Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chlapec se ptá otce: "Tati, dáš mi prosím 5 rublů na mléko, chleba a vodku?"
    Otec odpoví: "20 rublů? Na co sakra potřebuješ 50 rublů?"
  • Kouká, jak samec od vykleštěnýho hovězího dobytka. *1*
    • *1* *1*
  • Zdravím ve spolek,osobně si myslím,že je jen otázkou času kdy Putina pověsej,spíš obdivuji trpělivost obyčejných rusů,nějak si nedokážu vysvětlit tu náturu "jo teď máme Krym" nevadí,že generace našich dětí nebude mít co do huby.I když my si tu v ČR taky hýčkáme komouše s cigošema,jo každej stát má něco.
    • A někteří, dokonce, cigoše a komouše rozlišují. Je tedy pravda, že i mezi cikánama se najdou slušný lidi, na rozdíl tedy od komoušů. *1*
      • ostapkotab
        jo i mezi cikanama jsou komousi
  • Kouká jak spráskanej pes.
  • Místní absolventi VUMLu jsou nepoučitelní. Věří pouze bolševické ideologii. Lžou sami sobě. Věří ,že Rusko prosperuje a za oknem padá sníh. No, musí přece padat když je prosinec.
    • Jsi hlupák.
      • Proroku, jsi první uražený absolvent VUMLu, který se k tomu přiznal veřejně.
  • Necetl jsem jeste vyjadreni odborniku z prognostickeho ustavu p.Zemana a Klause. Co na to rika velvyslanec kosmonaut Remek ? Na co tam je a proc se ho nikdo nepta ? Zije vubec a ci zajmy haji ? Nase, nebo koho ? Rad bych jej slysel v tv na 24.
    • KGB Putinovi důvěruje. Navíc sluha pána nehodnotí.....
  • Nic , nic , nic. BRICS a zlatý rubl. Mlha přede mnou, mlha za mnou.
    • Piste argumenty a ne obecne plky. Ciste pro zajimavost....Zkusil jste si rozebrat dnes nejakou elektroniku? kalkulacky,TV, radia,pocitace,atd....? Co jste na tech komponentech cetl???? Rekl bych ze se tam muzete docist az na vyjjimky vetsinou MADE IN CHINA........Jestli vam to neuslo,tak ta je take v BRICS......a jiste i vite,ze USA dluzi Cine ohromny balik a protoze dolar ma jiz dlouhou dobu realnou hodnotu na poklesu,tak si s nejvetsi pravdepodobnosti Cina nenecha znehodnocovat to co ji USA dluzi a bude chtit platit za vyrobky v jine mene nez bezcenymi zelenymi papirky zvane dolary....Co potom????
      • Tak za prvé, měl byste si dát studený obklad. Proč? Protože jestliže by Číně cokoli vadilo , tak v první řadě pokles dolaru. USA je pro Čínu největší odběratel zboží a jen hlupák poškozuje svého zákazníka . Rusko a spol. ( BRICS) je pro Čínu jen dodavatel surovin , nic víc .
        • No tak verte,ze kdyz se nekomu pujci penize a vrati se vam dluh,ale jeho realna hodnota je o dost nizsi,tak to vadi a to tak,ze velmi.....to si muzete byt jisty.....
          • Ježíšimariá, Bornys, to máte z vlastní hlavy .... *2*
            • ostapkotab
              asizprdelespis
  • To všechno je trest boží za vraždu cara. *16* *16*
    Dokud byli carové, mělo Rusko rubly z pravého sibiřského zlata. *2* *2*
    Včíl si s něma můžou akurát tak "vytřít" *1* *1* *1*
    A ani to pořádně né *11* *11*
  • Já i moje stará maminka, která si za komunistů hodně vytrpěla máme z těchto zpráv velkou radost. Nepřejeme nikomu nic zlého, ale je to trest za všechny ty strašné ruské zločiny.
    • já jim to přeju a doufám že to je jen začatek! že tam poznají opravdový hladomor a bídu. rusáci.
  • Zdejší rusořiťolezci jsou vyplašeni a ani nečekají na pokyny z ruské ambasády a sami honem vymýšlejí stupidity, které by je měly ujistit, že v Rusku je všechno v pořádku, protože Putin to má pevně v ruce a buduje pro Rusy ščastlivoje buduščeje. Zůstává otázkou co má Puňťa pevně v ruce. *3*
    • ne, zdejší přátelé Ruska vědí, že pokud se Rusové nechají zblbnout, seberou jim nakonec vše a doma budou jen občany druhé kategorie, takže jim přeju jen pevné nervy a aby vydrželi
      • Svatá pravda Pusinko
      • Mýlíte se . Rusové nejsou druhé kategorie ale tak zhruba páté. Asi tak tři příčky za cikány .
        • *1*
      • Pusinko, nějak jsi těch paralenů slupla moc. *1*
    • Opet nicnerikajici obecne plky
      • Děkuji za podporu mého názoru.
        • Zatim jste zadny nazor neprojevil,tudiz jsem nemohl zadny podporit, jen obecne reci,ktere mohou znit jakkoliv,ale nic vecneho.
          • Jsou lidé, kteří mají potíže s pochopení toho co čtou.
            • Neni co chapat...,nic vecneho , co by Vas nazor (tezce obecny) podporilo, jste nenapsal..... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit