Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Rozvrátila rodinu se 4 dětmi, hrála si na bohyni a zaslouží si zmalovat pr... do fialova. Ono se jí to vrátí dvakráte více a třeba zrovna na jejich dcerách. Nenažraná kr.... si zvykla na přepych, dřela jako kůň v posteli premiéra.
 • nic otřesného se jí nedělo,to vypadá úplně jinak
  S touhle "dámou" se jedná v rukavičkách ,tak at zklapne ,si myslela že si všichni z ní sednou na zadnici
 • Ona se asi dívčina trochu spletla, její matka nebyla na dovolené v interhotelu, ale ve vazbě za své arogantní jednání a zneužívání bezpečnostních složek státu. Je zajímavé, že se nikdy dříve nevyjádřila o podmínkách ve vazebních věznicích. Dříč kobyla Nagyová není nadčlověk a tak nevidím důvod, proč by měla mít lepší podmínky než ostatní obvinění. O vazbě Ratha se v dopise nezmínila, ten už je tam více než rok a musí také snášet vazební podmínky i přes to, že zaplatil kauci a ovlivňování svědků již nehrozí Možná, že by Nagyové vyhovovalo, kdyby tam s ní byl Nečas, tak to bych jí rád umožnil, mohli by se na sebe dívat přes mříže a foukat si bolístky. Ale i toho se možná dočkáme, ale smůla je v tom, že budou sedět každý jinde, tam bude mít Nečas pouze svého kamaráda Jidáše Kalouska.
 • Pokud nastane důvod vazby, je tato vazba určitě o něčem jiném než volnému pohybu v obchodě. To tak prostě je.
  Politici si začínají zvykat na to, že budou diktovat justici, co má a nemá dělat. Když se pak některý (hlavně ten modrý) politik dostane jenom před výslech, začíná spílat a hrozí stížnostmi pro ochranu jeho osobnosti. Je to děs a hrůza !!!
  Kdy už konečně nějaké to svinstvo bude řádně potrestáno ??? Mám na mysli tu korupci v řadách politiků. Oni si opravdu myslí, že všichni jsou blbci a sežerou jim ty bláboly.
  Poslední korupční aféry se začínávají zadrhávat, ale věřím, že státní zástupci si nenechají kydat na sebe špínu od obviněných politiků a jejich spřízněnců a také od některých novinářů.
  Věřím, že někdo půjde sedět. A hlavně věřím, že i Rath začne konečně pořádně mluvit. Určitě je na to nabroušen za ty měsíce ve vazbě. Jenom aby mu umožnili řádně vypovídat.
  W5M
 • Otřesné svědectví o zločinné činnosti úřednice a milenky premiéra a předsedy strany ODS. Jo každému zločinci přísluší padni komu padni.
 • Být o pár roků mladší, již v "tomdle" státě nejsem. Madam dostávala odměny ve výši více než 20-ti násobku mého důchodu. V této situaci nejsem sám. Už byla měsíc ve vazbě -
  to je pro modroptáky hrůza. Těch 14 měsíců jiného je nezajímá. A ju.stiční mafie na "něčí" pokyn vykládá ústavu podle svého, ale jen pro někoho. Tady upřímš řečeno "scípl pes" a děsně smrdí. Nemyslel jsem si, že po celoživotní práci budu mít i hlad. A to díky "velení" v
  této vyrabované a ožebračené zemi.
 • to je ale opravdu akční název článku akčního senzacechtivého novináře. Pokud by tento opravdu chtěl psát o každodenních tragédiích odehrávajících se v tomto státě,zapřičiněním korupce,klienelismu a dalších pozitiv tohoto režimu,měl by práci do konce svého života a v tom případě by se nemusel ani moc snažit dramatizovat nadpisem článku,neboť již obsah by byl dostatečnou tragédii i bez snahy se zviditelnit. *16*
 • jsme fašisticky stat policie a statni zastupci se chovaj huř než gestapo za hitlera.meli by jit gestapaci na šibenice.....do haagu s nima...a to neni valka..jak by se chovali za valky je všem jasny...sleduji nas všechny gestapaci..me to vadi.......
  • O cem pisete?! *16*
  • Ty hlupáku, ty si žil za války, že přirovnáváš policii k Gestapu, znáš to jenom z vyprávění a ještě možná překrouceného. Zeptej se lidí, kteří na gestapu byli vyslýcháni a věřím, že svá hloupá slova rád odvoláš a policii se omluvíš. Většina lidí, která skončila na Gestapu se ven již nikdy nedostala. Je vidět, že máš IQ tykve. *12* *12* *12* *16* *16* *16*
   • Ale "vydlabaný" a v ní "nas.....o" (však více co!) *2* *2* *2*
 • Když se dostala do lochu Nečasova milenka (použil bych jiná slova ale každý si může udělat obrázek co to je asi za ženu když rozvede manželství něco jako ta luxsusní ...... Ornela Štiková) tak najednou všichni řvou jak tam ten pracovitý kůň trpí (slova milence Nečase). Pan D.Rath tam trpí již 14 měsíců a Němcovou, Nečase i toho Čunka to nezajímalo najednou všichni VIP řvete jak je tam špatně. Vždyť jste tyto podmínky jste sami nastavili ale asi jste nepředpokládali že se tam jednou dostane i premiérova bývalého milenka.
 • Už mně s tou pravičáckou Nečas propagandou lezete krkem. Na Nově se všichni tvářili jako by snědli žabu a pak z nich vypadne, že dceruška si stěžovala na policajty, kteří měli narážky na přepychově zařízený byt , šlápli jim na pohovku a hrůza hrůzoucí, mamince ve vazbě nebyla poskytnuta zubní pasta s kartáčkem. Reportéří z nich dělají srdvervoucí seriál Romeo a Julie. Ale o tom, že se Péťa vykašlal na rodinu, jako premiér celému národu jen lhal jak když tiskne, jede v kšeftech ODS, podfukem změnili vládu s obchodnicí Peake která musela založit stranu Lidem, která ani nemá členy a nikdo ji nevolil, to že Nagyová brala ke svému platu 300000cové odměny a úkolovala rozvědku a politiky, 3 kumpáni s ODS které je potřeba zavřít až zčernají jsou z vazby venku a v rámci své poslanecké imunity se smějí slušným lidem do ksichtu,... o tom se mlčí. Zato na členy vlády nyní vytahují kdejakou špinavost. Alespoň je vidět co tady bylo, je a ským máme do činění. Je to hnus.
  • Za to by mela s milencem brucet do konce jejich dnu.Dcery radeji nekomentovat,slusne to nejde a vulgarne nechci. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit