Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Politická žumpa našla své dno." Slovník hodný tzv. pravicového demokrata. Jaképak výrazy potom použijete na spolek ANO, ČSSD o pravicovém svinčiku ani nemluvě. Každý, kdo si jen letmo přečetl zveřejněnou mailovou korespondenci Sobotky a spol., a má alespoň elementární morální výbavu, musí nutně dospět ke stejnému závěru.To ty Eurohujery Okamura a všichni, kteří nemohou EU ani vidět, tak děsí, že se uchylují k takovým primitivizmům?
    • V ČR není žádná pravice ale jen vaši komouši co si na pravičáky pouze hrají.
      Viz vlády ODS a ČSSD prolezlé členy KSČ, vláda člena KSČ Fischera, čekatele na rudou knížku rusnoka a ano dalšího člena KSČ Babiše.

      Díky vašim komoušům v převleku tu není fungující západní model tržní demokracie ale nefunkční východní paskvil.
  • Jaký "diktát EU"? Přece EU to jsme MY!!! A to že jenom natahujeme ruku a nesnažíme se být v EU aktivní, to je naše lenost. A podívejme se koho si do orgánů EU volíme jako své zástupce !!!
    EU je oslabená, VB vyhrožuje, že si nebude hrát a půjde domů, EU zaplavují islamáci a skřet v Kremlu tančí kozáčka a těší se jak nám zase poskytne "bratrskou pomoc", a tentokrát by jistě splnil Brežněvovu hrozbu a nechal nás "přestěhovat" na Sibiř. A naši vlastizrádci k tomu ještě tleskají !!!
  • Jako volit je nebudu ale na jejich protestní schromáždění jezdím.Která jiná strana se postaví proti islámu?Dnes je výročí bitvy u Vídně.Jako jsem ateista ale lepší křesťansví než islám!!!
    • Zdá se, že není důležité se ohlížet na jiný názor. Zkrátka já jsem se rozhodl jinak a tak to bude!!! Nepřipomíná to nikomu něco?
  • Nedá se ani nad takovým článkem žasnout. Je to jen ukázka toho, jak je tisk "nestranný". Na druhé straně, redaktor se zase může rozplývat nad tím, jakou to máme "demokracii" o svobodě projevu atp. Tento článek je typickým obrázkem "vyspělé" žurnalistiky.
  • Prostě politické nuly a od koryt odstavení vyžírkové se chtějí vrátit k parlamentním korytům na vlně migrační nespokojenosti občanů EU.

    Jak trefně nedávno někdo poznamenal - v ČR je více protiimigrantských skupin než samotných migrantů.
  • No, no, no! Tolik silných slov a rozhořčení, stojí to vůbec za to?
    Moc bych se divil, kdyby tohle seskupení získalo ve volbách do vedení krajů nějaký významnější úspěch. Pokud by za rok uspěli ve volbách do parlamentu, o čem by to asi svědčilo? Já je volit nebudu, ale říkat něčemu předem žumpa? S tím bych taky počkal!
    Však se nám předvedou i ostatní.
    *7*
  • No jo, zase, Chalupa, kolik mu je a co ten chudáček vůbec dokázal, že zase píše takovéhle jednostranné slátaniny, kdo ho za ty žvásty vůbec platí? Proč nepíšeš chytráčku, že synáček gymnastky dostal ze známosti od Havla za vraždu (či zabití?)!!!!!!!!!!!!!! milost? Ty Chalupo spravedlivý, demokratický.....piš demokraticky, to znamená vše co a jak bylo a nestranný názor a pak se objevuj se články na veřejnosti....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit