Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S hrůzou jsem sledoval závěr voleb, jak pražáci sypali kalousovi hlasy *12* a na závěr jsem se šel vyblejt....pražáci díky za tu stoku *7* *7* *7*
    • Přesně tak i já. Nejdřív radost a pak mu to najednou pražáci dosypávali a bylo to v pr... *15*
  • všech muslimů je noční můra
    • Jenom jednoduchý člověk nevidí další skutečnosti a souvislosti, Okamurovy protiimigrační názory jsou jistě sympatické. Ale on také hlásá "vystoupení" českého slepičího dvorečku z EU. A to je VLASTIZRADA. Na to totiž čeká Putin, aby nám mohl poskytnout "bratrskou pomoc". A dopadli bychom jako Krym nebo východní Ukrajina. A možná bychom skončili na Sibiři, jak vyhrožoval Brežněv v r. 1968 ("Pro nás není problém přestěhovat několik milionů lidí na Sibiř.")
      • To je nutnost.Jdi se podívat po republice jak je Západem zničená.Myslíš sudetské spoluobčany jak to udělal Beneš? Jinak Krym byl vždy Ruský ,než vzniklo SSSR a chruščev ho daroval Ukrajině.Přečti si Ruské klasiky to je o něčem jiném než dementní braková literatura Západu.
      • je zajímavé že takové chovaní je špatně ale že se španělská vláda člen EU chová stejně ti nevadí.a to tu křičíš jak jsi pro EU
    • škoda, že vyhrál Babiš který podporuje příliv negrů do svých manufaktur
      • alespoň se nebudou zvedat mzdy, Ukrajinci to odmakaj za minimum a to je taky dobře, zaměstnanci jsou zbytečně přeplácení
  • Je super že zelení nedostali ani 1,5% sice bylo jasné, že na víc jak 4% se Stropnickým nemají, ale každopádně potěší že lidi nejsou takový játra... Ovšem výsledek ANO to je hnus co hloupích lidí se našlo a hodili jim hlas... *12* *16* *11* *10*
  • Přestávám sponzorovat veřejnosti nijak nesloužící ČT - Čumte Telata.
    Další zrežírovasný podvod. V hlavních debatách jen prověření soudruzi z 8/9 stran.
    Naprostý blok pro skutečnou opozici v podobě Realistů, Sládka, Cibulky a jiných malých stran. Nepočítám pětiminutové štěky za pět minut 23:00.

    Piráti. ČT je propagovala ale neřekla že jsou to extremisté z levého spektra. Zahalené ksichty, anarchisté a jiná sebranka s nápisy dobrou noc White Pride s obrázkem kde je do bělocha kopáno. Podobná sebranka nedávno devastovala Hamburk.
    Kdyby to bylo naopak a Sládkovci měly heslo Dobrou noc Muslim Pride a muž by při tom kopal do muslimáka.. to by naopak bylo křiku. To by policie zatýkala.

    Takže pro všechny skutečné opozičníky. Současnou blokádu prorazíme jen tak že se spojíme a složíme se na vlastní rádio, vlastní televizi a vlastní noviny. Je to jediná šance. Jinak tady ta parta oblbovačů bude vládnout na věčné časy a nikdy jinak. že ANO.
    • xxx
      • táhni do své nory na Lidické. Není žádný bijec. Je pouze zakomplexovaný hlupák Ing. Rudolf Hrebeňár z Ostrova, tel 723 983 963. Takové kabrňáky tady máme!
        • xxx
  • že Hřebenáč je transka? Fakt, že nekecám, je!
    • transka a ještě k tomu trisexuální- kozy,chlapy a ovce taky *1*
    • xxx
  • Tak, ovce, a máte to. Ten konfident StB a hradní ožrala prý pověří konfidenta StBáka Bureše sestavením vlády, i když bude v kriminále (tedy nevím koho z těch dvou myslel) a Český ovčinec bude pro smích celému světu. A fašista Bureš bude řídit stát jako (svůj) podnik a počkejte co na vás ještě vymyslí kromě toho EET. Bez jeho vědomí a souhlasu se ani neup.dnete. A pak je jen otázka času, kdy Becherovič požádá kremelského skřetchána a ten nám ochotně poskytne "bratrskou" pomoc. Zvláště když Kanimůra bude vykřikovat, aby český slepicí dvoreček udělal "czechsit". A pak je jen otázka času, kdy dopadneme jako Krym nebo východní Ukrajina. Slušní a schopní lidé odtud odejdou dřív než se český slepičí dvoreček ohradí opět ostnatým drátem jako koncentrák. A budete mít co jste chtěli. Bééé... Ale třeba každé ráno v 6 h při nástupu do práce do Burešova podniku dostanete koblihu a při odchodu z práce v 10 h večer dostanete třeba ještě jednu. *2*
    • Že jste to nestačil nabulíkovat těm 30% bečícím ovcím?Takhle jste na to bečení zůstal skoro sám.Ahoj,ahoj,ahoj.
    • xxx
    • Emigruješ? *1* *1* *1*
  • vem si tu růžovou podprdu, říkal jsi, že ti víc sluší
  • Pane administrátore, v pravidlech diskuze tohoto serveru se mimo jiné uvádí, že "Vulgarismy, urážky nebo pomluvy směřující k ostatním uživatelům nebo redaktorům našich webů nemůžeme tolerovat." Přiznám se, že mi není zcela jasné, co znamená, že něco nemůžete tolerovat a co z toho vyplývá. Byl byste tak velmi laskav a objasnil mi to? Pokud ale právě spíte nebo máte nějakou důležitější činnost, tak se nenechte rušit, zkusím se zeptat třeba někdy později. Teď je 20:59 a já mám dost času.
    • henrys
      Pan redaktor právě onanuje nad vulgarismy, které sám napsal pod falešným nickem! *7*
    • Pane,nereagujte,ten blbec na to čeká a vyžívá se tím.
    • xxx
      • ty vyvrhel společnosti z Ostrova, Lidická 1332, máš nárok akorát držet hubu.
  • *11* Pes psa nežere *11* To bylo před volbami řečí .... myslím, že bude spousta lidí překvapených *16*
    • *2* Ale počkejme, to bude štěkání a vrčení na sebe a přetahování se o ožranou českou kost. *1*
  • Ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová (ANO) připustila povolební spolupráci hnutí ANO a ČSSD, ale ve vládě by nechtěla lidovce. Šlechtová to řekla novinářům ve volebním štábu hnutí ANO krátce po uzavření volebních místností.

    *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    • Ona by chtěla, ve vládě, samý holky. *14*
    • kde jsou členové bratrství velké koblihy ???? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit