Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • SPD Tomia Okamury není podle průzkumů hluboce pod hranicí 5.% ale ve všech krajích nad pěti procenty a třeba v moravskoslezském kraji je čtvrtou nejsilnější stanou či hnutí s 8.9% kdežto TOP 09 asi ve třech krajích se dostala nad pět % a ještě tak tak. SPD nemá v programu jen uprchlickou krizi ale komplexní program pro každý kraj. Jestli je tu někdo žumpa tak je to Tiscali takdo tendenčně psaný článek jsem ještě neviděl a to jsem četl už spousty blafů. Ale to vám stejně nepomůže. SPD se dostane úplně s přehledem do všech krajů a pak i do parlamentu , navíc její podpora je stoupá a stoupat bude. SPD má obrovský potenciál během pár let dostat se až na samí vrchol a vyhrát volby. Tiscali a jim podobné žumpy tomu nezabrání.
 • No vida, používat doping jde, jen stačí poprosit WADu, jako to udělali vychcaní amrdólové!!!
  TOSOUMIPARADOXY !!!


  YEAH !!!
  • josef.servit.9
   Okamura není žádná žumpa, ale obludná žumpa je Koalice ČSSD,TOP09,ODS a KDUČSL.
   Komunisti se z vděčnosti připojili k obludné Koalici?
 • Je to neomluvitelný zločin. Rusko provádělo státem řízený doping a mnoho jeho sportovců tak získalo nečestně medaile na zimní olympiádě v Soči. Tito podvodníci musí o své ceny přijít a trest musí být pro Rusy tvrdý.

  Nechci slyšet výmluvy typu, doping je samozřejmě zlo, ale zakázané látky používají sportovci na celém světě, není to jen výsada Rusů. To je špatně! Jistě dopuje se všude, je to odporné, hnusné, ale bohužel se to děje. Sklony k podrazům jsou staré jak lidstvo samo. Holt člověk je tvor nedokonalý. Jenomže v Rusku celou tuto obludnost řídil a organizoval stát. Tak zatímco v Americe FBI zatýká a posílá do vězení ty, kteří dopují, v Rusku tajná služba FBS naopak kryla dopingová svinstva a pronásledovala antidopingové komisaře, kteří se na nich nechtěli podílet.

  nejlepší běžec planety Usain Bolt přivítal rozhodnutí sportovní arbitrážní komise CAS o vyloučení ruských atletů z olympiády v Riu de Janeiro a řekl, že je to správný krok na cestě k očištění sportu.
  • Pane, jste tak naivní, že věříte tomu, co tady píšete, nebo víte, že je to blábol a doufáte, že tomu někdo uvěří? Američané dopují mnohem, mnohem více než Rusové a ještě jsou v tom podporováni státem. Jenže oni mohou dopovat, protože mají vždy nějakou "záludnou" nemoc a tedy v rámci "léčby" mohou dopovat. Tuto záhadnou nemoc si přivodí záměrně jiným "lékem", aby se následně mohli "léčit" dopingem.
  • bezregistrace
   6 hodin už je od debžouna klid jak sklidňující
 • A je to díky Fancy Bear venku:

  Tenistky Serena a Venus Williamsovy se souhlasem Světové antidopingové agentury WADA užívaly zakázané látky v rámci terapie, uvádí se v dokumentech, uveřejněných skupinou hackerů Fancy Bear, která se nabourala do databáze agentury.

  Dokumenty také uvádějí, že americká gymnastka Simone Bilesová nebyla diskvalifikována, nehledě na kladný výsledek dopingového testu.
  Kdo je na prvním místě v „hanebném olympijském seznamu“?
  Podle těchto údajů Serena Williamsová v letech 2010, 2014 a 2015 se souhlasem WADA užívala oxykodon, hydromorfon, prednison, prednisolon a methylprednisolon. Její sestře Venus v letech 2010 —2013 bylo povoleno užívání prednisonu, prednisolonu, triamcinolonu a formoterolu. Diagnózy, které se staly důvodem takového rozhodnutí agentury, nejsou v dokumentech uvedeny. Bilesová v roce 2016 měla kladné výsledky testu na methylfenidat (psychostimulátor), ale jela na Olympiádu do Ria, kde získala 4 zlaté medaile. V letech 2012-2014 jí bylo povoleno užívání amfetaminu/dextroamfetaminu. Další přebornice v Riu, americká košíkářka Elena Delle Donneová, v srpnu 2016 měla pozitivní test na amfetamin a v roce 2014 získala povolení na užívání amfetaminu a hydrokortizonu. Všechny tyto látky patří do seznamu zakázaných látek WADA.


  HAHAHÁ !!!
 • Tohle už je velká hrůza, stát je v kremelské říši hlavním organizátorem dopinku. To je pádným důkazem mého tvrzení, že Rusko ovládají zločinecké gangy.

  Je to skandál obrovského rozměru, zveřejněné důkazy potvrzují, že dopování sportovců organizuje v Rusku nejvyšší vedení země, a netýká se to jen atletů, ale i dalších, třeba běžkyň na lyžích. Taková Kateřina Neumanová by toho o svých ruských soupeřkách mohla vyprávět. Jak vyplývá z dnešního článku v MF DNES, Rusové přísně sledovali dopingové komisaře, aby odevzdali vzorky ve správné moskevské laboratoři. Příběh jednoho z nich, který v Saransku nabral vzorky od sportovců, a byl hlídán policii, jež jej měla doprovodit k vlaku, a v Moskvě ho pak strážci zákona měli doprovodit do moskevské dopingové laboratoře, kde se ve velkém falšovaly výsledky testů, by byl vynikajícím námětem pro bondovku. Prostě to jak utekl z hotelu oknem a pak vzorky dostal do Švýcarska, je neskutečným příběhem. To, že čtyři z nich byly pozitivní, ani nepřekvapí. Rodina dotyčného hrdiny pak čelila hodně drsným výhružkám.

  Do aféry jsou zapleteni i ruský ministr sportu Vitalij Mutko a tajná služba FSB, kteří se na organizaci tohoto zločinného spiknutí podíleli. Nyní už se zdá být obvinění estonské kriminální policie, že FSB se podílí na pašování drog, reálné.
  • Ježíši, to jsou zase strašné bláboly!!!
 • https://www.hackread.com/anonymous-fancy-bears-hack-wada-again/

  A jak se k tomu postavila opičí pinkálistka???

  V. Williamsová okomentovala unik informací z databanky Světové antidopingové agentury (WADA).

  WADA dovolovala užívat doping sestrám Williamsovým a gymnastce Bilesové „Byla jsem zklamaná, když jsem dnes zjistila, že moje osobní lékařské informace se dostaly do rukou hackerů a byly publikovány bez mého dovolení," říká v prohlášení Williamsová. Ta podle svých slov dodržovala pravidla amerického antidopingového programu, když žádala o dovolení užívat preparáty „výhradně pro terapeutické použití". Jak řekla Williamsová, prošla „přísný proces schvalování" užívání preparátů, když se dozvěděla o „vážných lékařských důvodech". Výjimka byla učiněna „nezávislou skupinou lékařů" podle „zákonných lékařských příčin".
 • Ano ruský teplouši Semjone BTW, jsi nudný a jako omezený člověk máš omezený sloník.
  1. Podvádíš s bodováním, 2 teploušuješ a komolíš moje jméno Simona.
  To je celý tvůj repertoár 24 hodin denně každý den na tiscali.

  Nuda. až natočíš novou desku tak dej vědět ruský ohraný blbe. *5*
  • má pravdu, nic nevymyslíš, jen papouškuješ a čumíš zde non-stop
   • On má v tý palici takovej hic, že nechápe.. vždyť je to teplouš Semjon Gayínek!!!    WOW !!!
    • Semjon jsi ty sám protože ty jsi ho tu vytvořil když jsi zkomolil moje jméno Simona.
     Nech se léčit nebo zplynovat ruský teplouši BTW zlej trolle.

     S tím hlasováním plus mínus 4 za vteřinu podvádíš moc okatě ty ruský howado.
     KGB do plynu!
   • Nonstop zde smrdíš ty ruský teplouši a nudíš teploušováním a semjonováním.
    Také podvádíš s bodama. Na víc nemáš a nikdy mít nebudeš ruský chudáku.
 • "Tobě vadí zdejší holka Simona... Tvůj Zeman je lhář..." dóst velkej trapák je tenhle teplouš Semjon Gayínek, nic novýho, 2 fráze a prd!!!


  PCHE !!!
 • Ano Zeman je komunistický dobytek, opilec, zloděj a lhář.
  • To si uz nemohl dospat dobytku, abys nam to sdelil? To si ale spletl, to o kom pises nebyl Zeman ale zrzavej Veskrna, tak si to pamatuj, ty teplej dobytku Simonovic..hi..hi..hi
   • SKRYTÝ PŘÍSPĚVEK
    Tobě vadí zdejší holka Simona takže teplouš jsi jedině ty ruský deebile Ivane Josefe,
    S tím hlasováním podvádíš moc okatě ty plus mínus 8 ve stejné vteřině ruský kookote.

    Tvůj Zeman je lhář, opilec a zloděj. To je fakt který nezměníš mínusováním ani teploušováním ruský howado
   • O5 tu šašek teplej prosmrděl celou noc!!!


    WOW !!!
  • a tvůj prezident *1*
   • Zeman je tvůj prezident. Já jsem ho nevolila.
    Ty jsi lhář a howado takže jsi logicky volil komunistického lháře zloděje a dobytka Zemana.
    Já jsem demokratka a proto jsem volila jiného uchazeče *5*
    • co to mění na faktu, že je stejně tvůj prezident?
 • No - těch kreatur je v naší politické scéně daleko víc a daleko horších. Ovšem rádi se obklopují gloriolou humanity globalizace a t.d....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit