Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Klause pověsit na nebližší kandelábr jako všechny voliče a straníky ODS

    To nemá obdoby ve světě
    • A což teprve všechny komunisty, kteří to mají na svědomí.
  • I když Klaus některé lumpy pustil,tak to ještě neznamená,že by je nemohli po revoluci znovu zavřít a pak protahnout katovskou mučírnou,aby se před katovským mistrem předvedli ve zpěvu o svých lumpárnách.
  • xyz Nemyslíte si, že nastal čas, kdy by měl být tento křivák a agent cizí, nám nepřátelské
    velmoci, na místě po Stalinově soše, pověšen? Třeba tak, aby byl viděn po celé Praze,
    vlastenec jeden , chorý už na pohled!
  • Zeman je náš president a hlava státu, díky Bohu za to ! *14* *14*
    • Máte pravdu, Zeman je první po hnojné revoluci, o němž můžu říct, že je náš PRESIDENT
      • Babko, jistě máte sklerosu a to jediné Vás omlouvá *14*
        • babko máte pravdu, myslí vám to dobře!! *14*
      • Ale Zeman je Klausův blízký spolupracovník. Připravoval s ním s Prognostickém ústavu ty lumpárny a pak si rozdělili moc v "oposmlouvě".
        • pro tebe a všechny další papagáje, zeman byl v prognosťáku s klausem pouhý 2 měsíce. nepřeceňuj jejich "přátelství". *1*
    • Mas na mysli Pruzinskeho c.2?
      Tak to se fakt modli k Bohu V O L E! *12*
  • Ten Moravec to je pravicový zmrd, to je katastrofa co si tam zve za blbce!!! *16* *12* *16*
    • ... už jsi tam scházel pouze ty :)))
    • Jistě máš na mysli Sobotku a Filipa a k nim ještě Bártu. Ti zase perlili.
  • Obhajoba Klause.: Neznám špinavé peníze.
  • xyz Nemyslíte si, že nastal čas, kdy by měl být tento křivák a agent cizí, nám nepřátelské
    velmoci, na místě po Stalinově soše, pověšen? Třeba tak, aby byl viděn po celé Praze,
    vlastenec jeden , chorý už na pohled!
  • I kdyby ho zavřeli, i kdyby ho "lámali kolem", tak on stejně nikdy nepochopí, že něco udělal špatně. Už ho slyším jak dokola opakuje "Já sem nevinej, já sem nevinej !"
  • Ale prd. Amnestii schválil Nečas.
    • Nevím, co se komu na tom nelíbí. Kdyby tu amnestii Nečas nepodepsal, tak žádná není.
      • To je jasný, von myslel, že tím podepíše amnestii taky Naďové. *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Mne přece nikdy nemohou nic dokázat, zákony byly upraveny k obrazu mému a mým kamarádíčkům a já jsem nedoknutelný, nejhezčí, nejchytřejší zloděj na světě a taky nepostižitelný.....rozumíte!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit