Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano to máte pravdu. Pana Zemana jsem si velmi vážil.Jen mi připadá,že už prostě nemá co nabídnout. Mele pořád dokola to samé a hlavně kultura jeho projevu se velmi zhoršila. Jedno z největších umění, je umět včas odejít.
  • Je mi fajn, co sem nechodím, co už tady neponocuju, to víte mám svý stránky a s těma je práce až nad hlavu.
    Pa Simča!
  • Pak musíme volit Zemana, do půl roku odejde jako ta cukrovka a bude další volba prezidenta a u té se snad už každý zamyslí . Znovu a lépe.
  • Pan prezident je sice jak vy uvádíte "dědek", ale je to geniální "dědek". Takový geniální "dědek" často strčí do kapsy armádu mladíků mdlého rozumu.
  • A jak víme ze starých prdelí, čerstvý vítr nezafičí *1*
  • Náhodou zeman řekl, že mu odešla cukrovka, cítí se mlád a prostatu má jako 15ti letý panic. Proto vypadá dobře *14*
  • Ještě v roce 2013 zeman řekl, že babiš je nedůvěryhodný a teď mu svěřil druhý pokus o sestavení vlády. To není dobrý způsob vládnutí.
  • Nesvéprávný jsi sám....kdybys byl tváří v tvář Zemanovi, to by byla zábava !!!
  • Mě neoslnil ani jeden. Zeman vypadá, že nedožije jara a Drahoš spolknul pravítko a tváří se jak neoblíbený úředník. A oba jsou už poměrně staří "dědkové"
  • xxxx
  • Už tady máme 500 000 migrantů. Ještě, že tady máme zemana *14*
    Uchránil nás. A jistě i dál uchrání.
  • I jim jde o hodně plná koryta...
  • Jenže život nějak plyne v naštvanosti nad lidskou hloupostí
  • V Německu před válkou Hitlera také podporoval skoro celý národ.. a když ho prokoukli, tak pak se ho už báli...
  • To není špína... je mi Zemana líto .. spíše se zlobím na jeho hecíře...Ovčáček, Mynář, Nejedlý... oni se o něj starají a manipulují...
  • A v tom poznávám Milouše.... kdo čekal něco jiného.... hoši...
  • Babiš přinesl na Hrad demisi a odnesl si pověření k sestavení vlády...

    Komedie může pokračovat...
  • Drahouškovi selhali špiónské brýle, neměl spojení s poradci ze zákulisí. A tenhle havloidní švindlíř by měl být naší prezidentem?
    NIKDY!
  • jsou to názory na otázky prezident na to nemá žádnou páku ale to už víš nebo přehlížíš
  • Tak kdo tady lže ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit