Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V 2/01 Politkovská odjela do Čečenska, aby vyšetřila stížnosti 90 čečenských vesnických rodin, které popisovaly „ trestní výpravy „ ruského 45. výsadkářského pluku.

    Uskutečnila rozhovor s jednou čečenskou stařenkou Rositou z vesnice Tovzeni, která byla 11 dní mučena elektrošoky, mlácena, a držena v díře bez jídla a pití ( unesení byli zadržováni v jámách vykopaných v příkopu kolem ruské základny) , dokud za ní její rodina nezaplatila výkupné ( 200 – 500 dolarů, či zbraně povstalců, aby se důstojníci mohli chlubit, kolik povstalců zlikvidovali ) .

    Další svědek popsal „koncentrační tábor komerčního rázu „ ( výkupné ) u vesnice Šatuni na jihu Čečny, kam Politkovská dorazila, a byla zadržena příslušníky OMON ( speciální policejní jednotky) , audio nahrávky jí byly zabaveny.
  • Co myslíte, mám se přihlásit do teamu? Budu tapetovat za Eura, časem bude i ten elektrovozejk. *3*

    Ale ono to asi neklapne poněvadž tam poznají, že jsem ultrahňup. Tak musím zůstat s vámi a *11* tu, máte radost? *3*
  • Novaja gazeta z 15.1.04 uveřejnila seznam otázek rodin pozůstalých na Putina a jeho FSB, aniž by jim někdo odpověděl, mj. proč FSB jednotky zaútočily přesně v momentě, kdy Anna Politkovská v divadle začala úspěšně vyjednávat, proč se FSB nepřiznala ku svému agentu provokatéru Terkibajevovi, a proč zahynul, když byla jeho identita odhalena ? Proč FSB zabránila lékařům před divadlem, aby poskytli dusícím se rukojmím z Dubrovky první pomoc ?

    Novaja gazeta otiskla i vyjádření tehdejší prezidentské kandidátky (z 04) Iriny Chakamada : “ Dnes poprvé přináším svědectví o svém vyjednávání s teroristy v Dubrovce dne 23.10.02, přestože mi bylo řečeno, abych mlčela.

    Při tomto vyjednávání jsem pochopila dvě věci – že teroristé nemají v úmyslu vyhodit divadlo do povětří, které ani nezaminovali, jak tvrdily úřady, a že úřady nemají zájem rukojmí osvobodit - Vološin, šéf prezidentovy kanceláře, mi vyhrožoval, abych se do vyjednávání již nepletla, takže jsem došla k názoru, že krize v divadle má protičečenskou hysterií udržovat v chodu Putinovu válku v Čečensku “ …
  • Je to čistá pravda o zločincích tedy Putinovcích. *14*
  • líbí se mi, že Simča tak vytrvale tapetuje ze sbírky - pohádky CIA vydání z roku 2014,, ať je to k věci nebo ne stylem "díra nedíra, furt se natírá...

    díky Simčo *15* *15* *15* *15*
  • Ramzanu Kadyrovi/RK se proruští hodnostáři klaní jako osmanskému bejovi, protože jeho milice plení celé Čečensko, a místní hodnostáři mu musí odvádět přepychové dary, jinak mohou na své podnikání zapomenout – toho, kdo se vzepře, kadyrovci unesou a na rodině žádají výkupné, viz kauza mladého Ahmada Gutijeva, jenž se rozhodl Kadyrovi nezaplatit : poté, co jeho rodina předala RK výkupné ve výši 100.000 dolarů, byl ve zbědovaném stavu z Kadyrovy soukromé mučírny propuštěn – okamžitě poté se rodina odstěhovala do zahraničí.

    Díky svým komerčním mučírnám si mladý RK již ve svých 28 letech ( 04) mohl postavit kolem svého paláce v Grozném fontány chrlící křištˇálově průzračnou vodu, zatímco obyvatelé Grozného živořili z několika kapek vody, která má v Grozném stále cenu zlata .

    Zlaté paláce sobě, svým rodinným příslušníkům a svým velitelům nelegálních bezpečnostních sil vystavěl i ve své rodné vesnici Čentoroi, což je dnes pevnost postavená ze zlata¨, kolem níž se táhnou podzemní jeskyně Kadyrových mučíren.

    Obyvatele této vesnice, kteří mu nebyli po chuti, jednoduše vyhnal.
  • zabírat to bude snad jen hodně daleko od hranic EU.....
  • sakra *10*
  • V žádném případě, jdeš mi příkladem... *3*
  • jo,mám stejný názor,platí to i pro lidi co kradou nicky ? tím samozřejmě zlej trolle nemyslím tebe,ty to neděláš *3*
  • Viď, pravda většinou bývá brilantní... *3*
  • Politkovská napsala několik článků o soukromých mučírnách Ramzana Kadyrova, dlouhodobě kritizovaného Radou Evropy - k nejpůsobivějším pasážím jejího Ruského deníku patří popis návštěvy u Putinova přítele boxera Ramzana Kadyrova, ze kterého Putin učinil „ prezidenta“ Čečny, jenž se jí vychloubal, že vášnivě miluje „ zabíjení a ženy „ ( Putin svého času licoměrně zvolal :“ Že porušujeme lidská práva v Čečensku ? Práva koho ? Dejte mi jména, data, skutky, a postarám se o nápravu – nevidím v tom problém „ ) …

    Politkovská Ramzana Kadyrova označila za „ Stalina dneška“ , a jeden z jejích posledních článků se opět týkal Kadyrových soukromých mučíren, jak sama Politkovská uvedla 5.10.06 v Rádiu Svobodná Evropa, což po její smrti potvrdil šéfredaktor listu Novaja gazeta Dmitrij Muratov*1961, v roce 010 dostal francouzský Řád Čestné legie .

    O 2 dny později byla zastřelena 5 kulkami ve výtahu mladým mužem ( kamera zachytila jen jeho siluetu ), když se vracela z práce s nákupními taškami – ve výtahu ji našla sousedka.
  • proč sem kopíruješ ten text ? jsi retardovaný ??? *7*
  • Tož přemluvte šicí stroj - ať se taky zapojí, když teď zase podráží korunu ...
    ---
    Bankovní rada České národní banky oznámila, že bude pokračovat v režimu devizových intervencí s cílem udržet kurz poblíž 27 Kč/EUR.
    Zároveň ale guvernér Miroslav Singer připomněl, že je centrální banka i nadále připravena na obranu kurzu bez dalšího varování neomezeně intervenovat prodejem korun a nákupem eur. Koruna se v posledních dnech dostala už na hranici 27,20 za euro a vybrala si k tomu ideální čas, kdy Češi potřebují eura na dovolenou.
    ---
    http://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/slovni-intervence-proti-posilujici-korune-cnb-nic-nemeni/r~47757b581b2c11e593f4002590604f2e/
  • proto neustále popisuješ chod gay barů ??? *3*
  • dearputin.com *14*
  • *15* *15* dobrý
  • brilantní *3*
  • *15* *15* *15* *15*
  • *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit