Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Vpomínáte,jak po pádu komunismu vyřídili své účty s Ceauceskovými Rumuni?Rychle a rázně.Možná budoucí inspirace pro nás,jak vysvětlit všem tunelářům a politickým gaunerům,že už toho bylo dost.
 • Totální nevůle totalitních mozků našich Námi údajně zvolených zastupičů změnit něco na svých postech, s plnou podporou mediálních přežvýkavců, se jeví, zdá se a nejspíš je důsledkem absence občanské společnosti, za to však výrazem společnosti ofčanské či opčanské.
 • Naposledy jsem byl hrd na to, že jsem Čech, v prosinci 89 ve Vídni. Od chvíle, kdy se Nám, Vám nebo Jim podařilo vyštípat z vedoucích pozic Ty, kteří se o předání moci zasloužili, tedy po 18-iletém zakopávání nízkých a negativích jevů pod vysoký koberec, k tomu bezbřehé a neopodstatnělé vykrmování stranických tajtrdlíků, majitelů moci a nosičů vysokoškolsých titulů vesnických universit státní kasou je jen přirozeným, očekávaným, předpokládaným a blížícím se kolapsem našeho milovaného CZuristánu. Shrnuto a podtrženo, malé czeské velké prd.
 • Zajisté by to nějaký druh protestu chtělo.Revolta je v podstatě jediná možnost lidí z ulice,jak vyjádřit svoji nespokojenost s těmi co jsme zvolili aby vedli tuto zemi k blahobytu.Dovolím si tvrdit že až se najde známá a důvěryhodná tvář,kterou všichni znají,tak to prostě začne. A to bez ohledu na Řecko. *3*
 • Pravicoví politici svým lhaním národu a hrabivostí umetají cestičku komunistům k moci.Až se tvrdá levice dostane k moci,tak by mohla pravičáky pozavírat za propagaci komunismu.Protože právě díky lumpáctví pravice přibývá lidí,kteří říkají :"Zlatí komunisté".
 • Vidím to tak na kulomet a všechny postavit ke zdi. V čele s privatizátorem z hradu a vedle něho postavit chemika.
 • Souhlasím, dost bylo lásky a pravdy. Až to začne, napište, kde si můžu vyfasovat kalašnikov.
 • Tato vláda se musí svrhnout co nejdříve , jinak to bude pro většinu lidí záhuba , politikům je jedno jestli zničí rodiny nebo ne , proto bude nutná DEFENESTRACE , ČESKÝ NÁRODE POVSTAŇ a pojdme na ně !!!!!!!!!!!!
 • ROMEO -Ty asi nemáš v hlavě mozek !!!!!!!!!!!! -nebo jsi podplacen tím vydřiduchem Kalouskem .
  Kdo přemýšlí, tak si dávno musel udělat obrázek o těch grázlech /všichni jsou stejní
  ale Kalousek a modří ptáci VEDOU/!!!!!!!!!!
 • Na co má náš státeček tolik vládních činitelů,ministerstev a jejich poradců,přemnoženou sněmovnu a zbytečný senát,když tady nic nefunguje?Všechny je třeba zredukovat na poloviční počty a hned by se dluhy lépe splácely.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit