločinecká organizace postavena mimo zákon.
  • Máte na mysli Klub Sexuálně Činných Mužů ? (KSČM) nebo co?
  • Rátha bych nechal tam kde je , až za ním přijdou ostatní z poslanecké sněmovny a vlády , tak jim tam bude dělat průvodce *1*
    • Jenom magor může věřit tomu, že tam půjde za ním některá z těch koaličních sviň...... Svatá čtyřka? Proč nebyla svatá za vlády toho lampasáka Topola a jeho kámoše Ička?
  • 150 000 sympatizantů když pošle 100 kč, tak bude na kauci a David Ráth bude opět v PS kritizovat zlodějskou pravici. Chcete se připojit? Pomozme mu . Čekáme na číslo účtu. obhájce
  • Myslím si nyní, že dr. Rath položil tu největší oběť za svůj politický život.

    Byl donucen za svou tvrdou kritiku obětovat svůj životní styl a svobodu a stal se skutečným politickým vězněm... za to mu náleží veliká úcta a obdiv a poděkování!!! Věřím, že se své spravedlnosti domůže.. a bude třeba skvělým prezidentem ČR...

    Chtěl bych ještě dodat, že pan Rath má oproti vám pravicově smýšlejícím noblesu a charakter. Báli jste se jeho kritiky, bystrého úsudku i rétoriky. Hysterie vámi ovládaných medií a atmosféra lynčování, kterou jste navodili, byla neskutečná a nedá se na ni zapomenout. Vaše rodné vládnoucí strany nejsou stranami, ale zlodějskými mafiemi. Historie to posoudí přesně a není to daleko.

    .
    • Myslím si ,že pan David Rath vůbec není čistý a pokud se nalézá,právě tam,kde je ,tak si to
      zcela jistě zaslouží pro svoji chamtivost.Chamtivost je jeden ze sedmi smrtelných hříchů.Sedět jednou prdelí na třech placených postech ze státní kasy je opravdu nestydatost a už pro tuto okolnost já za sebe ho mám plné zuby.Moc často jsem ho poslouchala co povídá v poslanecké sněmovně a ani náhodou jsem nevěřila tomu co povídal.Určitě je to velmi inteligentní člověk,ale taky všeho schopný.Je škoda,že právě tací
      lidé nemají dost vyvinutý smysl pro čet.Za něj bych nedala ani pětník.Je s podivem,jak se mohou jeho kolegové ochotou přetrhnout,když jde o peníze.I to má vypovídací hodnotu.
  • Lidi, buďme soudní - tato pakáž jde proti nám. To si nesmíme nechat líbit.
    • Špinavec Nečas je hlavou kmotrů, podporuje na nejvyšších úrovních zločinecká spolčení, likviduje demokratickou opozici, likviduje právní a policejní systém, dosazuje své polodebilní ministry, je to zločinec a půjde do tepláků za Rathem a Parkanovou !!!
  • A kanonizaci svatého Petra, Miroslavi, Přemysla a Bohuslava provede za schválení církevních restitucí církev velice ráda.
  • Nečasi máš to marný mi debilové modroprdelníky volit nebudem ,dej si třeba na plakát Nagyovou možná že se na to někdo chytí.
  • http://www.czechfreepress.cz/ekonomika/jak-dlouho-se-nechaji-lide-okradat.html kx2

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit