Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mirka
    Tento zvrhlíček bude dobrým velvyslancem ve Vatikánu-sedne tam jak zadek na hrnec. *12* *12* *12*
  • Havloidi jak hlasitě kokrhají na tomto serveru s místním pitomou Simonkem..hi..hi..je vám to prd platný, havloidní hňupové.. *2* *2* *2*
    • No jo, někteří jsou havloidi, ty jsi komunista a bolševik. Svět je pestrý :-)
      • A ty pitoma z Tiscali, co si nechá říkat Simon..hi..hi.. *2* *2* *2*
        Jo Tiscali je Tiscali, říkal pitoma z Tiscali
        • hi..hi.. ??? Tam je někde ukrytá legrace v té tvé zprávě? A prosím tě ještě, to heslo Simon jsem tu četl už asi třikrát. To má nějaký význam nebo smyl? Napovíš mi?
  • důsledek "demokracie" české, píše SerePes.org
  • Není nic zábavnějšího než čapisralova frustrace ze Zemanovy pozvánky do Vajthauzu. Takže jeho typická reakce - urážky, posměšky, lži... prostě klasická havloidní pravdoláska
    *4*
  • Blíží se volby a tak prolhaní politici z TOP09 a ODS se objevuji v ČT a slibuji občanům
    "nesplnitelné".Jde jim jenom o to,aby si občané všímli,že "právě oni" se zajímaji o jejich
    problémy.Například hlupák Laudát kritizuje vládu,že dosud pomalu zavádí vysokorychlostní
    vlaky,které mohou podstatně zvýšit životní úroveň občanů.Místopředsedkyně nevolitelné
    TOP09 soudružka Adamová zase navrhuje snížit daně,které její předseda Kalousek jako ministr financí zvýšil.Stejní hlupáci se zviditelnuji i v ODS,kteří nikdy,když měli příležitost,
    neudělali pro občany nic prospěšného,zatímco nyní před volbami by občanům snesli modré
    z nebe.Jenomže těmto podvodníkům už nikdo neuvěří .......
  • Pokud je pravda, co se valí na Forejta, tak BIS zřejmě hodně pochybila, když vydávala Forejtovi osvědčení o bezpečnostní prověrce. Takový omyl se mi ale moc nepozdává a ani to popisované video nemusí být pravé / nakonec na obrázku, kde Forejt má fetovat slámkou nějakou drogu, může být kdokoliv/. Spíše se přikláním, že pyká za chyby, kdy lhal, mlžil, aby chránil prezidenta, což dělá i Ovčáček, a toho nikdo "ze zdravotních důvodů"/ nevyhazuje. Ono zřejmě, jako vždy, to bude nějak jinak. Čas ukáže jak.
    • No jasná věc. Forejt není ten feťák. Jak by mohl. To tam šňupu já, Dalajláma :-)
  • šňupáček *1*
  • patrně musel vědět něco Klause že tam byl tak dlouho.Jen Zeman je čistý tak na toho neměl.
    • vanhorne
      " Zeman je čistý"
      jako sevcovska zastera.☺
  • Ať je ten panák z hradu obviněn z čehokoliv, na tomto snímku z videa NENÍ Forejt. Jedině že by si pro zachycenou "akci" nechal vyholit pleš od levého "koutu" (čela) jenž se jako holá ulička táhne dozadu a končí v temenní pleší. Redakce si z občanů dělá "kozy" a OVCANI to žerou. Takový primitivní podvrh nese rukopis bolševických časů.
    • Když to není Forejt, tak proč odešel? Mohl podat trestní oznámení třeba na neznámého pachatele. Nic se s toho nestalo. Pokud to není Forejt mohl si nechat udělat test na drogy a celá záležitost by byla vyřešena během 5 min. O.F. Prosím zapni si přístroj co nosíš na krku, jmenuje se to mozek.
  • nakobyl
    se mi líbí - máme důkaz,ale ten vám neukážeme - ano, my vám věříme, že ten důkaz máte a vůbec si nemyslíme, že se jedná o další akci proti prezidentovi *8*
    • Hlídací Pes.org - Forejt je feťák - My máme důkaz ale neukážeme Vám ho.

      Zeman - Peroutka napsal Hitler je gentleman - My důkaz nemáme ale ukážeme Vám ho.

      :))))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit