Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to Americank_a, přéésně, proto ten jeho chudý, opakující se slovník, mezi lidi se, díky postižení, nedostane a čtením Cíglera nezmoudří! No a když se k tomu přidají nonstop probděný noci na Tiscali, je diagnóza jasná!
  • Jak málo stačí v rozzuření teplýho Semjona Gayínka!
    • Ono je to spíše smutný.
  • v KLDR mají tuhou diktaturu. Zákaz internetových diskusí, zákaz kritiky, vedoucí strana je posvátná.

    To u nás nic takového nehrozí jak vidno z následujícího odkazu http://zpravy.tiscali.cz/svobody-pod-tlakem-politici-dal-tlaci-na-omezovani-internetu-lezou-i-do-soukromi-291090

    A přitom stačí tak málo. V KLDR vládne strana u nás vládnou strany. V KLDR nemají lidé žádná kontrolní práva, u nás nemají lidé žádná kontrolní práva.

    Stačí když v KLDR umožní lidem beztrestně nadávat a kritizovat a strana bude pouze kritiku a nadávky ignorovat a můžou v KLDR neomezeně a beztrestně dál krást a diktovat jako straničtí soudruzi u nás. To je právě projev takzvané demogracyje, že lidé můžou nadávat i když je jim to prd platné. Tak ať v KLDR zavedou demogracyjy našeho typu beztrestné nadávky a je to. A doufejme že se straničtí soudruzi v KLDR poučí od našich stranických soudruhů a schválí si také beztrestnost a imunitu aby mohli demogratycky vládnout a krást jako u nás......
  • https://m.novinky.cz/articleDetails?aId=425207&sId=&mId=
    • co by na to svého času řekla charta 77?
      • Doba, kdy se stát snažil intenzivně vštěpovat lidem, co si mají myslet už tu byla za Hitlera a za komunistů?
        Mluvil by tak před rokem 89.pan Šándor?
        A má tokoví úřad třeba USA,Německo či Francie?
        • ...takový úřad...
        • Největší propaganda je o ruské propagandě *1*
          • opravdovej českej antivir
  • Pokud by žil Stalin, tak by měl dobrého kamaráda, Kim Stalinovi nesahá ani po kotníky, Stalin nechal povraždit celou svou rodinu a dalších 20 mil. lidí. Pouze otázka času kdy udělá fatální chybu a odpálí nějakou raketu a potom od západu dostane lekci na kterou nezapomene. Potom lidé jeho země ochutnají banány, pomeranče a bude konec bídy.
  • https://www.novinky.cz/domaci/425201-urad-proti-dezinformacim-inspiruje-lidi-k-parodiim-nachytal-se-i-ovcacek.html
  • Ruský teplouš Semjon BTW tradičně podvádí s bodováním a krade nick Křenkové.
    Sundej si tu sukni ruský buuzerante. Zase ti namrznou gule a budeš kvičet *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
    • tedy ten ti dává co proto, už nemás sílu se ani pokoušet bránit.
      • Mám z tebe jenom srandu ruský teplouši a podvodníku s bodováním.
        Takže zase jsi pochcal podlahu hodně vedle WC blbe *15* *15* *15*
        • Ty jsi fakt padlá na hlavu. Je tu deset lidí, a deset lidí ti dá minus, protože ťápeš pič..iny.
          Nikdo nepodvádí s hlasováním. Technicky to ani nejde, ani když jedeš přes proxy. Blbe.
          *12* *12* *12*
  • Simčo, mám malý důchod ale hroznou chuť na sex. Pustíte mě do kalhotek? *11*
    • Jestli chcete něco mít s madam simon, tak si pište za své kyje, já bych si o simču kolo neopřel, natož kyj. *12* *12* *1* *1*
    • Myslíš, že ratkin je na teplouše jako ty Sajmone?
      • Teplouš jsi tu jedině ty ruský buuuzerante BTW.
        Vadí ti že jsem holka a komolíš moje jméno Simona.

        Navíc jsi i podvodník s hlasováním a zloděj nicků a jmen.
        • teplouš, to tu ví všici
          • Ano každý si může prohlédnou příspěvky a vidí že tu teploušuješ každý den jenom
            ty ruský teplouši BTW. Navíc kradeš lidem nicky a podvádíš s bodováním.
            Jsi hrobař dříve živé debaty na tiscali
            • Živá debata na tiscali? Chachá. *1* *1*
              Živé debaty, smysluplné, jsou na jiných portálech, rozhodně ne tady, kde nezablokují cvoku, jako jsi ty, ip. Spamuješ, otravuješ, meleš voloviny. *12* *12* *12*
    • Tsssss. Ty jsi dědku spadnul z jabka a to rovnou na hlavičku viď. *16* *16* *16*
      Chudákům vjezd zakázán. To jsem si nechala napsat na moje luxusní brazilské
      kalhotky za 20 000 korun *5*
  • Majáles, to je starobylá studentská slavnost, která se v dobách dřívějších konala o filipojakubské noci, tedy na přelomu dubna a května. Jedná se o oslavu května – měsíce lásky a nesměla při něm chybět pořádná dávka studentské recese a to i pořádně provokativní. Symbolem této oslavy mládí je také vzpoura proti řádům, které nepřejí mládí a svobodě. Nelze se tedy divit, že diktátorům různých barev tato opovážlivost vadila. Krásně o tom píše Alois Jirásek v románu Filosofská historie. Studenti litomyšlského lycea v něm bojují několik let o povolení majálesu a nakonec jej v roce 1847 v éře metternichovského absolutismu oslaví i bez požehnání úřadů.

    Majálesy vadili i komunistům, kteří je sice po únorovém puči zpočátku tolerovali a pokusili se je dostat po kontrolu. To se jim však nepovedlo a proto je v půlce padesátých let je zakázali úplně. Změna nastala s jistým uvolněním komunistického režimu v šedesátých letech a tak Prahou kráčel v roce 1965 opět majálesový průvod, který sledovalo na 150 tisíc diváků. Hesla nesena v průvodu byla ironická a některá na tehdejší dobu velmi odvážná, třeba „Za další růst zaměstnanců rektorátu!“, „Ať vzkvétá aparát Československého svazu mládeže - opora naší práce“ a dokonce též „Zdravíme všechny veřejné i tajné.“

    Ovšem stalo s něco s čím soudruzi nepočítali, když studenti zvolili neplánovaně králem majálesu amerického beatnika Allena Ginsberga. Komunistický režim zareagoval, jak bylo v jeho zločinné povaze zvykem. Ginsberga pod hloupými záminkami zatkl a vyhostil z Československa, organizátoři majálesu byli podle rudých zvyků šikanováni a padly i tvrdé tresty včetně vyloučení ze studia.

    V sedmdesátých a osmdesátých letech pak komunistický režim zakázal majálesy úplně. Aby se mladí lidé bavili podle svého bez dozoru strany, něco takového bylo nepřípustné.
    V tom právě byla jedna z největších zrůdností komunistické sebranky, zasahovat lidem až do nejmenších detailů života, diktovat jim, jak se smí a nesmí bavit, co mohou číst, jakou hudbu mohou poslouchat atd. běda tomu, kdo vybočil z řady a chtěl se bavit po svém. Pak rudí sáhli k teroru, mlácení účastníků nepohodlných akcí, vyhazování z práce, ze škol a také věznění.
    • Někde jsem četl, jak Rusové zase vypustili fámu, že jejich armáda je ve skvělé kondici. Ovšem nedávné problémy s letadlovou lodí Admirál Kuzněcov a tragédie letadla s Alexandrovci dokazují opak.

      Pád třiatřicet let starého dopravního letadla Tu – 154M, při kterém zahynulo 92 lidí včetně čtyřiašedesáti členů proslulého armádního souboru Alexandrovci, svědčí o tom, že letecká doprava v Rusku je vysoce riziková, což dokládají i statistiky Úřadu pro civilní letectví a potíže mají i vojenské stroje. Na vině byl zřejmě špatný technický stav starého letadla a množná zfušovaná technická údržba, což v Putinově říši není nic neobvyklého. Je mně líto zmařených lidských životů, ono přát někomu letecké katastrofy by byla zrůdnost nejvyššího kalibru, ale vinu na nich nese samo Rusko.

      Tato země má také jedinou letadlovou loď Alexandr Kuzněcov, již sice poněkud zastaralou, ale nasazena v Sýrii byla. Pravda, při plavbě Lamanšským průlivem se z ní valil hustý černý dým, což není normální a podle odborníků se jedná o plující šrot. Doprovázena musí být remorkérem, který ji v případě vážné poruchy dokáže odtáhnout do přístavu a normální je, že na ní nefungují všechny toalety. Tohle je tedy spíše legrace, vážnější je, že z lodě nemohou startovat letadla s plnou výzbrojí a dva stroje nedávno při přistání na palubě vážně havarovaly. *15* *15*
      • Za deset minut tři nicky a jeden z toho ukradneš. Je ti to třeba?... *12* *12* *12*
        • A vy Putinovci kradete každý den můj nick a jméno simona.
          Když se chováte jako dobytek tak pak nežádejte slušnost rusáci hnusáci.
          Když se neumíte chovat a slušně debatovat tak tu nebude debata ale tapety,.
          Varovala jsem vás. Za zničenou debatu poděkujte vaší sprostosti
          • Jinak jste se tu přímo přiznala ke krádeži mého nicku. Už můžete psát cokoli, budou to stejně jenom bláboly, které nikdo nečte a každý normální člověk se vám bude jenom smát. Jste stejná jako ti komunisti, na které tu tak nadáváte. *12* *12* *12*
            • A já mám srandu z vás Putinovští teploušové a ubožáci *15* *15* *15*
            • Je to marný, je to marný, je to marný.
              No, už se nedivím, že si z tebe tady všichni dělají pr...el.
              Tož si tapetuj, mně je to fuk, já tě neposlouchám. *12* *12* *12*
            • 1. Když měsíce kradete můj nick , když mojí osobu měsíce špiníte a pomlouváte
              tak potom vy Putinovská komunistická prasata nebrečte když vám to pouze vrátím.

              2. Jasně,. Celé dny 24 hodin denně tu sedí 10 lidí a ty vždy ve stejné vteřině zmáčknou plus mínus 10 bodů u každého příspěvku že,. Takovou pohádku vyprávějte dětem před spaním. Oni vám ji možná zbaští.
              Prostě tu ruský nonstop zde smrdící teplouš agent BTW podvádí s bodováním
          • To je jen v tvé hlavě ale...skutečnost je jiná. Co s tím budeš dělat?
            Nadáváš tu sprostě jenom ty. Měla byste mít dávno trvalý ban, dámo simono. *12* *12* *12*
            • Znovu píšu, že takhle je to jen v tvé hlavě. Zbytečně se tu obnažuješ.
              Ty kradeš nick mně, ne já tobě.
              Máš to nějaké popletené, děvče. *12* *12* *12*
              Nelžu v ničem. Používám pouze tento nick, který jsi dnes a jindy ukradla, čili podvádíš ty.
              Nevím, jak to funguje, ale z jedné ip adresy jde hlasovat pouze jednou. A já sám klikám jen minimálně, nemám totiž jako ty tolik času.
              Uvažovala jsi nad tím, že je to vícero lidí, které s tvým chorým mozkem nesouhlasí?
            • Zase lžeš ruský ubožáku.
              Vy Putinovci tu podvádíte s bodováním, vy tu kradete měsíce můj nick a pak brečíte když vám to vrátím.
              Vy komolíte moje jméno Simona, teploušujete a mluvíte sprostě a pak když vám to znovu
              pouze vrátím tak naříkáte a dožadujete se zásahů administrátora.
              Jste nejen lumpové ale hlavně pokrytci
  • Bylo úsměvné sledovat příznivce Miloše Zemana, jak s fanatickou nenávistí volají po „krvi“ majitele penzionu Modřín, který jemu a jeho doprovodu odmítl rezervovat místo v restauraci. Porušení zákona však nastalo v nekuřácké restauraci Poštovna na Sněžce, kde její majitel dovolil panu Zemanovi „výjimečně“ si zakouřit.

    Zákon praví jasně, majitel musí u vchodu výrazně označit restauraci, jestli je nekuřácká nebo kuřácká. Já sám si v hospůdce zapálím, ale když jsem byl nedávno v Irsku, respektoval jsem, že tamní zákon kouření v restauracích a pubech zakazuje. Můj kamarád má v Brně útulné bistro, kde nesmí kouřit a tak, ti, co si svoji nikotinovou vášeň neumí odříct, chodí ven včetně mě. S tím jsem srozuměn.

    Zemanovi příznivci mají plná ústa toho, že všichni lidé mají stejná práva. V tom případě tedy až dorazíme na nejvyšší horu Krkonoš, tak si v Poštovně vytáhneme cigaretu a zapálíme si, jsme si přece s Milošem Zemanem všichni rovni. Pokud majiteli Poštovny nevadí kouření, tak ať změní svůj podnik v kuřácký, pokud ano, tak ať striktně trvá na tom, že uvnitř nikdo kouřit nebude. Jestliže je restaurace nekuřácká, ale jednomu z hostů bylo kouření dovoleno, je to porušení zákona.

    Pan Zeman, který se tak rád ohání zájmy prostého lidu, dal ve skutečnosti najevo, že někteří z nás jsou si rovnější. Vysmál se svým hloupým voličům, kteří si myslí, že nyní jim začnou pečení holubi lítat sami do úst. Ve skutečnosti jim vzkázal, děkuji vám „lůzo“ za hlasy, ale teď Vám ukáži, kdo je pán. A co je nejhorší, veřejně pohrdl právem ve stylu, já jsem Miloš Zeman a pro mě zákony neplatí. Nejde o jednu vykouřenou cigaretu, ale o veřejnou aroganci vůči právním předpisům.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit