Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neurážej hlavu státu. Tobě bude vykládat ústavu,proč? mě stačí,že profesionální vykladači se do jednoho shodnou, že ústavu ještě nikdy neporušil, že ji jen používá, tudíž pracuje a myslí. Jsi hloupej žvanil gospodine. *16*
  • Švanda s tebou, bolševiku.
  • Jsem rád,že pan prezident Zeman se do práce policajtů nemontuje a vlády dělá totéž. Každý si demokraticky hledí svojí práce. Tak to má být. Jen se těm darebákům modročerným podívá kriminálka na zoubek. A každý ať dostane co zaslouží. Mysleli si,že si rozdělí stát i s blbečkama a budou dojit! *12*
  • Švanda s bolševikama...
  • Je pro mne potěšující už to, že toho hajz.a Klause začíná prověřovat policie, i když to může dopadnout nakonec stejně jinak.
    Měl by se zodpovídat z mnoha všiváren dalších, které ten samolibec napáchal.
    Je hrozné po sobě číst tu zlobu, ale copak se může normální člověk, který ty jeho zločiny prožil, chovat a hlavně cítit jinak ?

    Jen tak dál na ně všechny ! Nechci podporovat lynč bez prověření, ale mnoho vlivných politiků by si zasloužilo, aby šli makat někat do dolů. Ale nejdříve by museli vrátit ty prachy, které si nakradli.

    A v tomto směru musím dnes podporovat kroky vlády, které sice nedali ti zkorumpovaní politici důvěru. Teď je třeba, aby se trochu rozumně uvažující politici zamysleli nad tím, co je teď menším zlem, zda nějaké rychlé dosazení nynější vlády bez souhlasu většiny parlamentu (prezident má ale na to právo) nebo návrat té zkorumpované modré politiky a další a další kecy a rozkrádání státu !!!
  • Ty jsi Jakl nebo Hájek, že to tak dobře víš?
  • Vojnu ma od te doby co zna Nagyovou.Ta postavi do late nejen Necase ale i Vojenskou rozvedku.
  • bohužel Nemo kradou všichni, ne jen politici...u nás se krade i suchej chleba pro králíky a staré noviny *9*
  • Naprostý souhlas a jen tak houšť na všechnu tu chátru zprava a zleva, co tady sama krade a kryje superzlodějny, až to volá do nebes.
  • No konečně se ta naše policie probudila ! Ta měla zaůřadovat ihned, jak to ten zločinecký satan vypustil z huby !!! On tu amnesti vyhlásil jen proto, že si myslel, že na něho nikdo nemůže !!! Prasáren ten zloduch podepsal až až !!! Včetně Drábkova zločineckého zákona č.329/2011 o likvidaci invalidů !!!!!! Tomu praseti všechno nejhorší !!! *12* Ať se smaží v *16*
  • xyz Hňupe HONE! Havel byl znám ve světě dříve než pošahaný míšenec Klaus!
    Kdyby ses někdy o něco zajímal, mohls o něm slyšet ze Svobodné Evropy,
    Hlasu Ameriky i jiných západních rozhlasových stanic, ba i TV stanic!
    MUsíš být natvrdlý a ignorant, že nemáš o světě přehled! A nebo spíš vy-
    pláchnutý mozek!
    Věřím, že se neurazíš, když řekneme o Tobě světu, že jsi¨takový obyčejný
    neobolševický klausovský mpičus, znásobený "oposmlouvou", máš-li
    vůbec šajna vědět, vocode! Teď to jde s Tebou s kopce,. přestaň žrát,
    kouřit a chlastat, nebo Tě odloží do mausolea a tam se o Tebe syfilis posta-
    rá, jako o Lenina! Už ho tam užral 90%!
  • Já bych vozil Klause v kleci od města k městu, od obce k obci a každý kdo ho nemá rád, by mohl hodit kamenem. Cestování bych zakončil v Praze, protože vzhledem k počtu obyvatel, by tam vznikla mohyla.
  • Jedině podle ústavy z tvé hloupé palice, ale nic si s toho nedělej, nejsi jediný blb v ČR.
  • Tak to je velice výstižné a pravdivé. Bohužel.
  • Ono nejde o to, jestli to někdo "dá nebo nedá do novin".
    Ve svobodné společnosti jsou žurnalisté "hlídacími psy demokracie" a jejich úkolem je "šťourat" a co vyšťourají to "rozkecat".
  • A kde získal "větší pravomoce"? Podle Ústavy je to stále stejný neodpovědný, tj. nesvéprávný kladeč věnců. I když si hraje na cara gosudara. Nebo Führera. Ale to že chlastá svědčí spíš pro to první.
  • Nynější prezident Zeman má pravomoce velmi veliké, a to proto že je začal využívat na rozdíl od pijana Havla, ten byl opravdu jen kladeč věnců a rozeštvávač.!
  • takovej komunistickej protekčňák nebyl ani ve školce *3*
  • Zase jedna kachna k uspokojení naštvaného lidu. Když na něčem pracuji, tak to přece nedám do novin! Důležité jsou jen výsledky o které se mohu opřít. *15*
  • Já bych ho potrestal ještě mnohem víc i s Němcovou. Já bych je vyfotil před rozvinutým rudým praporem a i se znakem srpu a kladiva. Potom bych postavil před lidové uliční soudy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit