Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • když tak vidím dnešní evropu tak říkám,zlatí komunisti,nebo ne zlatí,diamantoví
    • Ano,zlatí komunisti,ale ne ty z prognosťáku ,to byl odpad.A kde jsou? Všude tam,kde ručičky nebojte se ,pracovat nebudete.
  • putin,orbán,fico-nejlepší politici evropy a to v tom pořadí jak jsem to napsal
    • ... jsi tupost sama :)))
    • Naprostý souhlas !
  • Ať mne mají za nácka,rasistu a xenofoba jen když nejsem ovce!
    • nacismus nenávidím,rasista nejsem pro mě cigán jak černoch,ale muslimská špína tady nemá co dělat
      • Taky tam píšu ať mne za to klidně mají.Ne že jím jsem *3*
        • rozumím taky jsem hrdý xenoxob
  • Doporučuji a varuji před manipulací ze strany politiků

    http://video.aktualne.cz/dvtv/radil-nenavist-v-ceske-spolecnosti-je-alarmujici-clovek-je-z/r~4e2c3cf6d0e511e58a2b0025900fea04/
  • Další perlička redaktora Ondráčka. Ba přímo perla. Je jedním z těch v médiích, kteří neuznávají jiný názor, než ten svůj, nebo toho, "koho chleba jí". Tak to potom vypadá s informovaností občanů. Média, pomocí článků a redaktorů jako je Ondráček ovlivňují svými neobjektivními názory veřejné mínění, což je hrubá novinářská chyba. Podle něj a jemu podobných, je každý xenofob, rasista a co já vím co ještě, pokud nemá názor bruselských byrokratů a jejích poskoků - některá média a redaktory typu Ondráček. Nepochopitelné, protože jistě každý redaktor má dobré vzdělání na svou práci, a tudíž by měl mít i normální selský rozum a bílé vidět, jako bílé, černé jako černé a barevné jako barevné. Chci tím říct, že psát objektivně. I když prohlášení Fica je dosti teatrálné, přece jenom jeho vidění "evropské situace a problémů s migrací jsou reálné. Že odsuzuje politiku Merkelové, Hollanda a dalších byrokratů v Bruselu nezvládajících svou moc je naprosto normální, protože právě oni jsou těmi, co problémy způsobují a dávají důvod ke xenofobním projevům.
    "Ako sa do hory volá, tak sa z nej ozýva" se říká na Slovensku. A tento problém vládců EU a názory Fica a jemu podobných jsou toho důkazem. A potom takoví eurohujeři Ondráčci si píši co chtějí a každý je nepřítel " kdo nejde s ním, jde proti němu". Ondráčku, to známe, nic nového. Začni již psát pravdu ne jenom své EU naondulované polopravdy a někdy snad i lži.
    • "... měl mít i normální selský rozum a ..." K čemu by novinářům byl? překážel by v práci; ten selský rozum. Do euroatlantické varianty demokracie byl totiž zaveden nový prvek. Tato demokracie je sice podle definice vláda lidu, ale politika se v této variantě nedělá proto, aby souzněla s veřejným míněním (míněním lidu), ale proto aby veřejné mínění ovlivňovala tak , aby veřjné mínění souznělo s politikou (papouškovaloto, co říkají politici). To pravil včera v pořadu "Interviev" na ČT24, zpovídaný politolog, snad se jmenoval Kučera nebo tak nějak a byl prý z KU. Novináři tomu samozřejmě intenzivně pomáhají protože lid je neplatí a když, tak jen nepřímo. Také toto jsme si vyzvonili. Už nikdy nezvoňme!
    • Z logiky věci,... je nutné brzdit negativní jevy ve společnosti.. tam patří i nenávist vůči migrantům... jinak se z toho může a mám pocit, že se už stala... histerie, která se už nedá zastavit.. z historie už to známe.... Fašismus... komunismus... stalo se to jednoduchou manipulací lidí... vyvolání strachu a pocitu ohrožení... a to je tedy velká špína
      • Alenko, budeš si dost naivní, což přináší i nezdravou míru soucitu. Nejde o žádné strašení, ale o reálnou hrozbu, která je dennodenně prokazována, ale o ni nevíš, protože to media nezveřejňují. Takže hodnocení situace podle skutečností nemůže být žádné strašení, pouze, bohužel, konstatování. Měla by ses sama vydat do některého velkého německého města večer do ulic. Vrať se a napiš, jak sis to tam užila.
      • Ze stejné logiky věci bylo, je a bude třeba bránit naši společnost před nelegálními věcmi (včetně nelegální migrace) všemi prostředky.
        A ty, kdo jakoukoliv nelegální činnost podporují urychleně obžalovávat a soudit, i když to bude třeba Merkelová nebo Dinsbír. Právě proto, aby důsledkem podporování nelegální činnosti nebyl fašismus nebo komunismus. Chápeš to Alenko?
      • Bylo by zdravé pro společnost, aby společenské inženýrky jako je Alenka, byly izolovány někde na odlehlém místě a tam si inženýrovaly mezi sebou, tedy "mezi námi děvčaty" a nepletly se mezi lidi. Sociální a tedy i společenské inženýrství končívá pro společnost špatně a je to skutečně "velká špína." A to doslova do písmene. Viz právě nacismus, náboženský fundamentalismus a jakýkoli zneužitý idealismus vůbec.
      • My jsme ji nevyvolali. My jsme stále volali a i teď voláme, nepouštějte je k nám. Je to pitomost. Neřeší to naprosto nic a naopak to přinese obrovské fatální situace. My žádné vetřelce s koránem pod paží (i bez) tady nechceme. A víme, proč. Xenofobové nevědí, my to ale víme. My jsme žádného Adolfa nebudili, my ne! A až začne Adolf úřadovat, tak ať ti, kdož to zavinili, zpytují svědomí. To už ale bude pozdě. Pro všechny bez výjimky. *16* *16* *16*
        • Asi se těší až ji znásilní a poté ukamenují protože v jejich očích je to ta co dává ráda všem.
  • Fašismus a komunismus mají k sobě hodně blízko. mají společné znaky... nenávist k jiné skupině jak sociální, tak i rasové...a on jako bývalý komunistický funkcionář to velmi dobře ovládá..
    • Mají společné znaky i s mnohými současnými europolitiky. Tzn. určují, které zákony není třeba dodržovat proto, že se jim to hodí nebo to uznávají za vhodné. Tyto současní totalitní politici ve svém zájmu podporují nelegální migraci, manipulují a cenzurují zprávy úplně stejně, jako to dělali ti komouši a náckové. Takže pozor na ně!
    • Nechala sis vymýt mozek. Chápu že nechápeš o co se jedná, a nechápeš rozdíly. Nechápeš, nerozumíš, nekomentuj tak blbě.
  • Svět není černobílý.. fakt je, že Fico je malý Mečiar..
    levicový populista a manipulátor.
    Fakt je i to, že EU, které léta vyvíjí průkazy s čipem
    a pak pustí do Evropy statisíce lidí bez kontroly
    je taky komická..
    • A Merkelová je co?
  • Sluníčka a neziskovky jsou zlem této planety...
  • Autore, co lžete? Migranti samozřejmě existují a Merkelová s Bruselem je chtějí absurdně a pomocí nátlaku přerozdělit mezi všechny země EU. Orban s Ficem správně poukazují na to, že jejich země problém nezpůsobily a ať ho tedy řeší ti, co jsou za něj zodpovědni...Obama se svými agresivním válkami a jeho spojenkyně Merkelová.
    • ... dobré ráno :)))
    • My jsme jen skrytě dodávali na jednu nebo druhou stranu statisíce nábojů a tisíce ručních zbraní.... hold byznys je byznys... takže spoluvina je i na naší straně... doporučuje nezasvěcené a i neoslovitelné k shlédnutí tohoto videa
      http://video.aktualne.cz/dvtv/radil-nenavist-v-ceske-spolecnosti-je-alarmujici-clovek-je-z/r~4e2c3cf6d0e511e58a2b0025900fea04/
      • Já jsem nic nedodával. To bych musel poznat na účtu v bance. Nic se tam neobjevilo. Takže nejsem vinen, jako převážná většina lidí v Čechách a na Moravě.
      • Já se vinen necítím. Jestli vy ano. Pomáhejte potencionálním migrantům v místech, kde jsou soustředěni a ještě se tak mohou nazývat uprchlíky. Nelegální migranty, podobně jakou jinou nelegální činnost prosím nepodporujte.
  • Zase jeden pisálkovský chytrák. Všichni jsou "absolutně" nezávislí, jako naše ČT, ktraou si musíme vlivem paranoidního zákona našich darmožroutů všichni předplácet. Holt to je ta SVOBODA!. *16*
    • Je to tak, velebnosti, je to hnus. *11* Ale je především demogratickej, Kelišová. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit