Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Problém v současném marasmu vidím v tom, že v Čechistánu si v podstatě na nějakou demokracii jen hrajem. Politické strany nejsou stranami v pravém slova smyslu, od počátku to jsou pouze několikatisícová uskupení rodinných příslušníků politiků a jejich přátel odměněných za loialitu nějakým bohatým korýtkem. Po pravdě řečeno jsme v moci několika rodin, dnes již používajících stejné mafiánské praktiky, jako vidíme ve filmech o Sicilské mafii.
  • Po údajné revoluci,se místo přitroublého vyhazování peněz na přejmenovávání ulic,měli stavět katovské mučírny a ty osazovat co nejkrutějšímy katy.Protože,po údajné revoluci došlo k masivnímu průniku lumpů do politiky a též ekonomických tupců,měli být uvedení postupně posíláni šupem na "přátelský pokec s katem".Na mučidlech by je pak,katovský mistr vyučoval zpěvu o jejich lumpárnách a rozšafně léčil z lumpáren.Kdyby jsme tehdy udělali tuto rozumnou investici,tak se dnes nemusela tato země řítit ke státnímu bankrotu.
 • Snad by jsme pro začátek měli udělat převrat.V tom máme tradici.A převlékači se zase převléknou.A budem kde?Zase v kunerolu.Revoluce nepřipadá v úvahu.Češi revoluce nedělají několik set let.Nemaj na to gebíry.Tak pěkně zase vyřvávat na Václaváku,bourat pomníky,však se někdo najde co nám natře hubu medem. *1* *1* *1* *1*
 • Tato vláda se musí svrhnout co nejdříve , jinak to bude pro většinu lidí záhuba , politikům je jedno jestli zničí rodiny nebo ne , proto bude nutná DEFENESTRACE , ČESKÝ NÁRODE POVSTAŇ a pojdme na ně !!!!!!!!!!!!
 • Padlo tady ...a utekli kamsi, aby si namastili kapsu... K tomu musím řici, že jsem mezi emigranty poznal více patriotů než po návratu do Česka mezi tím stádem tupců kteří se bez odporu vezli s tím komickým rudým režimem, zatímco ti, co ''kamsi utekli'' museli velmi poctivě pracovat a dokazovat denně co umí. Pan Gotte v příspěvku přede mnou mi mluví z duše, je mi z té degenerace našeho národa moc smutno, o tzv. politicích nemá smysl mluvit vůbec.
 • Na co má náš státeček tolik vládních činitelů,ministerstev a jejich poradců,přemnoženou sněmovnu a zbytečný senát,když tady nic nefunguje?Všechny je třeba zredukovat na poloviční počty a hned by se dluhy lépe splácely.
 • ROMEO -Ty asi nemáš v hlavě mozek !!!!!!!!!!!! -nebo jsi podplacen tím vydřiduchem Kalouskem .
  Kdo přemýšlí, tak si dávno musel udělat obrázek o těch grázlech /všichni jsou stejní
  ale Kalousek a modří ptáci VEDOU/!!!!!!!!!!
 • Vidím to tak na kulomet a všechny postavit ke zdi. V čele s privatizátorem z hradu a vedle něho postavit chemika.
 • To si piš, že lidé půjdou do ulic a pak budou vyházeni z oken. Takovou strašnou vládu jsme tu ještě neměli a v čele s neschopným Nečasem. Jde proti lidu, ale trpělivost už lidem dochází. Bude násilí a bude to jak ve Španělsku.
  • Ale měli a i horší, jen už se to pořád dokola stejné začalo víc zajídat, asi i proto, že se poněkud více šahá na peníze lidem, a na zvěrstva těch předchozích se příliš rychle zapomíná (jen Paměť národa nikoliv)... *9*
   • Na co si to hraješ? Vždy tu byla korupce a špína,ale tato parta je bezkonkurenčně nejhorší,protože z toho udělala systém a věří,že ohlodaj zbytek kosti a peníze ulejou do zahraničí a v tichosti se vytratí,ale mám pocit,že jim to tak lehce neprojde...Frustrace a hněvu je v nás moc,tak bude muset z nás ven.Radost z násilí také nemám,ale oni na nic jiného neslyší!!!!! Snad se to zvládne kultivovaně a bez krve....
   • Aby ještě nevytvářeli odbojáři třetího odboje ,brigády sosialistické práce,při kopání uranu pro Temelín.Jsme zemí neomezených možností.Takže je možné i tento vývoj.
   • Horší vládu jsme tu skutečně neměli. To ten, kdo má pamět, ví. a ten, kdo si říká pamět národa by to měl vědět taky. Byly tu vlády strašné, ale tak ttragická jako tato nebyla ani ta Topolánkova, ani Zemanova jednobarevná - a to je co říct.
   • Koukám,že jsi ty hlupáku zaspal jednadvacet roků.Tehdy by ti obyčejný český blb za napsané tleskal.Dnes,po zbídačení obyčejných lidí, je pravděpodobné,že tě uvedení,za obelhávání národa,ubalí spíše nějakou okovanou násadou od krumpáče,po hubě.Jak už kdysi psal K.H.Borovský:"Pořád je to jinák.Včera jsi byl ještě svatý.Dneska už jsi sviňák".Prostě"porevoluční" modly padají a padat budou.On se po více než dvaceti létech,ten slibovaný kapitalistický ráj,obyčejným lidem jaksi nedostavil.Ale bída už jim klepe na dveře pořádně.A to je pořád ještě pouze slabý odvar bídy,která nastupuje.
    • Paměť národa měla na mysli všechny předchozí "polistopadové" vlády, což by z kontextu jejího příspěvku hravě rozpoznalo i malé dítě, vy tupé mongoloidní a nejspíš i bolševické hovado! *5*
    • Ráj seskutečně nedostavil. Velký kupónový machinátor nám bve své nekonečné prognostické zaslepenosti navrkal, že do 10 let dostihneme západní Evropu. Jenže zapoměl uvažovat, že západní Evropa na nás čekat nebude. Také nám neřekl, že jdeme opačným směrem. Další strašná věc je ta, když Wenca wod Klauzů přiznal, že nezná špinavé peníze. Tohle může říci jen nedouk a ... .
 • Docela s Pehe souhlasím.Místo držení se politických koryt by měli ti politici,kteří tuto zemi zbídačili,majetek svých rodů odevzdat státu a hlásit se o místa kopáčů uranu pro Temelín.To by se obyčejným lidem pravděpodobně zamlouvalo.
 • BSP měly důležité heso: "Socialisticky pracovat a socialisticky žít". To znamená hlavně pracovat a potom žít. Je jedno, ve prospěch jaké společensko ekonomické formace. Dnes by všichni chtěli žít, ale pracovat nikdo. Že měly BSP bronzové, stříbrné a zlaté odznaky? Ano, ale zadarmo to nebylo. Plnily se výrobní plány, člen BSP nesměl mít neomluvenou absenci atd. Pro práci vše prospěšné. Co dnes?
  Kdysi měl dělník za hodinu své práce peníze na 10 l mléka pro své děti. Za 25 hod. práce vydělal na měsíční platby většího panelákového bytu. Za dva roky práce dostal peníze na dobré auto domácí výroby. Spočítejte si tyhle komodity na dnešní platy a zjistíte, že máme buď platy 2x menší než v r.1988 nebo ceny jsou astronomicky kdesi daleko. Komu se tohle líbí? Je to ten kapitalistický ráj?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit