Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Vpomínáte,jak po pádu komunismu vyřídili své účty s Ceauceskovými Rumuni?Rychle a rázně.Možná budoucí inspirace pro nás,jak vysvětlit všem tunelářům a politickým gaunerům,že už toho bylo dost.
 • Paměť národa měla na mysli všechny předchozí "polistopadové" vlády, což by z kontextu jejího příspěvku hravě rozpoznalo i malé dítě, vy tupé mongoloidní a nejspíš i bolševické hovado! *5*
 • Totální nevůle totalitních mozků našich Námi údajně zvolených zastupičů změnit něco na svých postech, s plnou podporou mediálních přežvýkavců, se jeví, zdá se a nejspíš je důsledkem absence občanské společnosti, za to však výrazem společnosti ofčanské či opčanské.
 • Naposledy jsem byl hrd na to, že jsem Čech, v prosinci 89 ve Vídni. Od chvíle, kdy se Nám, Vám nebo Jim podařilo vyštípat z vedoucích pozic Ty, kteří se o předání moci zasloužili, tedy po 18-iletém zakopávání nízkých a negativích jevů pod vysoký koberec, k tomu bezbřehé a neopodstatnělé vykrmování stranických tajtrdlíků, majitelů moci a nosičů vysokoškolsých titulů vesnických universit státní kasou je jen přirozeným, očekávaným, předpokládaným a blížícím se kolapsem našeho milovaného CZuristánu. Shrnuto a podtrženo, malé czeské velké prd.
 • To je neskutecne jak Vy mi mluvite z duse,nekolik let ziji v zahranici mimo Evropu.Mam nasi malou zemi rada,jeste stale me dojima kdyz slysim nasi hymnu, nedojima me vsak nas pan prezident.A verte mi, ze jak sleduji nekolik let po sobe z povzdali nase politiky mam cim dal tim mensi chut se do nasi zeme vratit zpet. A pokud se vratim, tak jen kvuli sve rodine ktera v CR zije. Ja jsem za komunistickeho rezimu v nasi republice zila,vdala se,vychovala deti,prozivala euforii kdyz nastala revoluce v r.1989 a doufala v to o cem zde nahore pisete ,ze bude demokracie. Bohuzel to co vidim dnes je smutne a me take nezbyva nic jineho nez rici ze opovrhuji soucasnou vladou.
 • Zajisté by to nějaký druh protestu chtělo.Revolta je v podstatě jediná možnost lidí z ulice,jak vyjádřit svoji nespokojenost s těmi co jsme zvolili aby vedli tuto zemi k blahobytu.Dovolím si tvrdit že až se najde známá a důvěryhodná tvář,kterou všichni znají,tak to prostě začne. A to bez ohledu na Řecko. *3*
 • Pravicoví politici svým lhaním národu a hrabivostí umetají cestičku komunistům k moci.Až se tvrdá levice dostane k moci,tak by mohla pravičáky pozavírat za propagaci komunismu.Protože právě díky lumpáctví pravice přibývá lidí,kteří říkají :"Zlatí komunisté".
 • Vidím to tak na kulomet a všechny postavit ke zdi. V čele s privatizátorem z hradu a vedle něho postavit chemika.
 • Souhlasím, dost bylo lásky a pravdy. Až to začne, napište, kde si můžu vyfasovat kalašnikov.
 • Však já to myslel v kladném slova smyslu.
 • Příspěvek od pana Gotte je naprosto pravdiví a souhlasím se vším co píše. Rovněž já opovrhuji celou polit. garniturou. Smutné je že bude ještě hůř.
 • Tato vláda se musí svrhnout co nejdříve , jinak to bude pro většinu lidí záhuba , politikům je jedno jestli zničí rodiny nebo ne , proto bude nutná DEFENESTRACE , ČESKÝ NÁRODE POVSTAŇ a pojdme na ně !!!!!!!!!!!!
 • Amen.
 • Nikoliv, takovím lidem se říká "ti chytřejší". To je to, co ti chytřejší dělají - utíkají z potápějící se lodi. V žádném případě neplatí, že někdo něco "musí snášet". Nemusí. A to je to, na co pan Hatl poukazuje. A taková generalizace českého národa je lživá a navíc zcestná. Zmetci a lemry jsou všude, ČR není žádnou výjimkou. Naopak, bez "vyčůranosti" a často zákeřnosti tu má člověk minimální šanci to někam dotáhnout.
 • Úplně s Vámi souhlasím. Co s tím ale teď dělat?
 • Po údajné revoluci,se místo přitroublého vyhazování peněz na přejmenovávání ulic,měli stavět katovské mučírny a ty osazovat co nejkrutějšímy katy.Protože,po údajné revoluci došlo k masivnímu průniku lumpů do politiky a též ekonomických tupců,měli být uvedení postupně posíláni šupem na "přátelský pokec s katem".Na mučidlech by je pak,katovský mistr vyučoval zpěvu o jejich lumpárnách a rozšafně léčil z lumpáren.Kdyby jsme tehdy udělali tuto rozumnou investici,tak se dnes nemusela tato země řítit ke státnímu bankrotu.
 • ROMEO -Ty asi nemáš v hlavě mozek !!!!!!!!!!!! -nebo jsi podplacen tím vydřiduchem Kalouskem .
  Kdo přemýšlí, tak si dávno musel udělat obrázek o těch grázlech /všichni jsou stejní
  ale Kalousek a modří ptáci VEDOU/!!!!!!!!!!
 • Ty asi nemáš v hlavě mozek !!!!!!!!!!!! -nebo jsi podplacen tím vydřiduchem Kalouskem .
  Kdo přemýšlí, tak si dávno musel udělat obrázek o těch grázlech /všichni jsou stejní
  ale Kalousek a modří ptáci VEDOU/!!!!!!!!!!
 • Na co má náš státeček tolik vládních činitelů,ministerstev a jejich poradců,přemnoženou sněmovnu a zbytečný senát,když tady nic nefunguje?Všechny je třeba zredukovat na poloviční počty a hned by se dluhy lépe splácely.
 • Kalousek radí Šťávovi,kde má Česko výstavené v zahraničí obrazy a pracoval pilně jako včelka na armádních megazakázkách a kopal a kope další tunely,až skončí a ty s ním v Řecku...Ty si ukázkový případ užitečného i.....a!!!!! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit