Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • janjosef.stika.5
    Pravdu má ten bystrý chlapec.Už vidím v duchu ty islámské nájezdníky co by tak strašně rádi pokojně žili a pracovali na Slovensku,v neděli chodili na mše,ty inženýry a doktory,jak s napětím sledují volební preference Roberta Fica. *1*
  • Mám dojem, že autor článku asi žje v Americe, nebo Austrálii, když může s takovým klidem obvňovat Slováky a Maďary že šíří poplašné zprávy o neexistující hrozbě. Protože, kdyby žil v Evropě a byl zdravého rozumu, nezplodil by takovou hovadinu ani v alkoholovém rauši.
    A jestli snad nehodlá vystřízlivět, tak ať se podívá sem:

    https://www.youtube.com/watch?v=BUJIm6pgLBE
    • To je bez komentáře. Mezi uprchlíky jsou zločinci, ale oni to tak neberou. Podle nich a islámu jsme povinni jim sloužit jako otroci. Co si myslí naši pohlaváři, nebo nemyslí, protože jim to nařizují hyeny z Bruselu a USA. Uprchlíci nebudou pracovat, kam potáhnou až to tady vyžerou a vybijí? Naši sluníčkáři půjdou také pod islámský nůž, ani konverze jim nepomůže. Hleďte jak IS kamenují, stínají a podřezávají i pravověrné muslimy. Retardovanost sluníčkářů s vypláchnutými mozky, neboť oni nevidí zničení vlastních národů. Lidi braňte se a neposlouchejte " sluníčkáře a makrelku. Komu se to hodí?? Našeho jednoho boha nahradily PRACHY.
  • Nazývejme věci pravými jmény. Primárně je oddělit příčinu od reality.
    Divoký Západ zlikvidoval diktátory. Tyto země si však se svobodou nedokáží poradit - různé kmeny, občanské války, vraždění.
    Tak ať ten demokratický svět to napraví. Ale ochota není a realitu vidíme. Na řadě je Evropa.
    Ta samospasitelná andělka tomu všemu dala opravdu impuls z nařízení koho ? A byrokratická EU se tváří nevinně. Báječná představa o EU a Shengenu.
    Závěr : mocnosti USA a Rusko ovládají svět. Je to složitý proces, ale taková je realita.
    Drahá Andělka je nula. Přivedla Evropu na rozcestí.
  • Uprchlická vlna bude letos silnější. Můžeme se pořád spoléhat na to, že skončí v Německu a Švédsku? Asi ne. Německo je na hraně s kapacitami a bude donuceno činit opatření. Švédsko se uzavřelo. Frontex je, bohužel, zatím chyméra. Kam asi půjdou, pane Ondráčku? Ten problém opravdu neexistuje? Ano, neexistuje pro blbce, kteří si nevidí na špičku nosu, jako vy. Já si v létě objednávám dříví, abych v zimě nemusel trhat parkety a topit s nimi. Jak to řešíte vy? Kecáním o oteplování?
    Kéž bych se vám na podzim mohl omluvit.
    Já mám za sebou 2 mise a práci analytika. Můj zpravodajský nos mne zatím nezklamal, pane prestitute, takže uvidíme.
  • sluníčkáři,kavárenští povaleči,knížata,havloidi,chátra a jiná verbež pořád argumentuje,že se ničeho nemusíme bát,že v česku skoro žádný utečenec není,že to všechno zveličujeme,ale v evropě je těchto špín miliony a my jsme součástí evropy,proto je to nebezpečí už za humny a to už je kousek,ještě kousek a budou v obýváku,vyvalení na divanu a pracovat se jim nebude chtít,jenomže se budou nudit,takže po dobu co my budeme v práci,oni budou rabovat,znásilňovat,vraždit
    • Juro, napsal bych po pravdě "sluníčkáři, hospodští povaleči, komunisti, chátra a jiná verbež..."
      a ostatní bych ponechal. A pak bych se k tomu mohl připojit.

      I když popravdě řečeno, poznal jsem i komunisty, kteří nebyli ani padouši ani lumpové ani vychcánkové ani rozumu mimořádně mdlého, ale slušní pracovití lidé, kteří věřili v komunismus. Ale bylo jich málo.
  • Citace:"....a žádné uprchlíky reálně neviděl." No joooo, iáiáiáiáiáiáiáiááááá typický falešný argument sluníčkářských d.bilů. Potom ještě ten, že tam žádní nejsou, že nic neexistuje a vůbec. Milé presssti.utky, tyhle argumenty omíláte tak často pořád dokola, že už vypadáte jako mentálové. No vlastně, vy mentálové jste, protože jinak by vám bylo jasné, že Fico viděl víc uprchlíků za minulý týden než vy za celý život, jelikož se pohybuje na jiném levelu, než vy, vy ukvokané slepice z vesnického dvorku. *15* *15*
    • já jsem vašu p i č u taky neviděl a věřím že ju máte
      • *15* *15* *15*
  • Vážení přátelé,
    Vím, že to není přímo k tomuto článku, nicméně právě probíhají na čt1 "reportéři čt", můžu Vám všem říci, že takovou konspiraci pod vlajkou nynějšího establišmentu jsem ještě neviděl. Jedná se o policejní provokaci z této soboty. Je mi 44 let a politikou a konspiracemi se zabývám od svých 17 let, ale to co teď vidím na čt1 je nechutná manipulace s veřejností za naše peníze jakou jsem ještě neviděl. no právě to naštěstí skončilo
    • Náhodou jsem na tuto reportáž včera přepnul. Vrátila mě zpět do "krásných" normalizačních let. ČT tím poklesla až na samé dno a to, jak se ze všech oponentů současného režimu snažila udělat nacisty, rasisty, fašisty a já nevím, koho ještě, jak se je snažila vybarvit jako osoby psychicky narušené a přizvala si k tomu všeochotné odborníky, to byla skutečně tvrdá kampaň v duchu bolševické propagandy.
  • Kolik si za ten článek od CIA – výzvědná služba dostal, zaprodanče
  • komunismus vs.havlodemokreatura
    práce byla pro všechny-práce by byla taky pro všechny,ale nezaplacená
    vycestovat jsme nesměli-vycestovat se bojíme
    drželi jsme hubu-musíme držet hubu
    žili jsme v klidu-žijeme ve stresu
    mohli jsme jít v noci po ulici-bojíme se jít ve dne po ulici
    žili jsme v míru-budeme žít ve válce
    • (pokr.)
      * popravoval, vraždil je a žalářoval je ve věznicích a táborech nucených prací, při vyšetřování a v době žalářování vůči nim používal brutální metody včetně fyzického a psychického mučení a vystavování nelidským útrapám,
      * zbavoval je svévolně majetku a porušoval jejich vlastnická práva,
      * znemožňoval jim výkon zaměstnání, povolání nebo funkce a dosažení vyššího nebo odborného vzdělání,
      * zabraňoval jim svobodně vycestovat do zahraničí či vrátit se svobodně zpět,
      * povolával je k výkonu vojenské služby v Pomocných technických praporech a Technických praporech na neomezenou dobu,
      e) pro dosažení svých cílů neváhal páchat zločiny, umožňoval jejich beztrestné páchání a poskytoval neoprávněné výhody těm, kteří se na zločinech a perzekucích podíleli,
      f) spojil se s cizí mocností a od roku 1968 udržoval uvedený stav pomocí jejích okupačních vojsk.
      (2) Za spáchané zločiny a další skutečnosti, uvedené v odstavci 1 jsou plně spoluodpovědni ti, kteří komunistický režim prosazovali jako funkcionáři, organizátoři a podněcovatelé v politické i ideologické oblasti.
      • Tento zákon je stejné pokřivený jakož i mnoho dalších stejně tak tato společnost. Podle našich zákonů nás mohou OKRÁDAT a OŽEBRAČOVAT cizí majitelé řetězců, spojovací firmy, cizí majitelé vody a další cizí vlastníci tohoto protektorátu Bruselu a Šapiráka
    • Zákon č. 198/1993 Sb. O protiprávnosti komunistického režimu a o odporu proti němu
      KOMUNISTICKÁ STRANA ČESKOSLOVENSKA BYLA ORGANIZACÍ ZLOČINNOU A ZAVRŽENÍHODNOU obdobně jako další organizace založené na její ideologii, které ve své činnosti směřovaly k potlačování lidských práv a demokratického systému.
      § 1 (1) Komunistický režim a ti, kteří ho aktivně prosazovali,
      a) upíral občanům jakoukoliv možnost svobodného vyjádření politické vůle, nutil je skrývat své názory na situaci ve státě a společnosti a nutil je veřejně vyslovovat svůj souhlas i s tím, co považovali za lež nebo zločin, a to perzekucemi nebo hrozbou perzekucí vůči nim samotným, jejich rodinám a blízkým,
      b) systematicky a trvale porušoval lidská práva, přičemž zvlášť závažným způsobem utlačoval některé politické, sociální a náboženské skupiny občanů,
      c) porušoval základní zásady demokratického právního státu, mezinárodní smlouvy i své vlastní zákony a prakticky tím postavil vůli a zájmy komunistické strany a jejích představitelů nad zákon,
      d) používal k perzekuci občanů všech mocenských nástrojů, a to zejména:

      (pokr.)
      • No a co?! Tohle rozlité méko už zkyslo.
        Kdyby teď někdo vzal tento Váš "zákon" jako mustr na dnešní poměry, tak byste ještě viděl::
        Platilo by
        a) nic co se stalo po roce 89 nebylko legální, ani amnestie; všichni OFáci a spol. jsou lotři;
        b) všechny polistopadové potentáty lze hodit do jednoho pytle a zatočit s nimi;
        c) zpětně má každý právo na odškodnění, tak hezky zpátky co jste vzali lidu, co bylo ukradeno, musí být vráceno, atd; Tak neblbněte a tímhle zákonem leda strašte děti.
        Čo bolo, bolo, jak tak koukám, taky si pane "Hmm" asi nevýskáte, tak si fňukejte, ale co to má co dělat s Ficem, to netuším.
        Aby to všechno nebyl teprve začátek.
        *1*
  • Fico nazývá věci pravými jmény a tak to má být.
    Dneska, už je pomalu pozdě, naše vláda by měla začít stavět sloupy na hranicích jako za totality.
    Děti se straší čertama a politici voličema, mne jako občana nikdo strašit nemusí protože mam vlastní rozum. Migranti jsou v EU a mezi migranty se nacházejí i bojovníci IS, pokud jsem si všiml, tak i náš stát se nachazí v tomto společenství.
    Nehledě na to, že u nás není mzda ve zdravotnictví růžová a v jiných odvětvích taky moc ne. Pokud bych mohl něco říci, tak náš státní dluh a k tomu zadluženost občanů je na takovou pováženou, že se naše ekonomika po zvednutí ropy povážlivě zachvěje nebo úplně zhroutí. Dát se do hromady se státy EU byla blbost, kterou jednou někdo pochopí. Toto byl dobře promyšlený tah států západu jak nás dostat do svrabu a potom na nich zůstat závislý. Samozřejmě zůstat pod nadvládou Sovětů by bylo ještě horší, takže si člověk nevybere. Náš stát měl zůstat samostatný, protože naše zlaté ruce a šikovnost lidí nebyla nikdy oceněna. Teď jsme ve stavu kdy naše poctivé a pracovité ruce dělají na zápdním firmám blbého vazala.
    • Vcelku souhlasím, až na ty Sověty. Poptej se u válečné generace na podrobnosti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit