Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je jasné, že se nebude líbit, když mně seberou víc peněz než mám. Jenže socani pořád řvou, jak nás chce nynější vláda okrádat a že je všechno špatné co udělá atd... ale ještě jsem od socanů neslyšel konstruktivní návrhy na reformy, které jsou asi opravdu nutné, a jen pořád melou kolem dokola, že to je špatné a že to je okrádání a podobně....tak nevím, pane Mládek a pane Škromach a spol?
    • Socani mají plán: Všechno slíbit všem, hlavně větší dávky, platy, nadělat na to dluhy, však on to někdo zaplatí, hlavně že budem zase my u koryt. Po nás potopa.
      • Další! Kde se ještě berete? *5*
        • ... až vás půjdou miliony ... ale kam ? Nejlépe pro mzdy a platy na úrovni papalášů, nebo raději jim ty neoprávněné prebendy sundat. Ať někdo z nich napíše (třeba ředitel VZP) co tu výplatu každý měsíc nakoupí, že musí dostat ještě k tomu 990 tisíc, aby vyšel ... *1*
    • Šedý nebo modrý či hnědý? *7*
  • Je velmi jednoduché udělat si nějaký závěr na základě několika zkreslených informací z médií. Teprve když člověk opravdu získá správné informace, zjistí, že pokud nebude reforma teď, tak za pár let dopadneme jako Řecko nebo Argentina a pak nám bude všem hodně ouvej. Jenže pak už s tím nepůjde nic udělat. Zvykli jsme si na vysoký životní standard a nechce se nám z něj ustoupit, ale nic jiného nám stejně nezbyde.
    Nejsem bohatá podnikatelka, jsem obyčejný občan, ale umím si spočítat dvě a dvě a je mi jasné, že bez reformy to prostě nejde. Nikdo nemůže žít na dluh moc dlouho a platí to i pro stát.
    A dovoluji si podotknout, že ČR má jako jediná země EU tak velkorysou podporu rodin s dětmi, že kdo má děti, vlastně žádné daně neplatí - a říkejte si co chcete, mám 3 děti a umím si přečít výplatní pásku. Takže trocha podpory reformám by rozhodně neškodila.
    • V čem podnikáte? Ale trocha sociálního cítění a smyslu pro spravedlnost,ale i rozumu by Vám rozhodně neškodilo. Copak člověk i bez vzdělání nevnímá,že to nejsou žádné reformy,ale drancování těch nejchudších,střední třídy a dokonce i invalidů a starých lidí,kteří se nemohou bránit. To je cynismus a ne žádné reformy. Je mi Vás líto jestli si to myslíte a fakt by mě zajímalo v čem podnikáte. Napadá mě pohřebnictví? *3*
      • *1* *1* *1* . No bodejť dáma si velice dobře dokáže spočítat. Co ta genocida jako pro funebračku znamená
    • Vážená paní. Krásně tu papouškujete strašáka Řecko i Argentinu. Je 21 let po revoluci. Jak je možné, že se stále někdo snaží dělat reformu? Proč? Však se podívejte kolem sebe. Všeho je dost. Chlévy jsou plné dobytka, prasat, cukrovary a mlékárny jedou na 150%. Továrny jen hučí ( Poldi, Škoda aj.).Tak proč by se mělo reformovat? Obyčejní lidé, mezi které se řadíte poctivě pracují a dostávají krásný plat, ze kterého jedou v zimě na týden na hory a v létě také. Nebo to snad není pravda? Ale kdo udělal za těch 21 let chybu? Obyčejní ovčané?
      A teď vážně. Než tu začnete slintat na sklo takovéhle duchapřítomné bláboly. Rozhlédněte se a konečně se proberte. Uvidíte zbídačenou rozkradenou, prodanou zemi, kde není co reformovat. A s takovýmo zvratky co tu tvoříte spolu s vládní garniturou lidi akorát nas...te. Radši pracujte a nezdržujte se takovými bláboly, ať máte na štědré dotace těch vašich milovaných lumpů nahoře. Takových oni potřebují hodně.
      • to Jirka- plně souhlasím
  • A o co jde Vám pane ministře? Kam přijdete tak tam je pohroma- například si vzpoměňte na Vaše působení v roli náměstka ministra obrany-to byly kšefty co? Výměna nadzvukových stíhaček za vrtulníky které asi skončily jako železný odpad. A co Vy , pane Nečasi - panu Klausovi jste odmítl dělat ministra obrany a nyní si troufnete rovnou na roli premiéra? Tehdy jste uvedl že jste na funkci ministra obrany příliž mladý a chcete si užívat života s rodinou-nyní je Vám rodina volná? Uvědomujete si , že si zahráváte s životy deseti milionů lidí, kteří se snažili poctivě pracovat a žít a nutíte je platit paušální poplatky nehorázných částek ber kde ber? Udělat ministrem práce a sociálních věcí bývalého předsedu Hospodářské komory - a tedy jednoho z vrcholných podnikatelů - to je výsměch celému sociálnímu systému. To opravdu myslíte vážně, že Vám ještě někdo uvěří?
  • Jasně. O ty nám jde až v první řadě. Ty prase sprostý smradlavý nacamraný...
  • Každý amatérský internetový brouzdal je schopen "vygůglovat", že za pojmem REFORMA se obecně skrývá "přeměna, změna, úprava, zlepšení, systémový děj ve společnosti spojený s dlouhodobou změnou stavu".
    A jen amatérský zákonodárce není schopen pochopit, že např. změna poplatku za den pobytu v nemocnici ze 60 Kč na 100 Kč není pro nikoho oním zlepšením !!!
  • Holt mi jde o peníze a nestydím se za to, pane ministře, Vám jde asi o všeobecné blaho horních dvou tisíc.Tam já bohužel nepatřím, jinak bych zuřivě fandil a i s Vámi surfoval mezi politickými stranami.Nebo založil Supertop 2012.
  • Kalousek, Drábek a spol. : My se nyní obětujeme a vyzkoušíme, co udělá s charakterem člověka poslanecký plat 230 000. Souběžně zajišťujeme přísun dalších miliard do státní pokladny, abyste i vy, nebo nejpozději Vaši vnuci mohli nastoupit námi prověřenou cestu k blahobytu. Tak co vám tu není jasné? !!
    *5*
  • Bodejť by jim nešlo o peníze, když nemají z čeho žít! To je tak těžké pochopit? Ti co mají zlaté padáky a nakradené miliony v bance s reformou určitě souhlasí. Jim nějaká koruna chybět nebude, ale když máte příjem do 10000, tak počítáte každou . Sytý hladovému nevěří....
  • Lidi jsou hloupí a nevědí,že to děláme pro jejich dobro v r.2099. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit