Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...další veverky na cestě!
    Snad si občan vzpomene jak si navolil ty zmrdy VV i s pí. Peak.
    • Veverky jsou béčko ODS, to sem nepleť. Pokud nevíš, co je to a jak funguje přímá demokracie, zajeď si do Švajcu, ať vidíš, co zastánce starých pořádků čeká. Už neukradnete ani floka ... *12*
  • Nestrašte nás, lidi nejsou trotlové a čeho je moc, toho je příliš a hůř už být nemůže. Zkrátka, měli jsme s vámi boží trpělivost dost dlouho, ucho se utrhlo! Sohlasím s jedním z předchozích příspěvků, že je lepší se napálit pokaždé něčím jiným, než pokaždé tím samým. Dejme šanci někomu jinému a uvidíme. Pokud by se opravdu podařil přechod k přímé demokracii, tak nemám vůbec strach. Strach musí mít ti, kteří potom půjdou do politiky. Bude nad nimi vyset Damoklův měč a to si každý rozmyslí nějakou levárnu. Funguje to Švýcarům, tak proč by to nemělo fungovat u nás? Nechť si potom pro mě za mě jde klidně zase do politiky Mirka, Mareček, Slávek a kdo ví kolik jich tam dnes je. Když budu mít jistou, ře budou pod kontrolou voličů a že po přešlapu je budou voliči moci odvolat, tak pro mě není nic demokratičtějšího. Budeš dělat dobrotu a budeš sloužit vlasti, jak se sluší a patří, tak si měj plat jako král. S tím nemá žádný problém. Ale, uděláš li podraz na voliče, dostaneš přez držku a půjdeš! Tak to je podle mě ta pravá demokracie. A přestaňte už strašit lidi, že každá jiná, než partajnická demokracie je ohavnost. Právě naopak. Takže závěrem si mohu jen přát, aby šlo k volbám co nejvíce voličů a volili už konečně jinak. A přímá demokracie není žádné ošklivé a zakázané slovo, jak se někteří tzv. vyvolení za vydatného přispění některých médií snaží lidem namluvit. Když to neuděláme, budou nás jednou naše vnoučata proklínat. Neše děti nás už proklínají nyní. *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit