Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypada jako obesenec. Nemuzu rict, ze se mi namet nelibi...
  • anonyme máš pravdu, nejhorší je srážka z blbcem.
  • "Západní kapitalismus selhává, protože ztratil svůj smysl pro morálnost," píše pro Aktuálně.cz novinář a vydavatel internetového zpravodaje Fleet Sheet Erik Best.
    Co se pokazilo na kapitalismu? Byl to přece tak slibný systém a zároveň původce tolika užitečných vynálezů a vymožeností moderního života. Avšak na počátku 21. století to vypadá, že mele z posledního. Světoví kapitalisté se nedávno sešli v Davosu, aby vyšetřili churavějící tělo kapitalismu, ale ne aby vyléčili chorobu, která jej v hloubi sžírá. Pouze prodiskutovali způsoby, jak jej udržet při životě o něco málo déle. Evropští politici zkouší přikládat pijavice, jakoby pouštění žilou mohlo nějak oživit jeho zmírající orgány. Jak dlouho to pacient vydrží, nikdo netuší.
  • Petře, již jsem jednou napsal, že nejsi pro mně partner pro diskusi, nerad používám vulgární slova, ale opakovat Ti, že jsi ignorant, nevzdělanec, bez základních znalostí je asi málo. Jsi jen tupé ideologické primitívní stvoření. Jan Werich kdysi napsal, že tam kde se objeví BLBEC, je to vždy nebezpečné. Nerad bych se někdy vyskytoval ve Tvé blízkosti, protože o Tobě to platí desetinásobně.
    • Anonyme alias oto..., když mne nepovažuješ za partnera, tak proč reaguješ?
  • Paznecht křičí, vyhoďte paznechta, to je vláda, to je svoloč, mít to v práci, v jednotce, tak se raději ožením, kdy již konečně tato vláda přijde na to, včetně buzeranta na hradě, kdy přijdou na to, že na to nemají, díky KSČM, soudruzi, již brzy převezmete vládu nad touto zemí, děkujeme, že přicházíte.
  • Mají naprostou pravdu!!! *16* *16* *16*
  • Petře, zdravím. Na počet tvých odpovědí v dnešní diskuzi mám dojem, že Tě dostali. Ty se taky necháš vyhecovat kýmkoliv. Máš přece nějakou úroveň. A "kníže" Ti snad za to nestojí. Jsou lepší témata. Třeba ta o restitucích církvím. Už se těším.
    • Ahoj Lery, opravdu nedělám knížeti obhájce, beru to spíš jako jakési rétorické cvičení, jako formu relaxace nebo jako "kulisu" pro jinou činnost. Máš pravdu, že není možná diskuse s typem lidí, kteří mají "svou pravdu" podloženou spíš emocemi a zachycenou demagogií než znalostmi a logikou a jinak nevidí a neslyší. Je to jako pověstné házení hrachu na zeď nebo perel sviním. *1*
    • Měl jsi napsat: jsou lepší telata ...
  • Petrovi nakopat do zadku. Je to nejen polodebil, je to idiot, tak nějak si idiota představuji. Nač si to hraje a komu chce vykládat historii !!!
    • Niki, to bys rád kopal, že? To vy levičáci umíte velice dobře, kopáním do zadku jste "zdůvodňovali" své názory. Termín polodebil neznám. Ujišťuji tě, že si nechci na nic hrát, jen vyjadřuji své názory, tak jak mi to zaručuje Ústava ČR. A tak trochu se přitom bavím, když vidím levičáky a jim podobné, jak se dusí vztekem. Pokud se v něčem mýlím, rád se nechá od kohokoli poučit.
      • Tvoje matka musela dostat syfilis od ruských vojáků a teď tě to sere, proto píšeš pro ODS, TOP 09 a VV, ale ta tvoje matka nakazila i fotra a ten pak nakazil skoro celou dědinu, hnus, že vás ještě máme vedle sebe, ...
      • Pánové, přece se nebudete kopat do zadní části poniže těla kvůli nějakému chrnícímu knížeti *2*
        • Jonco, já přece nikoho nekopu a ani kopat nechci, i když se mnou nejen nesouhlasí, ale dokonce je vulgární. To mě u "levě" zaměřených lidí nepřekvapuje. Já se tady jenom bavím tím, jak se bolševikům pění krev.
          Když se o někom řekne, že je na něco "levý", znamená to, že je to lempl. Dříve se používal termín, že je něco "zaruzené" (stalo se to rudým) ve smyslu zašpiněné. *1*
          • *1*
  • Jaký Kníže?Už jim to zarazil TGM.A šlechtic je od slova být šlechetný a podle toho se chovat,dodržovat slovo a morálku.To u něj postrádám.Stát si na svém slově,by mělo být prvořadé.Zatím je to jen vyhrožováni a vydíráni.Tzv.šlechta přišla k majetkům stejně jako církve,z krve a potu a roboty těch nejchudších co se chovali k sobě daleko šlechetnějí než rádoby šlechta.Pán je už nemocný a starý na takový post. A někdo by mu to měl říct otevřeně,on už to sám neumí při své intelogenci pochopit.K Schwarzenberkům mohu dodat,písničku,,Zle matičko zle,,dál to už znáte.Už za K.H.Borovského věděli lidé kdo to jsou tito šlechtici ze Schwazenberků.
    • Karollo, moc jsi toho nevyprodukoval(a) a ve škole tě to asi taky moc nebavilo, protože jsi se tam moc přemýšlet nenaučil(a) a jenom papouškuješ komunistickou demagogii. T.G.M. nikomu nic nezarazil a ani zarazit nemohl, on to totiž nebyl císař, i když na něho mnozí tak hleděli, ale PRESIDENT REPUBLIKY (tj. česky předseda). Měl autoritu především MORÁLNÍ, rozhodování příslušelo volenému parlamentu. Ona tehdy ta práce na poli při té nízké mechanizaci nebyla nebyla nic jednoduchého, ale už existovala jistá dělba práce: někdo určil co, kde a kdy se naseje a sklidí a někdo to musel vykonat. Nevím v čem se kníže Schwarzenberg nechová jako šlechtic a kde nedodržuje slovo a morálku. Ty to víš? Tak mne, neznalého pouč. Neumím posoudit, jestli je pán už nemocný a starý na takový post. Ty ano?
      No a ten "inteligentní" cintát z KHB, to je opravdu genitální. *1*
  • Ono dávat si v práci ,jen tak šlofíka,je odsouzeníhodné.Já jsem sice ,za komunistů také v pracovní době spával,ale s dámama.Takže jsem se mohl alespoň utěšovat,že jiní vzdychají a funějí zadarmo a mně za to platí stát.Navíc jsem odváděl poctivou práci za jiné.
    • "... Kdo orá pole mé, šetří můj pluh ..." - napsal, myslím, Vrchlický
      • To je čínské přísloví.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit