Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Křesťanův mozek by si mohl všimnout, že moje sděleni nezpochybňuje zprávu ani neobhajuje hradního panáka. Uveřejněná zpráva je zcela srozumitelná každému průměrně inteligentnímu mozku. Jenom špatně snáším pokus o manipulaci s podvědomím čtenáře pomocí ilustračního falza. Není to zapotřebí, toho jsme si za bolševika "užili" vrchovatě.
  • Ať je ten panák z hradu obviněn z čehokoliv, na tomto snímku z videa NENÍ Forejt. Jedině že by si pro zachycenou "akci" nechal vyholit pleš od levého "koutu" (čela) jenž se jako holá ulička táhne dozadu a končí v temenní pleší. Redakce si z občanů dělá "kozy" a OVCANI to žerou. Takový primitivní podvrh nese rukopis bolševických časů.
    • Když to není Forejt, tak proč odešel? Mohl podat trestní oznámení třeba na neznámého pachatele. Nic se s toho nestalo. Pokud to není Forejt mohl si nechat udělat test na drogy a celá záležitost by byla vyřešena během 5 min. O.F. Prosím zapni si přístroj co nosíš na krku, jmenuje se to mozek.
  • Zeman o Forejtovi: Odvedl dobrou práci. O drogách ani slovo...
    A chce, aby byl velvyslancem ve Vatikánu... Už mu vážně hrabe...
  • Není nic zábavnějšího než čapisralova frustrace ze Zemanovy pozvánky do Vajthauzu. Takže jeho typická reakce - urážky, posměšky, lži... prostě klasická havloidní pravdoláska
    *4*
  • Pokud je pravda, co se valí na Forejta, tak BIS zřejmě hodně pochybila, když vydávala Forejtovi osvědčení o bezpečnostní prověrce. Takový omyl se mi ale moc nepozdává a ani to popisované video nemusí být pravé / nakonec na obrázku, kde Forejt má fetovat slámkou nějakou drogu, může být kdokoliv/. Spíše se přikláním, že pyká za chyby, kdy lhal, mlžil, aby chránil prezidenta, což dělá i Ovčáček, a toho nikdo "ze zdravotních důvodů"/ nevyhazuje. Ono zřejmě, jako vždy, to bude nějak jinak. Čas ukáže jak.
    • No jasná věc. Forejt není ten feťák. Jak by mohl. To tam šňupu já, Dalajláma :-)
  • Soudruh Forejt je stejně dobrý komunista jako soudruh Zeman a tak jak soudruh Zeman nepije alkohol, tak tak soudruh Forejt nefetuje. Psali to na Sputniku!
    • vanhorne
      "dobrý komunista"
      Zeman nikdy vedome nepil, jenom ma smulu, ze spi s otevrenou hubou a nekdo mu vzdycky v noci do ni nalil litr Hruskovice.☺
    • Simon místní idioot a pitoma se posere vzteky, protože připosranej je pořád a tato zpráva je taková, že budoucí prezident Spojených států amerických, pan Trump pozval pana prezidenta Zemana jako jediného z prezidentů EU do Ameriky na návštěvu. Tak tady vidíš, ty kolaborantská teplá svííně Simonova, jaký jsi idioot a ty svoje canci si můžeš strčit do té své kyselé prdelééé..hi..hi.. *2* *2* *2* *2*
      • vanhorne
        "jako jediného z prezidentů EU"
        Vsichni ostatni jsou zaneprazdneni resenim nahle vzniklych krizovych situaci a proto se s politovanim omluvili.
      • Pozval ho aby ho seřval jak psa za to, že chlastá a leze do ruské a čínské rrdele. *1* *1* *1* *1*
        • ... hi, hi, hi máš vztek, viď ty troubo. Americkýmu prezidentu si nedovolíš nadávat, viď ty blbečku..hi..hi
          • Hele, zvířátko, americkým presidentem je stále ještě Obama. Trump jí bude teprve až se ujme úřadu. Jinak mě jeden ani druhý nezajímají. Je vědí občanů USA koho si zvolili.
            • Hele ovčácku kuličko *1* *2* *15*
            • Ale ale pitomo, co ty o tom víš..hi..hi.. *1* *1* *1*
  • Blíží se volby a tak prolhaní politici z TOP09 a ODS se objevuji v ČT a slibuji občanům
    "nesplnitelné".Jde jim jenom o to,aby si občané všímli,že "právě oni" se zajímaji o jejich
    problémy.Například hlupák Laudát kritizuje vládu,že dosud pomalu zavádí vysokorychlostní
    vlaky,které mohou podstatně zvýšit životní úroveň občanů.Místopředsedkyně nevolitelné
    TOP09 soudružka Adamová zase navrhuje snížit daně,které její předseda Kalousek jako ministr financí zvýšil.Stejní hlupáci se zviditelnuji i v ODS,kteří nikdy,když měli příležitost,
    neudělali pro občany nic prospěšného,zatímco nyní před volbami by občanům snesli modré
    z nebe.Jenomže těmto podvodníkům už nikdo neuvěří .......
  • Havloidi jak hlasitě kokrhají na tomto serveru s místním pitomou Simonkem..hi..hi..je vám to prd platný, havloidní hňupové.. *2* *2* *2*
    • No jo, někteří jsou havloidi, ty jsi komunista a bolševik. Svět je pestrý :-)
      • A ty pitoma z Tiscali, co si nechá říkat Simon..hi..hi.. *2* *2* *2*
        Jo Tiscali je Tiscali, říkal pitoma z Tiscali
        • hi..hi.. ??? Tam je někde ukrytá legrace v té tvé zprávě? A prosím tě ještě, to heslo Simon jsem tu četl už asi třikrát. To má nějaký význam nebo smyl? Napovíš mi?
  • Máme to na tom hradě ovčinec. Nemělo by se to zrušit? To by se ušetřilo peněz! A ještě víc ostudy v světě! *2*
  • Útoky na Zemana zezabírají tak se utočí na blízké. ! *11*
    • Ach jo. Člověk už si ani nemůže postěžovat, když mu vadí feťáci a pasáci. Odpor k takovým se označí jako útok na Zemana.
      • no a je to potvrzene nebo ne?
        • V žádném případě! Dnes už nepotvrdíš ani to, že voda je mokrá. Ale že krá*a štěká a pes mňouká, to tvrdit můžeš.
          :-)
          Masakr, v diskuzi tu nemůžeš použít ani slovo krá*a, je to tu prý, jak mi to píše, zakázané slovo :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit