Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • volí moravského Japonce.
    • volí dr. Žigu
    • volí valašského Rumuna
      • je Rumun?
  • Osobně já k volbám nepůjdu a taky proč? Dávat 1 000 Kč svým hlasem a potom další roky žádné ze stran nedám. Každé hrábě hrabou k sobě a takto hrabou všechny strany, které se od roku 1989 dostaly k moci. Kde jsou ty biliony korun co byly rozkradeny na úkor všech občanů tohoto státu. Nikdy se nic nevyšetřilo a vše bylo pěkně zamaskováno, pokud se někdo ozval, tak byl hezky umlčen a to i za podpory médií. Všechny schopné podniky a zisky z nich odcházejí do zahraničí a tento lid je pouze otrokem zahraničních firem za nuznou mzdu kterou mu platí. Všechny vlády pro to aby se měl lid tohoto národa lépe neudělal vůbec nic. Stačilo pouze zvednout minimální mzdu jako je to v sousedních státech na západ od nás. Komu nahrávají vlády od roku 1989 ať si každý udělá svůj obrázek o lidech co nám vládnou.
    • Kdo k volbám nejde nemá pak právo držkovat .
      • víme sajmon, nemá
        • víme sajmon my
  • moč ?
    • průjem!
  • z Tiscali, NIKDO mě nebude vnucovat jít, či nejít volit ani přemlouvat koho volit, jak to děláte vy, po tomto článku zvažuji právní kroky proti vašemu plátku.
  • Stačí si pamatovat název jediné strany, která nechce dovolit aby se sem valili migrující zločinci a tou je SPD Tomia Okamury. Ostatní strany jsou buď ty zločinecké z doby před rokem 1989 nebo ty co vyrostly jako houby po dešti a slibují vám modre z nebe a pak si ho nechají sami a vám zvýší daně. V této situaci jsem si všiml zajímavého plakátu vylepeného v našem městě. Je na něm tento text "Zaplatil jsi daň z práva na život?". Je to plakát hudební skupiny, ale tento text pochází z arabštiny, kdy tuto daň za svůj život platí mezi muslimy lidé jiného náboženství. Tato skupina by si zasloužila nakopat pořádně do zadku až by vzala hubou o zeď.
    • Snad jsou schůdnější Svobodní než poblázněnej Japonec z Prahy. To by jsi teprve viděl, jak by prachy ze státní kasy roztočil Tomio jeden ušišlanej.
    • i ty kecale národní *15* , hláška : "Zaplatil jsi daň z práva na život?" je z filmu Fantomas

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit