Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rusové vzdejte se! USA se podařilo rozštěpit Maton - máme M Atonovou bombu!

    Dnes jsem šel na křižovatku a potkal toho rudého tyrana před kterým se všichni třesou
    a v hrůze zůstávají stát - semafor! Já však šel a ač polomrtvý mohu si říct: jsem disident!
    Mám poškozené tělo. Mozek kupodivu ne. Doktor řekl že nic takového v hlavě nemám.

    Vzhůru na Rusko! Ve stopách Napoleona které nás dovedou k slavné porážce!
    Lidi bojujte a prolévejte krev. Moji páni a já vám budeme držet plalce z VIP podzemních krytů.
    Obama vám rozdá cyankáli v banánu! Vpřed otroci pardon občani!
    • Vy jste skoro přírodní úkaz !!! *2*
    • Dóóóst dobrý!!!! *3*
      • *3*
    • Zdravím Vás,můj oblíbený komunisto,jak se dneska daří?? i když dneska je to trošku poslabší,ale co.. *3*
  • A jako vždy v Africe při takové události dochází ke hromadnému a masovému znásilňování mužů. To nikoho nezajímá, všichni se starají jenom o znásilněné ženy. Kde jsou všechny humanitární organizace, kde je Člověk v tísni, kde je senátor Štětina ! ! !
    • Zimbabwe a znásilňování mužů,pokud je to od žen,tak v tom zase takový teror nevidím,ale pořád se nemohu ubránit podezření,že jde o vaši erotickou představu.
      • Ne, to znásilňování mužů od žen je vaše erotická představa, tady jde o znásilňování mužů od žoldnéřů.
        • Ach tak.Omlouvám se.Nechtěl jsem pokazit Vaše iluze.
          • Co ti tak vadí na tom příspěvku? Že tady někdo upozornil na násilí v Zimbabwe? Není to dlouho, co k tomu samému došlo v Somálsku.
  • Věřme, že Putin tento pokus o "ruský majdan" skrze spekulace s měnou ustojí. Pokud by couvl, byla by ohrožena poslední Svobodná země která stojí v cestě fašistické západní klice a jejích Bilderberg vyděračům.
    • Souhlas, taky jim držím palce, zase se do nich navážejí ekonomicky a jako již od Napoleona co táhl na Rusko, 1 sv. válce, 2 sv. válce se všemi evropskými přisluhovači Hitlera- že je nenechají konečně na pokoji. Až to přeteče, budeme se divit, já za EU a NATO teda bojovat nepůjdu! Za Ty fracky z Bruselu s rancema v bavorácích co je platím a jejich podrazy vůči Rusku ze svých daní teda ne!!! Je mi z nich zblitno!!! Nic jinýho neumí!!! nebo jste si všimli opaku????Jsou živi jen válkami a ekonomickými podrazy a vymýšlením nesmyslů!!!! Je to hnůj!!!!
      • a kde si myslíte, že ti fracci budou ? ve svých letních sídlech na Floridě
    • *1*
    • Rusové by definitivně poznali bídu a otroctví, v němž se potácejí Američtí občané a evropské státy
  • Rozhodně není důvod k žádné radosti jakýmkoliv směrem.., protože to jistě celosvětově pohne s cenami všeho možného, spíše směrem výše, než níže, takže to opět "odkakají" akorát lidi, ne politici.. s tím, že nikdo neví, co to všechno ještě může přinést či spíše odnést...Stabilitu přinejmenším v Evropě však určitě ne a to na hodně dlouho..! Ta samovytunelovaná Ukrajina nás všechny přijde ještě kurevskysakra draho !!!
  • pokud by ruská vláda padla, jsou Rusové vydáni všanc vlkům, kteří se shromažďují
    • Ну, погоди!
    • Pusinko, už se ti udělalo líp? Tak nějakou spusť o růstu rublu a chytrosti putina *1* *1* *1*
  • Třeba Putina vyšlou na nějakou archeologickou misi,je to klikař a myslím,že teď by se každé kilko goldu hodilo.
  • ...
  • Počátkem toho týdne oznámila Čína změny jejích pravidel záruk pro kvalitní úvěry nezbytné pro korporátní dluhopisy, aby byly přijatelné (teď lze používat už jen obligace AAA a AA). To den poté způsobilo na akciových trzích propad o 5,6%, což rozčeřilo hladinu na akciových trzích celého světa. To je bezpochyby významné a byl to akt k utažení kreditů a ten přímo sníží likviditu dostupnou pro čínskou burzu.
    Následně se vyloženě zhroutila cena ropy a tento týden skončila pod donedávna nepředstavitelným číslem 60 $... a odrazy toho teprve začínáme pociťovat. 130 stará firma Phibro oznámila, že zavírají krám, zatímco měny ropných exportérů (včetně rublu) byly rozdrceny.
    Počátkem týdne Rusko oznámilo, že přistupuje k testování svého nově navrhovaného systému měnového clearingu. Ten je plánován na květen 2015, a testovací fáze byla uspíšena a přistupuje se k ní 15. prosince, ano tohle pondělí! Proč? Proč posunují datum zahájení? Dá se předpokládat, že i oni něco vědí, nebo alespoň vidí jako bezprostředně potřebné, aby byli schopni provádět peněžní clearingy k obchodování mimo systém SWIFT. Když tohle domyslíte, tak Rusko bude mít potom schopnost zařizovat JAKÝKOLIV obchod mezi JAKÝMIKOLIV dvěma či více stranami při vyloučení použití dolarů… a mimo dohled šmírovacího oka Ameriky! To znamená, že jakékoliv sankce na Rusko půjde obcházet, a také to znamená, že SWIFT už není jedinou hernou ve městě. Možná, že pak BRICS a spol. se pak už moc SWIFTem a jeho potřebou trápit nebudou? No, ne „možná“, ale určitě.
  • Zdejší rusořiťolezci jsou vyplašeni a ani nečekají na pokyny z ruské ambasády a sami honem vymýšlejí stupidity, které by je měly ujistit, že v Rusku je všechno v pořádku, protože Putin to má pevně v ruce a buduje pro Rusy ščastlivoje buduščeje. Zůstává otázkou co má Puňťa pevně v ruce. *3*
    • ne, zdejší přátelé Ruska vědí, že pokud se Rusové nechají zblbnout, seberou jim nakonec vše a doma budou jen občany druhé kategorie, takže jim přeju jen pevné nervy a aby vydrželi
      • Svatá pravda Pusinko
      • Mýlíte se . Rusové nejsou druhé kategorie ale tak zhruba páté. Asi tak tři příčky za cikány .
        • *1*
      • Pusinko, nějak jsi těch paralenů slupla moc. *1*
    • Opet nicnerikajici obecne plky
      • Děkuji za podporu mého názoru.
        • Zatim jste zadny nazor neprojevil,tudiz jsem nemohl zadny podporit, jen obecne reci,ktere mohou znit jakkoliv,ale nic vecneho.
          • Jsou lidé, kteří mají potíže s pochopení toho co čtou.
            • Neni co chapat...,nic vecneho , co by Vas nazor (tezce obecny) podporilo, jste nenapsal..... *3*
  • Nic , nic , nic. BRICS a zlatý rubl. Mlha přede mnou, mlha za mnou.
    • Piste argumenty a ne obecne plky. Ciste pro zajimavost....Zkusil jste si rozebrat dnes nejakou elektroniku? kalkulacky,TV, radia,pocitace,atd....? Co jste na tech komponentech cetl???? Rekl bych ze se tam muzete docist az na vyjjimky vetsinou MADE IN CHINA........Jestli vam to neuslo,tak ta je take v BRICS......a jiste i vite,ze USA dluzi Cine ohromny balik a protoze dolar ma jiz dlouhou dobu realnou hodnotu na poklesu,tak si s nejvetsi pravdepodobnosti Cina nenecha znehodnocovat to co ji USA dluzi a bude chtit platit za vyrobky v jine mene nez bezcenymi zelenymi papirky zvane dolary....Co potom????
      • Tak za prvé, měl byste si dát studený obklad. Proč? Protože jestliže by Číně cokoli vadilo , tak v první řadě pokles dolaru. USA je pro Čínu největší odběratel zboží a jen hlupák poškozuje svého zákazníka . Rusko a spol. ( BRICS) je pro Čínu jen dodavatel surovin , nic víc .
        • No tak verte,ze kdyz se nekomu pujci penize a vrati se vam dluh,ale jeho realna hodnota je o dost nizsi,tak to vadi a to tak,ze velmi.....to si muzete byt jisty.....
          • Ježíšimariá, Bornys, to máte z vlastní hlavy .... *2*
            • ostapkotab
              asizprdelespis

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit