Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím Vás,můj oblíbený komunisto,jak se dneska daří?? i když dneska je to trošku poslabší,ale co.. *3*
  • Jsou lidé, kteří mají potíže s pochopení toho co čtou.
  • USA zničí Evropu
  • Zimbabwe a znásilňování mužů,pokud je to od žen,tak v tom zase takový teror nevidím,ale pořád se nemohu ubránit podezření,že jde o vaši erotickou představu.
  • Mýlíte se . Rusové nejsou druhé kategorie ale tak zhruba páté. Asi tak tři příčky za cikány .
  • Rusové vzdejte se! USA se podařilo rozštěpit Maton - máme M Atonovou bombu!

    Dnes jsem šel na křižovatku a potkal toho rudého tyrana před kterým se všichni třesou
    a v hrůze zůstávají stát - semafor! Já však šel a ač polomrtvý mohu si říct: jsem disident!
    Mám poškozené tělo. Mozek kupodivu ne. Doktor řekl že nic takového v hlavě nemám.

    Vzhůru na Rusko! Ve stopách Napoleona které nás dovedou k slavné porážce!
    Lidi bojujte a prolévejte krev. Moji páni a já vám budeme držet plalce z VIP podzemních krytů.
    Obama vám rozdá cyankáli v banánu! Vpřed otroci pardon občani!
  • Pusinko, nějak jsi těch paralenů slupla moc. *1*
  • *1*
  • Tak za prvé, měl byste si dát studený obklad. Proč? Protože jestliže by Číně cokoli vadilo , tak v první řadě pokles dolaru. USA je pro Čínu největší odběratel zboží a jen hlupák poškozuje svého zákazníka . Rusko a spol. ( BRICS) je pro Čínu jen dodavatel surovin , nic víc .
  • Zatim jste zadny nazor neprojevil,tudiz jsem nemohl zadny podporit, jen obecne reci,ktere mohou znit jakkoliv,ale nic vecneho.
  • A jako vždy v Africe při takové události dochází ke hromadnému a masovému znásilňování mužů. To nikoho nezajímá, všichni se starají jenom o znásilněné ženy. Kde jsou všechny humanitární organizace, kde je Člověk v tísni, kde je senátor Štětina ! ! !
  • Ну, погоди!
  • Pusinko, už se ti udělalo líp? Tak nějakou spusť o růstu rublu a chytrosti putina *1* *1* *1*
  • ne, zdejší přátelé Ruska vědí, že pokud se Rusové nechají zblbnout, seberou jim nakonec vše a doma budou jen občany druhé kategorie, takže jim přeju jen pevné nervy a aby vydrželi
  • Rusové by definitivně poznali bídu a otroctví, v němž se potácejí Američtí občané a evropské státy
  • A někteří, dokonce, cigoše a komouše rozlišují. Je tedy pravda, že i mezi cikánama se najdou slušný lidi, na rozdíl tedy od komoušů. *1*
  • Věřme, že Putin tento pokus o "ruský majdan" skrze spekulace s měnou ustojí. Pokud by couvl, byla by ohrožena poslední Svobodná země která stojí v cestě fašistické západní klice a jejích Bilderberg vyděračům.
  • Rozhodně není důvod k žádné radosti jakýmkoliv směrem.., protože to jistě celosvětově pohne s cenami všeho možného, spíše směrem výše, než níže, takže to opět "odkakají" akorát lidi, ne politici.. s tím, že nikdo neví, co to všechno ještě může přinést či spíše odnést...Stabilitu přinejmenším v Evropě však určitě ne a to na hodně dlouho..! Ta samovytunelovaná Ukrajina nás všechny přijde ještě kurevskysakra draho !!!
  • pokud by ruská vláda padla, jsou Rusové vydáni všanc vlkům, kteří se shromažďují
  • Třeba Putina vyšlou na nějakou archeologickou misi,je to klikař a myslím,že teď by se každé kilko goldu hodilo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit