Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • !!!!

    40 let komunistického marasmu pokračuje.

    Všechny postkomunistické země měly v 89 roce komunisty a estébáky zahrabat.
    • U-komunisty, protože to jsou ti nejhorší šmejdi, co zničili a rozkradli celý stát a spoluobčany. To jsou kariéristé a gauneři, kteří budou u každého koryta.
  • Taky bych se tam nejraději odstěhoval, tady to stojí za chuja!
    • já už se stěhuju
    • já bych tě musela přerazit, co bych řekla naší přítelkyni soudružce Semelové? A vyloučili by tě z KSČM, to by ti, starý blázne, nevadilo?
      • ale já bych šel pomáhat našim komunistickým bratřím Rusům, to by mě KSČM vyznamenala před nastoupenou jednotkou!
  • Rusáci by měli bydlet v Rusku, ne na Ukrajině, pak si chtějí to území časem přivlastnit, Karlovy Vary by se měly bát.
    • a proč jsou Češi všude rozlezlí? taky na Ukrajině, v Rusku, v Polsku, na Slovensku, v Německu, Anglii, USA, severských zemích atd, Myslíte, že je taky chtějí ti zlí Češi obsadit? nebo jen vytunelovat?
    • AŤ Ukrajinu rozdělí jako naši ČSFR a východní část bude samostatná a bude splurpacovat s RUskem a nebude v EU, když to nechce a ví proč. EU drží pohromadě jen diktátem USA, jinak by se už dávno rozvolnila. V této podobě je EU zombie. Rozpad jí nemine, zvláště přijejtím Ukrajiny v bankrotu,,Gruzie a Moldavska.
    • Rusové tam žili od nepaměti, jmenovalo se to v minulosti proto Kyjevská Rus. - blbe tečko-Natašo.
  • KIMCID
    OSN a v rusku?po t vší špíně co na rusko házeji maji náturu tam lézt?
  • Vůdci USA/EU patří před soud. Plně podporují Kyjevskou prozápadní pučistickou vládu která
    1. Dáva zbraně fašistickým bojůvkám které dokonce obnovují koncentrační tábory.
    2. Ukrajinští bojovníci ostřelují městské čtvrti letectvem což je jasný válečný zločin.
    3. Ukrajinci nutí terorem vlastní občany kteří po právu současný režim neuznávají k útěku
    ze země což je genocida jako hrom.

    Ovčanům EU je to jedno. Dokud je na pivko hadry a mobil nikoho to nezajímá. Rusko však
    přijme tvrdé ekonomické a vojenské protiopatření. NATO chce základny na Ukrajině.
    Tohle všechno může snadno skončit 3. světovou válkou - pak se ovčánci proberou ale to už bude pozdě. Západní vůdci kteří nás k ní vedou se schovají do podzemních bunkrů.
    • Ovčanům EU nic není jedno, konečně se EU probudila, protože vidí reálné ohrožení z fašistického Ruska, začne se více zbrojit, všechno zlé k něčemu dobré. Zlo přichází i tentokráte z Moskvy.
  • Ale,ale.... Vždyť vždy pravdomluvné americké a kyjevské kruhy informovaly o tom, že jde o turisty. Uprchlíky z nich dělá jen ruská propaganda. Tak čekám, kdy údaje OSN označí za proruské lži. Ó...
    • Hlavně, že radio z fašistické Moskvy mluví pravdu.....
      • janku janku, přiznej že jsi chuj tečka!! My to víme naprosto jistě!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit