Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stále se ještě najdou pravicoví bezmozci, kteří vychvalují fašistický pravicový režim.
    Tak ještě jednou:
    Bydleli jsme v domku rodičů postaveném ještě před válkou. Nedostatkem jídla jsem netrpěl: na zahradě se pěstovalo ovoce, zelenina, brambory, vajíčka snášely slepice v přihradě, na maso se v králíkárně pěstovali králíci, před vánoci se krmila husa. Volný čas se trávil prací na zahradě a péčí o domácí zvířectvo. Mnohé oblečení mi šila máma doma na šicím stroji...
    Když to srovnám s tím, co si mohu dnes dovolit, zboží o jakém se mi tenkrát ani nesnilo a ze kterého se můžu otrávit nebo si dnes mohu koupit, chujoviny zadlužit se, a pak příjde exekutor, který mi zajistí bydlení pod mostem, cestovat můžu prstem po mapě protože mám taktak na jídlo.Důchodci dnes zaplatí byt a pak vybírají popelnice
    před několika dny byl zrovna v TV důchodce kterému po zaplacení nájmu zbude 754 Kč a s toho má žít, opravdu hnus.Po válce jsme byli bohatší než Švýcarsko a válečná fronta se nám vyhnula. Tak mohli skurvení pravičáci za 23 let po r. 89 celých 23 let"budovat šťastné zítřky" než to všechno prošustrovali. a jsme na dně!!..

    Pokud se lidem po minulosti stýská tak chápu proč, protože bylo dobře a život proti dnešku byl ráj,.,
    • Pane vy si silně protiřečíte a pletete páté přes deváté. Když přistoupím na vaše dělení na pravičáky a levičáky a vychvalování ekonomiky cca v roce 1945, jako že jsme byli před Švýcarskem tak za prvé- 6 let u nás vládli fašisti a ty nepočítám, za druhé- před válkou jsme patřili k těm bohatším státům díky Masarykovému Československu (ale také díky Rakousku Uhersku kvůli ekonomickému a lidskému potenciálu), patřili jsme k té prozápadní Evropě a vesměs u nás vládly levicové strany. Komunisti pak jen žili z podstaty první republiky. Je to jen o lidech, koho pošlou ke korytům, ale vy jako ovce potřebujete, aby vás někdo pořád vedl.
    • Aha takže v zásadě jste napsal, že kdybyste za komunistů neměli barák postavený za 1. republiky tak nemáte kde bydlet a kdybyste si nevypěstovali králíky a brambory tak máte hlad a oblečení jste si nemohl dovolit koupit. Hrzký ráj . Pak přišel převrat, vy jste nakoupil blbosti a zadlužil se . pak přišel exekutor a vyhnal vás pod most. Hezky jse do dotáhl.
    • No jo. Pobrečte si, politujte se a pak si jděte prohrabávat popelnice, ale opravdu nevím proč tím soustavně otravujete slušné lidi .
    • máš na mysli stalinistický komouše co se transformovali na pravičáky po roce 89 včele s Klausem a ODS, že kolego.
      • Nemám na mysli stalinistický komouše ale prozápadní i naše pravičáky kteří z naší repibliky udělali zy 24 let žumpu a smetiště které ještě začali zavážet odpadky z Německa.!!!
        • No jo, ale Klaus a ODS co to způsobila není prozápadní, ale provýchodní a se stalinickýma komoušema mají mnoho společného, hlavně minulost. Na západě by s těmito poloopicemi udělali krátký proces. Ono nestačí jen brečet a naříkat, ale taky pro to něco udělat a jestli jsme se stali smetištěm pro Německo, tak to bude jenom tím, že jim to dovolíme a tím, co volíme. Kalousky, Nečase, Knížata, co už dávno patří jen do pohádky.
    • Takže tečka před 60 lety pěstoval slepice a husy, no vida, proto dneska žije v salaši.
      • Jaké králíky jste tečko pěstovali? my jsme kdysi měli české strakáče.
        • tečku bych hnal bičem až do Bangladéše, tam patří, tam jsou jeho předkové!!
          • Tečka - nejlepší lék na vypatlané komušisty!
  • Komu se nelíbí na Ukrajině tak sbalit kufry a marš heim ins Reich-domoj v sojuz. Žádný problém.
  • CCCP = fašistický vřed naší planety.
  • Ty jsi tečko cikán Olažský nebo Sinthský? Sinthů je nejvíc v Německu, přiveď to na správnou míru.
  • Já jsem Tečka Čapisral a diskuzi jsem tu zase pěkně zasral
    • A takoví jste všichni, vypatlaný komunisto.
  • Žádný Ukrajinec by nikdy neutíkal do Ruska . Takže kdože to utíká ? Správnější název by byl Rusové se vracejí houfně domů. Tak je to doře, tak to má být .
  • Tom je kozomrd tečka, kikán s malým pindíkem, vysmolila ho nějaká běhna u popelnice. Původem je z Bangladéže tam se ale nechce vrátit, prý je tady líp!
    • Tebe ty zloději nicku by měli naložit do dobytčáku a odvézt taky do CCCP.
  • Rusko jde strmě vzhůru kdežto USA už jsou skoro na dně, s toho se už nevyhrabou nikdy!!
    • Doporučuji jet se podívat do CCCP a pak do USA. Ale napakuj se sedativy, protože by tě z toho mohla klepnout pepka.
      Rusko je p*deli a tou anexí Krymu a vysíláním teroristů na východní Ukrajinu si pořádně nas*alo do bot. Ale co jiného bychon čekali od oficíra KGB-Gestap, který je navíc trpí napolenským komplexem prťavých lidí.
    • Rusko je strmě vzhůru a za pár let možná dohoní i Bangladéž
    • USA je od svého vzniku na dně a Rusko vede. Občas jako CCCP, občas jako Kyjevská Rus. Jednoho dne ale USA dohoní a předběhne !!
  • Raut je kozomrd tečka, kikán s malým pindíkem, vysmolila ho nějaká běhna u popelnice a původem je z Bangladéže tam se ale nechce vrátit, prý je tady líp,,taky je to gay a kouří péra!! *15* *2* *1*
  • Někdo utíka do Ruska, jiný z Ruska. Rozdíl je v IQ běženců *1*
    • Jen ať t blbci z Ruska utečou. Nikomu nebudou chybět. *1*
      • Jen v Česku ti blbci stále dřepí doma a kdo něco umí, raději zmizí.
      • Jo jo. Stejně to jsou zkrachovanci a zaprodanci a nehápou o co přicházejí když odmítají budovat putinovo nové veliké Rusko.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit