Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prej politická žumpa , žumpa jsou novináři a ČT to je žumpa , a parlamentní strany , ty se jak doufám budou houpat za vlastizradu
  • Proč politická žumpa? Tak autor článku označuje každého, kdo nesouhlasí s invazí migrantů do Evropy? Já za politickou žumpu naopak považuji Schwarzenberga, Štětinu, Kalouska a jím podobné.
  • No jo, zase, Chalupa, kolik mu je a co ten chudáček vůbec dokázal, že zase píše takovéhle jednostranné slátaniny, kdo ho za ty žvásty vůbec platí? Proč nepíšeš chytráčku, že synáček gymnastky dostal ze známosti od Havla za vraždu (či zabití?)!!!!!!!!!!!!!! milost? Ty Chalupo spravedlivý, demokratický.....piš demokraticky, to znamená vše co a jak bylo a nestranný názor a pak se objevuj se články na veřejnosti....
  • Pan Chalupa je známý ODSák,kde se po revoluci soustředili všichni komunisti,kteří odhodili rudé knížky a začali podnikat pod hlavičkou ODS. Tenhle pán by si mohl ušetřit svůj verbální průjem na adresu pánů veleby,Okamury a Vodičky, kterým nesahá ani po kotníky.ODS je na odpis a zůstali tam jenom skalní soudruzi Němcová,Benda,Sobotka apod. Dokonce i Klaus to tam zabalil.
    • A s gaunery s ODS se spojila v OPO smlouvě jiná parta gaunerů - ČSSD Miloše Zemana.
      Také prolezlá komouši a skandály že.
  • Okamura je jedinou alternativou pro slušného myslicího člověka jinak vše co tu bylo je žumpa *12* *11*
  • Politická žumpa již dávno našla své dno v podobě stran ODS a TOP09. To Okamura a spol. jsou proti nim pouze nedokonalí učni a přištipkové.
  • Jaká žumpa? Jak Veleba, tak Okamura mají velice rozumné názory, Čáslavská si zasloužila ostrou kritiku i po smrti např. za hledání protekce u Havla pro svého syna-usvědčeného otcovraha. Zrůdou se mi zdá naopak psychopatický Rejžek. Žumpou jsou pro mně krajně pravicoví politici typu Schwarzenberga, Kalouska, Bursíka, Štětiny, Zlatušky, Koláře....
  • Strany součásné vládní koalice, především ČSSD a KDU-ČSL jsou díky své vlastizrádné politice nevolitelné i na krajské úrovni. Ostatní "staré" parlamentní strany jsou tzv. provalené a každý občan ví, kam republiku zavedly. Pan Okamura a Veleba dávají vlastencům alespoň nějakou šanci, jak zachránit národ před čmoudy. Horší to už opravdu nemůže být. Je třeba tímto způsobem "vypráskat" lháře, podvodníky, kolaboranty a vlastizrádce.
    • No já bych velký rozdíl od těch co by sem přišli z východu moc velký rozdíl neviděl ,ty přičmoudlí těm magorům vadí ale ti bílí s azbukou by jim ale jak je vidět nevadili ani v nejmenší *12* *12* *12*
  • Politická žumpa našla své dno už dávno. To když vznikla TOP09.
  • To, že jejich hlavním programovým bodem je boj proti migrantům, je naprosto v pořádku - nekontrolovaná migrace je nejkatastrofálnějším průšvihem Evropy za posledních několik desetiletí. To, že problém ZATÍM nedorazil až k nám, nic neznamená - ono na to dojde.
    • Jenže Okamura brojí jen proti muslimským migrantům.
      Do EU se však hrnou i ruští přivandrovalci.
      Proč je bereme? v rusku se neválčí tak ať táhnou. Nárok na azyl nemají.
      • Já myslím že ti o azyl ani nestojí. A jsou jich řádově tisíce, a ještě navíc někteří z nich jsou docela normální lidi. Musulmanů a afrických bubáků jsou statisíce a nikdo z nich není kompatibilní s naším životním stylem. Proto Rusáci - ač je nemám rád - problém nepředstavují, zatímco čmoudi a bungala-bungala ano.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit