Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No co se stane Ano bude sestavovat vládu. A to je jediná zatím jistá věc. Ale kdo s kým a proti komu to se uvidí.
    • anebo se dohodnou male strany a ANO bude v opozici *1* *1* *1*
    • xxx
  • ničeho jsis neužil. Jsi páchnoucí stoka blbosti s bydlištěm Lidická 1332, Ostrov. Ve městě vyhlášený špinavec.
  • kam odcházíš? Zas přišel tvůj oponent. A pořádně ti vyprášil kožich, co?To už se tak sprosťákům tvého formátu dělá. Lopatu je třeba zašlapat. Moc se mu to daří.
    • xxx
  • Hodně mne překvapil Kalousek, který defacto vztal z hrobu a první co ho napadlo , tak hned házet špínu na ostatní . Ten člověk je nepoučitelný. Jsem velice naštvaný na zbytek obyvatel tohoto státu, kteří nevolili .Tolik stran a zase lenost některých. Myslím si , že pokud se někdo nehce zapojit do tohoto systému , tak ať se odstěhuje jinam. Dávat na něco peníze formou daní a pak se nevyjádřit co vlasně chce to je velice hloupé jednání. Když vlezu do autobusu tak taky řeknu kam chci lístek . Už více polopaticky to nedokážu vysvětlit. Jak chcete něco vykonat s lidmi ,kteří sice remcají ale nehnou se když mají , Pohrdám těmito povaleči. *8*
    • Lépe než já jste to nemohl vyjádřit.Patří mezi divočáky,které v dnešní dny na zlínsku odstřelují.Tolik jsem se modlil,aby TOP O9 nepřekročilo 5% hranici.Pak jsem to obrečel.
    • xxx
  • bijec pitomečků si šel převléknout sestřiny kalhotky ,jelikož už se nedají znovu otočit.Z jedné strany limetkový kolečko a z té druhé kočičí jazýčky. Se tak rozčílil, že mu ukáplo i ukáklo chudákovi *1* .
  • Téměř 40 % podprůměrně inteligentních jedinců bylo líných zvednou p.del od piva nebo od televize a jít volit. A z těch 60 % co volili, téměř polovina dala svůj hlas bandě gaunerů slovenského konfidenta StB, který tady zavede fašismus. Čecháčkové si to opět pos.ali jako už mnohokrát v dějinách.
    • ano, souhlasím, pos.ali, protože dali hlasy Kradouskovi a Primátům,.V televizi nic nedávají a od piva asi dopoledne nebyli líní vstát,jsou jen otráveni tou komedií volební kampaně,to, že voliči Primátů kalili tak dlouho, že nešli k volbám je taky dobře.ten zbytek, jak je nazýváte podprůměrnými jedinci, znáte osobně, že je tak nazýváte?Ten slovenský gauner zaměstnává několik tisíc živitelů rodin, tak se nedivte, že vyhrál a takovým jako je Kalousek, šišla von Khárl, Sobotka, Bělobrádek nesahá ani po kotníky, to jsou echt grázlové na kvadrát.
    • Mluvte za sebe,imbecile.
    • xxx
  • ... já mám rád z kundýýý smrad a vybělenou prdel, bohužel jsem se zase posral, to ty volby :)))
    • Dobrý večer.Je mi jen líto,že jsem vůbec reagoval.Už to neudělám,budu jen ostatní varovat.
      • xxx
    • xxx
      • ... posté restante, jsi prostě teplej blbec :)))
        • xxx
  • https://www.novinky.cz/diskuse?id=503277&articleId=/domaci/452564-faltynek-ano-meli-bychom-oslovit-cssd-a-lidovce.html§ionId=8 *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*

    to čumíte, ANO bude zase vládnout s ČSSD *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • ... ANO volili jen mentálně retardovaní s IQ tykve. Já tedy určitě ne, protože mám několik vysokých škol :)))
    • xxx
      • ... narvu si do prdelle mrkev a pak uvidíte, pitomečkové :)))
        • xxx
    • škola na kopci neznamená, že je vysoká. Vzdělaný člověk se vzděláním nechlubí a nepovyšuje se nad ostatními, jedině v případě zakoupení diplomu v Plzni, po vzoru jiných vzdělanců, přiznej nám to, že jsi pro tebe vysoká je jako pro nás základní a 7. třída byla maximum, ikdyž byla ve třetím patře
      • Pane,nereagujte.Takého vola hledat lupou na zeměkouli.
      • Nediskutujte s ním.Čeká na to.Ignorujte ho jako odpad.
        • xxx
          • Mám vysokoškolský diplom,chudáku.
            • xxx
      • xxx
  • No, odložme na chvíli osobní zášti a vraťme se ke skutečnosti.
    Naše země zas na tom není tak strašně. Mají-li politici mít co dojit, musejí dát krávě do žlabu. Takže alespoň to. Není bez zajímavosti, že tzv. politologové zjišťují, že národ reaguje na výsledky činnosti politiků s poměrně velkou setrvačností. Považuji to za omyl. Nejde o činnost politiků pro stát jako takovou, ale o dění ve světě (imigrace, zmateční reakce Bruselu a předáků několika nejmenovaných západních států, mocenské tahanice nejen velmocí, ale i blízkovýchodních a "dálně" afrických států, nečisté mediální masáže atd. apod.). Veřejnost, které ze zcela pochopitelných důvodů jde především o vlastní bezpečnost, hledá cestu z tohoto mravního bahna. A pak se divte, že je v tomto státě takový marasmus. Po těchto volbách je opravdu nebezpečí, že se naše země propadne do absolutních politických zmatků, končících snad výjimečným stavem. Možná ale, že se spolu s ostatními státy V4 (nebo V5?) stane nositelkou obrody Evropy. Je to na nás, občané. Tak se tu už přestaňte posílat do zadku a pusťte se do něčeho užitečnějšího, dokud je ještě čas.
    • V USA fouká silný vítr,tak tam zavál TOP 09 a byl volen kníže.Správně to dnes ˇřekl Ivan komentátor ,že v USA neví co se děje. Já říkám Best to nezvládá.
    • https://www.krajskelisty.cz/stredocesky-kraj/17971-jsme-nejsvobodnejsi-zemi-sveta-tak-nebrblejme-to-treba-nuz-obycejna-kudla-komentar-stepana-chaba.htm

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit