Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Slyšel jsem, že nejlepší je hypnóza.
  • Pindy nejsou důležité.Důležitá je idea.
  • Lery je klasický zemanovec. Směšný hlupák.
    Postoje Zemana? Nic takového jako postoj u bezcharakterního Zemana neexistuje.
    Po vládách ODS a ČSSD chce 101 podpisů. Po Babišově vládě nechce 101 podpisů.
    Odejde z politiky a nebude se do ní vracet jako Ruml. Vrátil se jako Ruml.

    Váš Zeman uvedl nesprávný počet obyvatel Švédska. To je ostuda jak bejk.
    Zemanovci jsou navíc těžcí schizofrenici . Po vzoru jejich vůdce Zemana kritizují migraci, velké sociální dávky pro parazity. Přitom ale Zeman má jako vzor švédsko. švédsko je přitom země kde bují migrace na 110 procent a kde sociální dávky štědře dotují parazity všech barev a ras, Nedvno si švédsko odhlasovalo že pracující budou makat déle aby se mohl i nadále financovat sladký život těchto parazitů na dávkách.
  • Chlapče,tady stáli proti sobě pindal s rétorickými schopnostmi a pragmatik.Stojíš o pindala nebo přízemního pragmatika.Pindala s hesly nebo pragmatika s reáliemi?Zeman není elegantní ironik.V této fázi je už celostátně hledaný zločinec.Za neústavní chování měl být dávno odvolán.
  • JiriDrahos
    Včera mě ZEMAN *14* v debatě sundal jak bundu z věšáku *1* *2* *15*
    SAKRA musím se naučit mluvit!
    Alespoň že moji studentští hošíci vědí jak mne zrelaxovat a olízat mi rány *1*
  • Běhat je zdravý, pomlouvat nenávidět a blejt je nezdravý
  • Předvolební debata? Srač.a jak má být hodná tv Prima a jejímu moderátorovi... *12*
  • Mě se Drahoš líbil, nemyslím že prohrál, ty fauly vodrazil dobře a mně přesvědčil !
  • Obcan.Havel
    Je to prochcanej havloid, tak ukazoval kolik toho nachčije za minutu, celý rybník!
  • Pochopil někdo z vás proč nám v předvolebním klipu ukazovali profesora Drahoše jak běhá v rákosí kolem nějakýho rybníka plnýho žabince? Zkoušel jsem rozluštit, jaké politické názory se nám tim pan Drahoš snaží sdělit, ale na nic jsem nepřišel.
  • Nevim proč TV PRIMA organizuje takovýhle pořady, když na to nemá? Voříšek- to byl totalní propadak !
  • Volim slušnost, volim vzdělanost, volim Jiřího Drahoše!
  • xxxx
  • Obcan.Havel
    Musíme prrroti Zemanovi založit Občanské Fórrrum, ehm, že? Všichni prrrsty do Viktorrrky, hurrráááá
  • xxxx
  • Nebyla, protože tvoje celá rodina je zavřená v blázinci Sajmone.
  • xxxx
  • Sice sem už vůbec nechodím, ale když nedáte jinak... užívejte si zde mých 10 000 nicků.
    Pa Simča!
  • Samostatnou Moravu a Češi ať si posadí na hrad třeba Čáryfuka *14*
  • a nevíš co dementní vosle

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit