Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Toto nelze nazvat jinak než "Přání otcem myšlenky". *1*
    Ano, média umí vyvolat euforii i paniku. Bohužel značná část společnosti jí podlehne. O finančním systému většina neví vůbec nic a spekulativní akce na burzách, které vyvolávají takové houpačky považují za faktický stav ekonomiky. V Rusku jsou lidi stejní jako všude a spekulantů je tam rovněž požehnaně, ti strhnou sebou i zmatkaře. *2*
    Doporučuji prdoláskovcům v klidu počkat alespoň týden. Respektive užívejte si euforii, ale počítejte s tím, že po ní může nastat kocovina. Pokud si tak přejete aby Rusko padlo na kolena, neradujte se předčasně. *3*
    • Tady je zase otcem myšlenky ideologie. Vlastně ne otcem, ale možná matkou. A ne myšlenky, ale keců...
    • Hele, ty finanční poradce, rubl je oficiálně 80:1 USD, všichni se rublů zbavují, takže zejtra si s nim budou v kremlu zapalovat papirosky a ty jsi v klidu, co? Spekulativní akce na burze *1* . Nedělej ze sebe většího blbce, než jsi, i když si myslím, že to ani snad nejde.
      • Chyba! Ne USD, ale EUR!
    • Ááá, další děsně důležitý soudruh - nebo přímo rusofil ? Chutná vám jíst ?
    • Kolego,na rozdíl od místních soudruhů to tu většina lidí bere jako zábavu,ať se tam Puťka třeba zvencne,je mi to fuk.
  • http://svobodnenoviny.eu/tvrda-mena-rubl/#more-32643
    • Další ruský ekonomista......
  • Věřme, že Putin tento pokus o "ruský majdan" skrze spekulace s měnou ustojí. Pokud by couvl, byla by ohrožena poslední Svobodná země která stojí v cestě fašistické západní klice a jejích Bilderberg vyděračům.
    • Souhlas, taky jim držím palce, zase se do nich navážejí ekonomicky a jako již od Napoleona co táhl na Rusko, 1 sv. válce, 2 sv. válce se všemi evropskými přisluhovači Hitlera- že je nenechají konečně na pokoji. Až to přeteče, budeme se divit, já za EU a NATO teda bojovat nepůjdu! Za Ty fracky z Bruselu s rancema v bavorácích co je platím a jejich podrazy vůči Rusku ze svých daní teda ne!!! Je mi z nich zblitno!!! Nic jinýho neumí!!! nebo jste si všimli opaku????Jsou živi jen válkami a ekonomickými podrazy a vymýšlením nesmyslů!!!! Je to hnůj!!!!
      • a kde si myslíte, že ti fracci budou ? ve svých letních sídlech na Floridě
    • *1*
    • Rusové by definitivně poznali bídu a otroctví, v němž se potácejí Američtí občané a evropské státy
  • Rusové vzdejte se! USA se podařilo rozštěpit Maton - máme M Atonovou bombu!

    Dnes jsem šel na křižovatku a potkal toho rudého tyrana před kterým se všichni třesou
    a v hrůze zůstávají stát - semafor! Já však šel a ač polomrtvý mohu si říct: jsem disident!
    Mám poškozené tělo. Mozek kupodivu ne. Doktor řekl že nic takového v hlavě nemám.

    Vzhůru na Rusko! Ve stopách Napoleona které nás dovedou k slavné porážce!
    Lidi bojujte a prolévejte krev. Moji páni a já vám budeme držet plalce z VIP podzemních krytů.
    Obama vám rozdá cyankáli v banánu! Vpřed otroci pardon občani!
    • Vy jste skoro přírodní úkaz !!! *2*
    • Dóóóst dobrý!!!! *3*
      • *3*
    • Zdravím Vás,můj oblíbený komunisto,jak se dneska daří?? i když dneska je to trošku poslabší,ale co.. *3*
  • bla bla bla, kdo tu dělá paniku tak jen pitomí zaplacení novináři a provokatéři. To by se amíkům hodila skupovat a posilovat dolárek. Vše je jinak, je další z provokací, které nemusí dopadnout dobře. Mrkněte na AC24 a budete vědět o co jde. O tom se tady nepíše a ani nesmí. A´t žije propaganda, zakterou by se ani komanči nemuseli stydět. Je to hnus co perete do lidí.
    • Jen další zoufalý demagog krachujícího hlíněnného obra.
    • http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/5235-rusky-analytik-chysta-se-protiruska-falesna-vlajka-s-jadernym-vybuchem-obvinen-ma-byt-putin
  • tak se mi zdá .že v redakci už někdo oslavuje silvestra *1* *1* *1*
  • a za vším jsou zase mééédie.... skutečnost je jiná...vzúomeňte na ty tuny a zlata , které museli zapaďáci platit jen letos.....
  • Je to jen ukázka dalšího zneužívání situace. Tentokrát zneužití postavení dolaru jako rezervního platidla. Když USA říkají, že neusilují o svržení vlády RF, je to stejná pravda, jako že odstraněním Kaddáfího přinesou Lybii blahobyt. Co čekat od předlužených válečných štváčů, mučících na potkání koho si usmyslí.
    • Když jsem byl malý mučil jsme mouchy a žižaly *9*
  • A jako vždy v Africe při takové události dochází ke hromadnému a masovému znásilňování mužů. To nikoho nezajímá, všichni se starají jenom o znásilněné ženy. Kde jsou všechny humanitární organizace, kde je Člověk v tísni, kde je senátor Štětina ! ! !
    • Zimbabwe a znásilňování mužů,pokud je to od žen,tak v tom zase takový teror nevidím,ale pořád se nemohu ubránit podezření,že jde o vaši erotickou představu.
      • Ne, to znásilňování mužů od žen je vaše erotická představa, tady jde o znásilňování mužů od žoldnéřů.
        • Ach tak.Omlouvám se.Nechtěl jsem pokazit Vaše iluze.
          • Co ti tak vadí na tom příspěvku? Že tady někdo upozornil na násilí v Zimbabwe? Není to dlouho, co k tomu samému došlo v Somálsku.
  • Ach jo, lidská blbost je fakt nekonečná. *1* *1* *1*
    Máme tu partu jásajících Pepků Vyskoč, aniž jim vůbec docházejí důsledky. Komu není shůry dáno...
    Jen pro představu. Kurz rublu se stabilizuje a dejme tomu, že zůstane na této nízké úrovni. Co z toho plyne? Rapidní pokles konkurenceschopnosti evropského zboží na ruském trhu. Ten je pořád i přes omezení sankcemi pro chcípající ekonomiku EU něco jako záchranné kolo. Evropa je násobně zadluženější než Rusko, tj. mnohem ohroženější recesí. Dále turistika. Statisíce Rusů utráceli miliardy v Evropě i severní Africe. Dá se čekat strmý pokles. Dále hrozí Evropě výrazná deflace, uměle snižovaná cena ropy snižuje náklady. Deflace způsobí nárůst veřejných dluhů. Očekávejte že naše centrální banka to bude zase řešit "osvědčeným způsobem". Dále destabilizace evropského bankovního systémů, který má už v současnosti obrovské problémy.
    Atd. atd... Hlavně, že Rus je v zadeli. Vypatlancům vůbec nedochází jak je všechno provázané, nakonec se může lehce stát že díky konci monopolu SWIFT budeme brečet my a ne Rusové. Rád bych se mýlil. *7*
    • njn je bolševický politruk z Kremlu,placený Putlerem aby šířil fašistickou kremelskou propagandu. Obr na hlíněnných nohou se hroutí. Konec srandy soudruzi, váš ideologický vzor jde do pekel. Rusové nemají příští týden co žrát. Dnes se v Moskvě zastřelil první bankéř. Z rublu bude bláto. Konec Rusáků v Karlových Varech. Jen naši kolaboranti budou stále věřit lžím z Moskvy.
      • Věřte mi, že v Rusku je tak tvrdý kapitalizmus, že by se nelíbil ani Vám. Smýšlení o Rusku jako vzoru komunistů je blbost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit