Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • henrys
    Pan redaktor právě onanuje nad vulgarismy, které sám napsal pod falešným nickem! *7*
  • henrys
    Je po volbách, agente "j". Nevím jestli oslavuješ vítězství ANO (nikdy jsem jim nebo spíše jemu nevěřil) nebo pláčeš nad zisky jiných stran, ale vypadá to, že ti došel dech - nebo spíš tě už po volbách nikdo neplatí za trollování!
  • Nasrali jste mě, Češi!
  • Volila jsem stranu SPO- Ožralovci, to si nevážíte svého prezidenta, že jste mu dali 0,009 % hlasů??? Styďte se, Češi!
  • Pane,nechal jste se vyprovokovat.Nerchte ho být.Časem, se umlátí ve svých pitomostech.
  • Zelení si své postavení zaslouží vztahem k ideálnímu životu.Podle nich se chová jen ideální občan.Jsme ale ideální?
  • Nereagujte na toho blbce.Čeká na to.
  • Nereagujte na jeho výlevy.Je to nekontrovatelný .ůl.
  • ... dělají to podle IQ a ty máš nejnižší, blbe :)))
  • Pane,nereagujte.Takého vola hledat lupou na zeměkouli.
  • ... jsi stejný pitomec jako d*ment, který to napsal, troubo, jste dokonalá dvojka, pište si dál :)))
  • Lépe než já jste to nemohl vyjádřit.Patří mezi divočáky,které v dnešní dny na zlínsku odstřelují.Tolik jsem se modlil,aby TOP O9 nepřekročilo 5% hranici.Pak jsem to obrečel.
  • Nereagujte,ten blbec si to nezasluží.
  • Pane,nereagujte,ten blbec na to čeká a vyžívá se tím.
  • Proboha nereagujte.Ať se udusí ve vlastních chcankách.
  • Na to ten blb čeklá.Prosím,nereagujte.
  • ???---???---???---???
  • Administrátore-naseru ti do ní-to je v souladu s Vaším smyslem pro etiku?Za "idiota" a "hovado" jste mě gumoval.Tak jak to s výběrem slov míníte?
  • Ve Vašem případě ne.
  • vanhorne
    "Adminiustrátore,prdel Ti nevadí?"
    Mozna od tebe a dalsich normalnich by to vadilo, ale od toho "bijce pitomecku", nevadi asi nic.☺

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit