Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, tak to odnese celá Evropa, nebudou sem jejich turisti jezdit, ČSA krachne se zbytkem linek svých letadel do Ruska, Rusové budou utrácet doma, nebudou kupovat západní předražené klumpry, co nevydrží ani záruku a po 14 dnech je reklamujete či vyhodíte, vzniknou domácí firmy a výrobci a vlastně posílí, odnesou to banky se západní účastí...budou pěstovat vlastní zeleninu, ovoce a další produkty a výrobcům se bude dobře vyvážet, jejich levnější výrobky půjdou všude na dračku...spíš to je poprask pro falešnej západ, EU a USA i nás! Jen ty ztráty v EU odse.reme my, na nás to dopadne, zacálujeme to odvodama do EU z našich daní jako vždy!!!! A krachnou podniky, které tam vyvážejí, propustí lidi, zvýší nám odvody na sociální dávky....On nám to zas Karl von Banhof, zaVorálek a jemu podobní vysvětlí, zač trpíme a oni se rochňají v blahobytu!!!!
    • nepanikařte,běžte si lehnout a třeba se ráno probudíte a Putinova hvězda bude dál zářit nad vaší postelí,držím vám palce,šup pod deku
      • Mně stačí záře Měsíce a Slunce ! Ale já jsem takový ten - jednodušší, víte ... *3*
      • Víte, jedna země EU za druhou padají zadlužením jak mouchy, EU je nemožné zřízení co neví co sama se sebou a my je platíme (oni Ti darmožrouti z Bruselu nic nevydělávají, jen si cpou rance z našich daní a něco nám vštěpují!!!) , USA všude válčí a jsou v krachu (jen mění zákony a výši zadluženosti), nevidím to jednostranně, jen prostě netáhnu jako kdysi "Kdo nejde s námi, jde proti nám" tak bezhlavě a nenechám se manipulovat jednostrannými kecy... jen zas máme dát větší výdaje na naše války po světě, které jen zakládají další a další konflikty a zabíjení místo levnějších služeb tady u nás... oceňuji Vaši slušnost *3*
  • Mám takový dojem,že komunistická garda teď začne tahat esa z rukávu,dole už kolega připoměl Libii,pokročí to na Irák,Afgánistán,Vietnam a skončí to opět u Vinetua.
  • Dumaju, jesli budět nado idti v Sibir pěškom ili jesli pojedu pojezdom. *7*
    • ostapkotab
      pajďoš pojezdom do prděli
  • Jeste mi nikdo z vas nejak nevysvetlil, jak muze byt Rusko ekonomicky v pr...li, kdyz ma bohate naleziste na zdroje a da se rici,ze je sobestacne......a tam kde nestiha , vyobchoduje zbozi,ci vyrobky se staty BRICS......tak me vysvetlete k cemu bude Rusku dolar.......Zato v Evrope je situace jina.....potrebuje suroviny, aby mohla vyrabet a ty jaksi amerika nema a pokud ma, tak ne v dostatecne mire a transport techto surovin,by se znacne prodrazil,takze by se odrazil i na cene finalniho vyrobku.....takze bude muset vzit suroviny od Ruska...tzn za rubly,juany,atd. ,ale ne za dolary,za ty nedostane nic......takze....kdo je v pr..li?
    • Je to jako vždycky. To nerostný bohatství mají odjakživa a odjakživa jsou taky v pr.... *1*
    • Síla země ve 21.století nespočívá v ložiskách surovin na území a v útočných zbraních. Síla spočívá v rozvinuté vědě, technice, dynamičnosti systému veřejné správy, v samostatnosti a schopnosti občanů. A toho všeho je v Rusku nedostatek.
    • Pošlete mi pár pytlů těch dolarů za které nic není. Ruble prosím NE, děkuji.
      • Také bych se přidal a poprosil o tuto zásilku, můžete i v kufrech, mně to nevadí, nejsem vybíravý ... *2*
  • tohle je jen dezinformace pan prezident Putin už razí zlaté ruble,tohle jen polívka pro fašizující banderovce ,jsme v klidu *1*
  • KIMCID
    jukněte na stránky burz a víte pravdu ne tyhle plky
  • Nestacim se divit........ *15*
  • Je to jen ukázka dalšího zneužívání situace. Tentokrát zneužití postavení dolaru jako rezervního platidla. Když USA říkají, že neusilují o svržení vlády RF, je to stejná pravda, jako že odstraněním Kaddáfího přinesou Lybii blahobyt. Co čekat od předlužených válečných štváčů, mučících na potkání koho si usmyslí.
    • Když jsem byl malý mučil jsme mouchy a žižaly *9*
  • Zdravím ve spolek,osobně si myslím,že je jen otázkou času kdy Putina pověsej,spíš obdivuji trpělivost obyčejných rusů,nějak si nedokážu vysvětlit tu náturu "jo teď máme Krym" nevadí,že generace našich dětí nebude mít co do huby.I když my si tu v ČR taky hýčkáme komouše s cigošema,jo každej stát má něco.
    • A někteří, dokonce, cigoše a komouše rozlišují. Je tedy pravda, že i mezi cikánama se najdou slušný lidi, na rozdíl tedy od komoušů. *1*
      • ostapkotab
        jo i mezi cikanama jsou komousi
  • Kouká, jak samec od vykleštěnýho hovězího dobytka. *1*
    • *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit