Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chyba
  • V USA fouká silný vítr,tak tam zavál TOP 09 a byl volen kníže.Správně to dnes ˇřekl Ivan komentátor ,že v USA neví co se děje. Já říkám Best to nezvládá.
  • To je nutnost.Jdi se podívat po republice jak je Západem zničená.Myslíš sudetské spoluobčany jak to udělal Beneš? Jinak Krym byl vždy Ruský ,než vzniklo SSSR a chruščev ho daroval Ukrajině.Přečti si Ruské klasiky to je o něčem jiném než dementní braková literatura Západu.
  • My se snad toho politického dinosaura, který politikoval už za komoušů, nezbavíme.
  • Přesně tak i já. Nejdřív radost a pak mu to najednou pražáci dosypávali a bylo to v pr... *15*
  • "Jiřího Drahoše největší politickou změnou od roku 1989. Volební výsledek podle něj nesmí vést ke změně základních hodnot a orientace země."
    .
    Naopak pane Drahoši. Je nutné změnit základní hodnoty. Jako příklad uvedu Kliniku. Je potřeba změnit hodnoty tak, aby ten, kdo nelegálně obsadí nějakou nemovitost, byl okamžitě vyveden a potrestán a ne, aby trval dosavadní stav, kdy může tento vetřelec, který poruší zákon tuto nemovitost obývat a dokonce i při soudním rozhodnutí o vyklizení mohl toto rozhodnutí beztrestně ignorovat.
    Milý pane Drahoši, takové "hodnoty" opravdu ne. I proto jste pro mne nevolitelný stejně jako Zeman. Pokud budete stát v druhém kole proti sobě, nebudu moci v tomto druhém kole volit. nebyl bych si jist, kdo z vás je meším zlem.
  • xxxx
  • xxx
  • je zajímavé že takové chovaní je špatně ale že se španělská vláda člen EU chová stejně ti nevadí.a to tu křičíš jak jsi pro EU
  • nechtěl jsi napsat BOHUŽEL? Bez těch tří by byl svět hezčím místem...
  • Jenom jednoduchý člověk nevidí další skutečnosti a souvislosti, Okamurovy protiimigrační názory jsou jistě sympatické. Ale on také hlásá "vystoupení" českého slepičího dvorečku z EU. A to je VLASTIZRADA. Na to totiž čeká Putin, aby nám mohl poskytnout "bratrskou pomoc". A dopadli bychom jako Krym nebo východní Ukrajina. A možná bychom skončili na Sibiři, jak vyhrožoval Brežněv v r. 1968 ("Pro nás není problém přestěhovat několik milionů lidí na Sibiř.")
  • S hrůzou jsem sledoval závěr voleb, jak pražáci sypali kalousovi hlasy *12* a na závěr jsem se šel vyblejt....pražáci díky za tu stoku *7* *7* *7*
  • *2* Ale počkejme, to bude štěkání a vrčení na sebe a přetahování se o ožranou českou kost. *1*
  • Nápis článku je lživý: ANO nevyhrává, nýbrž získalo nejvyšší počet hlasů.
    A to je velký rozdíl. Máme poměrný a nikoli většinový systém. Naštěstí. Zatím. Politika není fotbal.
  • *11* Pes psa nežere *11* To bylo před volbami řečí .... myslím, že bude spousta lidí překvapených *16*
  • kalousek by už byl 30x mrtvej
  • Ježiši ty musíš být posssraný až za ušima
  • ANo a ODS bude dobrá koalice
  • Kazdy kdo vhodil do urny svuj hlas dal pokyn statu aby vyplatil te strane peniz a tak Babis dostane pul miliardy za hlasy co mu lidi vhodili... TO JSTE ALE JÁTRA *1* *1* *1*
  • V Japonsku by museli spáchat harakiri už dávno lidé jako Babiš a především Zeman za ty sprosťárny na mezinárodní úrovni. A nejen oni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit