Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rozhodně k volbám je potřeba jít.Aby se do parlamentu nedostali žádní gauneři.Rok od roku
    po převratu je to horší a horší.Praotec Čech by se divil. *16* *16*
    • v čechách volí gaunery občané s minimálním vzděláním, proto Babiš z přehledem vyhraje, má 25 procent jistých, statistiky hovoří jasně *15*
  • Bude vládnout ANO, Okamura + KSČM máme se na co těšit. Poslední průzkumy ukazují na nárůst Okamury a propad ČSSD. Uvidíme....

    http://www.epshark.cz/volby
    • jak říkal jistý magor s knírkem: Češi jsou pracovitý národ, ale neumějí si sami vládnout.
  • Socdemákům se pořád více vzdaluje "rychlík" do vlády.Pan Zaorálek už neví kudy kam,
    a tak lže a uráží jako když tiskne.Doufám,že to voliči těmto křivákům a prolhancům zhodnotí.
    Nejlépe by bylo,zisk tak pod pět procent.Patrně jim nepomůže ani Chovancův příkaz - podřízené ZO PČR jak jeho "podřízení" mají volit.Snad půjde Chovanec od válu následován
    Tržilem a konečně někdo udělá pořádek a policie bude "CHRÁNIT A POMÁHAT",ale jen těm
    poctivým a nebude chránit gaunery,kteří si jen nahrabali a podváděli na všechny strany.
    Snad se orgány činné v trestním řízení podívají i na kraje a do vedení větších měst. *16* *16*
  • moč ?
    • průjem!
  • Haló je tu někde překladatel? Přišel mongolskej hotentot vanhorne!
  • volí moravského Japonce.
    • volí dr. Žigu
    • volí valašského Rumuna
      • je Rumun?
  • Milé J co říkáš na tohle ty :D

    http://zpravy.idnes.cz/vikingove-islam-allah-0u0-/zahranicni.aspx?c=A171012_131942_zahranicni_kha
  • Moje definitivní sbohem Tiscali. Mějte se jak chcete.
    Od 1 září mám vlastní internetové noviny. Politika, záhady, novinky..
    • soudruhu BTW, Simča ti zničila život, je z tebe troska a ty se tím ještě chlubíš *15* *15* *15* *15*
  • Takže definitivní sbohem Tiscali. Mějte se jak chcete - to je krása demokracie.
    Neumíte respektovat jiné názory. Jste fanatici a máte tunelové vidění.
    • víme BTW, frustrace *15* *15* *15* *15*
  • z Tiscali, NIKDO mě nebude vnucovat jít, či nejít volit ani přemlouvat koho volit, jak to děláte vy, po tomto článku zvažuji právní kroky proti vašemu plátku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit