Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neboj se...flinta v žitě není, když nebudeš dělat prudký pohyby, tak si jí ještě budeš moci zblízka prohlédnout! *16* *3*
  • Myslíte, že chichi, chacha, cheche je na místě? Chápu škodolibou radost prdoláskařů, ale ono se tohle dotýká i nás, potažmo celý EU. Snad ani jedna z evropských burz nešla do +. Jen u nás se zatím počítá s poklesem HDP cca o 0,5% a pád rublu neznamená ani zlevnění plynu nebo ropy. Např. ropa má cenu jakou má, jen kvůli cenový válce mezi Saudy a USA, ISIS taky tlačí cenu ropy dolů, protože ji mění za zbraně. Na poklesu rublu ČR, já, vy ani EU nezbohatne, někdo jo, kdopak to asi bude?
  • Pane, obvykle na hloupé komentáře nereaguji, ale tady mi to (prostě) nedá. Zkuste se ještě jednou podívat na první větu mého příspěvku... Kuk, blik *3*
    P.S. Včetně redakčních úprav mi to celé trvalo několik minut.
    P.P.S. Doufám a věřím, že netrpíte sníženou schopností porozumět psanému textu.
  • Nepanikař čeeče,třebas se Putler dá do kupy a opět budete mít zde na tiscali každodení vánoce.Neházej hned flintu do žita.
  • http://www.csfd.cz/film/257455-pif-paf-oj-oj-oj/

    Tu říkanku jsem se taky učil ve škole při ruštině. Vidím ale, že některým soudruhům se to nelíbí tak vyklikávají. *2*
  • Pane,čím větší elaborát tím z vás čiší větší zoufalství,pochybuji,že ten romám bude někdo číst. Určitě vám to celé odpoledne které jste tomu věnoval nebude chybět?
  • Chyba! Ne USD, ale EUR!
  • Včera stohy článků o teroristovi z Austrálie. Dnes v Pakistánu zabijou přes sto dětí a česká média tady blijou nad padajícím rublem! A omezení čecháčci si u toho honí, pokřivený, škodolibý a zapšklý hovádka, co se radují, sami makaj za 20 hrubýho a platí evropský ceny, ale hlavně že se má někdo hůř! *11* *11* *11*
  • Zítřejší E15: Pád ropy roztáčí deflaci. Hrozí další intervence proti koruně...
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Pád světových cen ropy je k nezastavení. Barel ropy Brent se prodává za méně než 60 dolarů, což je nejnižší cena za posledních pět let. Od června se ropa propadla o 47 procent. Efekt levnější ropy se začíná projevovat i v Česku. V listopadu se díky nižším nákladům na pohonné hmoty a další ropné produkty snížily ceny tuzemských výrobců ve srovnání s říjnem o 0,6 procenta. Meziročně se index výrobních cen propadl o 1,7 procenta a levná ropa opět hrála dominantní roli. Zlevňování ropy v korunách přibrzdil jen posilující dolar, který od léta zpevnil vůči koruně o 10 procent. „Po lednovém zlevnění energií dostává průmysl další nákladovou vzpruhu v podobě levnějších pohonných hmot. Těží z toho doprava, stavebnictví a zemědělství jako největší spotřebitelé pohonných hmot,“ říká analytik ČSOB Petr Dufek. Radost firem ovšem přidělá vrásky centrálním bankéřům. Vzhledem k tomu, že cena ropy klesá dál, ceny výrobců se budou podle odhadů analytiků snižovat i v dalších měsících. Kvůli poklesu výrobních cen neporoste spotřebitelská inflace, kterou chtěla ČNB devizovými intervencemi vytáhnout příští rok ke třem procentům. „Pokud ČNB vezme v úvahu také slabou kondici eurozóny, dojde k závěru, že celý příští rok bude inflace pod jejím cílem. Roste proto riziko, že by mohla začít minimálně slovně intervenovat a možná i posunout hlídanou úroveň kurzu 27 korun za euro na slabší úroveň,“ tvrdí hlavní ekonom České spořitelny David Navrátil. Sama ČNB se ke svým případným dalším intervencím nevyjádřila. „V současné době platí omezení komunikace v souvislosti s (dnešním) měnově-politickým zasedáním bankovní rady,“ uvedla mluvčí banky Kateřina Bartůšková. Největší neznámou nyní zůstává, jak dlouho levná ropa vydrží. Průzkum agentury Bloomberg předpovídá cenu ropy v roce 2015 kolem 50 dolarů za barel. Americká Energetická informační agentura zatím pracuje s odhadem 68 dolarů za barel ropy Brent.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Ergo, ctěná bankovní rada ČNB se už zase sápe po našich penězích a to je téma, tohle řešte, a ne Puťku! Von ten "print-dollar" a následné triky s ním prováděné totiž musí někdo zaplatit, víme! Ovčané jsou pro to tím nejvhodnějším "materiálem"... *10*
  • Rublů?
  • kremrole tu zase blejou svůj bezdůvodný a z prstu vycucaný tzv. optimizmus....a nemohou strávit jak je rubl v pr....:-)
  • Vy jste skoro přírodní úkaz !!! *2*
  • Tady je zase otcem myšlenky ideologie. Vlastně ne otcem, ale možná matkou. A ne myšlenky, ale keců...
  • Hele, ty finanční poradce, rubl je oficiálně 80:1 USD, všichni se rublů zbavují, takže zejtra si s nim budou v kremlu zapalovat papirosky a ty jsi v klidu, co? Spekulativní akce na burze *1* . Nedělej ze sebe většího blbce, než jsi, i když si myslím, že to ani snad nejde.
  • Ááá, další děsně důležitý soudruh - nebo přímo rusofil ? Chutná vám jíst ?
  • Mně stačí záře Měsíce a Slunce ! Ale já jsem takový ten - jednodušší, víte ... *3*
  • Ježíšimariá, Bornys, to máte z vlastní hlavy .... *2*
  • Pozor, pozor, karlovarská silnice směr východ ucpána. Rusové už nemají ani na guláš za pouhých 200,- Kč, v bance nemění ruble. *1*
  • Kolego,na rozdíl od místních soudruhů to tu většina lidí bere jako zábavu,ať se tam Puťka třeba zvencne,je mi to fuk.
  • Co ti tak vadí na tom příspěvku? Že tady někdo upozornil na násilí v Zimbabwe? Není to dlouho, co k tomu samému došlo v Somálsku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší