Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A je to tady.
    • Již si se konečně pokadil.
  • Už více vládních generací Rusů dělá tu hloupost,že sází hlavně na vývoz ropy a plynu,místo toho aby je co nejvíc pošetřilo pro další generace Rusů.Proto je třeba současnou ledovou sprchu na Rusy využít k prosazování výroby v Rusku ,všech potřebných výrobků doma.Pak bude Rusko Západem nevydíratelné a surovinové zásoby pošetří pro další generace Rusů.
    • Ono to není tak jednoduché ty lidi naučit něčemu novému. Jednak je jich hodně a jednak je to běh na dlouhou trať přeměnit celý systém. Vidíme to i v Řecku. V současnosti nemají moc na vybranou, jen trochu té pýchy by se jim vyplatilo ubrat a více spolupracovat se západem.
    • Zlatý oči !!! Ledovou sprchu tam měli v historii Ruska (SSSR, carství, Moskevské knížectví) už nesčetněkrát - a nepoučili se dodnes ! A až jednou bude v pekle mrznout, ušetří tam uhlí ! *3*
    • Výroba v Rusku??? Rus a pracovat ... *1* *1* *1*
  • Moskva má první oběť měnových otřesů. Zastřelil se bankéř

    http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/moskva-ma-prvni-obet-menovych-otresu-zastrelil-se-banker/r~c1b51cfc856311e49fc3002590604f2e/?utm_source=atlasHP&utm_medium=newsbox&utm_term=position-2
    • O další bankovní hyenu míň.
    • o jednoho krypla méně
    • Takže letos 15. bankéř ve světě.
      • se zastřelí Sígr z čb? Prej už brzy.....
  • Kterej trouba může mít radost?Nějak si lidé v čr neuvědomují jak moc nás to postihne!
  • Jeste mi nikdo z vas nejak nevysvetlil, jak muze byt Rusko ekonomicky v pr...li, kdyz ma bohate naleziste na zdroje a da se rici,ze je sobestacne......a tam kde nestiha , vyobchoduje zbozi,ci vyrobky se staty BRICS......tak me vysvetlete k cemu bude Rusku dolar.......Zato v Evrope je situace jina.....potrebuje suroviny, aby mohla vyrabet a ty jaksi amerika nema a pokud ma, tak ne v dostatecne mire a transport techto surovin,by se znacne prodrazil,takze by se odrazil i na cene finalniho vyrobku.....takze bude muset vzit suroviny od Ruska...tzn za rubly,juany,atd. ,ale ne za dolary,za ty nedostane nic......takze....kdo je v pr..li?
    • Je to jako vždycky. To nerostný bohatství mají odjakživa a odjakživa jsou taky v pr.... *1*
    • Síla země ve 21.století nespočívá v ložiskách surovin na území a v útočných zbraních. Síla spočívá v rozvinuté vědě, technice, dynamičnosti systému veřejné správy, v samostatnosti a schopnosti občanů. A toho všeho je v Rusku nedostatek.
    • Pošlete mi pár pytlů těch dolarů za které nic není. Ruble prosím NE, děkuji.
      • Také bych se přidal a poprosil o tuto zásilku, můžete i v kufrech, mně to nevadí, nejsem vybíravý ... *2*
  • Mám takový dojem,že komunistická garda teď začne tahat esa z rukávu,dole už kolega připoměl Libii,pokročí to na Irák,Afgánistán,Vietnam a skončí to opět u Vinetua.
  • pokud by ruská vláda padla, jsou Rusové vydáni všanc vlkům, kteří se shromažďují
    • Ну, погоди!
    • Pusinko, už se ti udělalo líp? Tak nějakou spusť o růstu rublu a chytrosti putina *1* *1* *1*
  • Já a moje maminka nenávidíme zlé rusáky. Měly jsme se dobře. Navštěvovali nás vysocí SS důstojníci kteří byli zdvořilí a kultivovaní. Zůstávali přes noc. Nosili nám kožešiny zlaté a stříbrné šperky které demokraticky zabavili židovským spekulantům. Na moji přímluvu poslali do převýchovného tábora v Osvětimi mého protivného souseda, který u sebe hostil podezřelé existence. Pak přišli zlí barbarští rusáci kteří vyhnali hodné civilizované němce a nás dokonce ohrožovali samopaly jen proto že jsme jim sypaly do kafe ciankáli. Doufám že barbarští rusové zaplatí za své zločiny a civilizovaní němečtí důstojníci se opět vrátí......
    • Potomci Molotovova ?? Jo, jo, Ribbentrop byl grand *1* *1* *1*
      • Ano i Ribbentrop byl u nás přes noc. A svěřil se nám že kdyby nebylo hodných přátel bankéřů z demokratické USA nemohli by tak rozšířit svou germánskou civilizaci po světě.
    • My o voze ty o koze .
      • ale no tak bolševiku....zatočíme s vámi.....po demokraticku.....
  • dearputin.com *15*
  • Nestacim se divit........ *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit