Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • paráda,konečně je koho volit narozdíl od těch žump a křiváků typu ODS,ČSSD,TOP09,KDU-ČSL a podobných hnusů
  • Nedá se ani nad takovým článkem žasnout. Je to jen ukázka toho, jak je tisk "nestranný". Na druhé straně, redaktor se zase může rozplývat nad tím, jakou to máme "demokracii" o svobodě projevu atp. Tento článek je typickým obrázkem "vyspělé" žurnalistiky.
  • Jestli tady někdo smrdí jako žumpa, tak je to zaprodanec chalupa.
  • Clintonka to má spočítáno. Tohle video ji bude stát volby a tak to má být.

    http://video.aktualne.cz/dvtv/jsem-v-soku-nechtel-jsem-nikomu-ublizit-rika-cech-ktery-nato/r~1a713c9a791e11e6b597002590604f2e/?utm_source=atlasHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-0

    Everybody Hates Hillary Clinton

    https://www.youtube.com/watch?v=jNYGtPyowsE
  • Budu odporovat za politickou žumpu považuji jiné. Jsou tady "politické tlupy" Top ,Ods které se podepsaly na brakování rozpočtu a hospodářství. A lež že byla krize je blábol. *11*
    • Vládu ČSSD Miloše Zemana která se spojila s ODS a zanechala po sobě hromadu zločinů a skandálů ( akce olovo, Bamberk, tajné konto Lánského, předražená dálnice na Ostravu a jiné ) jsi pochopitelně z kritiky vynechal Zemanovče Hary
  • Je třeba zastavit ISLÁM, ale Sobotka a jeho vládní Mafie je již NEVOLITELNÁ. Proto pan OKAMURA je nejlepší řešení jak ISLÁM u nás zastavit, ikdyž Havlistickonáckovská kavárna kvíčí a sluníčkáři štěkají!!! *8* *7*
  • No, no, no! Tolik silných slov a rozhořčení, stojí to vůbec za to?
    Moc bych se divil, kdyby tohle seskupení získalo ve volbách do vedení krajů nějaký významnější úspěch. Pokud by za rok uspěli ve volbách do parlamentu, o čem by to asi svědčilo? Já je volit nebudu, ale říkat něčemu předem žumpa? S tím bych taky počkal!
    Však se nám předvedou i ostatní.
    *7*
  • Jako volit je nebudu ale na jejich protestní schromáždění jezdím.Která jiná strana se postaví proti islámu?Dnes je výročí bitvy u Vídně.Jako jsem ateista ale lepší křesťansví než islám!!!
    • Zdá se, že není důležité se ohlížet na jiný názor. Zkrátka já jsem se rozhodl jinak a tak to bude!!! Nepřipomíná to nikomu něco?
  • Ano, pražská kavárna štěká.
    • Pražská Kavárna. Jednoduché zemanovo heslo pro jednoduché blbce jako jsi ty.
      Hitler zase vše svedl na židy a Stalin vlastní chyby a zločiny sváděl na kulaky. Nic nového.
      Pokud věříš tomu že arogantního darebáka Zemana nemají rádi jenom v Praze tak jsi vedle jak ta jedle.

      Jinak které Pražáky myslíte? V Praze mají převahu cizáci a moraváci. potkat v Praze čistokrevného Pražáka je velké umění *5*
  • Pan Chalupa napsal dost nenávistný článek a to o něm dost vypovídá. Používá slovo "žumpa" a sám možná zapadl do té novinářské.

    Odpor proti migraci tady samozřejmě je a i já ho pokládám za momentálně nejdůležitější. Nezajímají mne výše daní nebo jiné věci, které se dají celkem jednoduše vrátit zpět nebo jinak upravit. Muslimské migranty, kteří se usadí v Evropě už nikdy nikdo pryč nedostane. Jejich množení je rychlejší, než to naše, protože tak moc nehledí na uživení svých potomků a jejich vzdělání. O uživení se postarají ti nevěřící, evropští psi a vzdělání? Na co, Nejdůležitější je znát Korán a modlit se.
    Pokud pane Chalupo nevidíte dál, než na špičku svého nosu, je mně vás líto a pro mne, za mne házejte špínu dál, když vám to zaměstnavatel trpí. Asi to je svoboda projevu, že?
    *1*
    • A vy vidíte dál než za obzor vašeho půllitru v hospodě u českých žvanilů? *2* *2*
      • Za obzorem svého půllitru jsem viděl už před víc než rokem to, na co nyní přicházejí chytré hlavy europolitiků. A nepotřeboval jsem kvůli tomu absolvovat mnoho summitů, porad a setkání.
      • ... ty vidíš až do Ameriky, viď Simone :)))
        • Já jsem holka simona.
          Tvého virtuálního kámoše semjon simon Tečku neznám ruský psychopate a teplouši BTW *5*
          • ... pitomeček Simona s koulema :)))
            • Já jsem holka a hoky mají Pussy.
              doplň si vzdělání ruský teplouši BTW *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit