Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • úplně změněné rysy... navrhovala bych udělat před duelem dopingový test... *14* a zdrogovaného kandidáta vyloučit ze soutěže... *3*Jinak to nené fér... *3* *3* *3* *3*
  • dovětek k... zato Zeman ještě navíc udělá nějakou tu mezinárodní ostudu... při které se bude většina národa bavit... a ta menšina, které ho nevolila se bude stydět... to jsou tedy vyhlídky...
  • Jen k té Zemanově manipulaci.. on řekl, že by Dublin 4 nikdy nepodepsal... a a to je právě to manipulativní... on ji jako prezident také nikdy nepodepíše... český prezident to nepodepísuje...... Když lid chce sprosťáka a baviče, tak budeme mít sprosťáka a baviče... jaký lid, takový prezident...
  • Nespím, dívám se kolem sebe a vidím, že zeman má vážné zdravotní problémy a není to pouze jeho chůze...

    Díváš se ty na jeho xicht, když mluví...?!

    Pro mě to v žádném případě není kandidát na hlavu státu, která má reprezentovat...
  • Já jsem také tlustá jako prasnice. Dvě prasnice!
  • Já jsem tlustá jako prasnice!
  • Každopádně to formátově i organizačně neuhlídala TV Prima, včetně moderátora..Kdyby byl někdo lepší, než Zeman., bylo by možné samozřejmě volit i někoho jiného., ale bohužel., při vší úctě..pan Drahoš je a i bude jistě větším přínosem ve vývoji vědy atd., než jako "něčí", loutkový prezident země a "politik"..Pragmaticky vzato..svérázný pan Zeman, je zatím pořád menší zlo..Kdo bude volit pana Drahoše., což je samozřejmě každého věc a právo., bude v podstatě volit teze euprotektorátu, Kalouska, přátele sudeťáků, "neziskovky", havlérku, aktivisty, novinářskou žumpu, "menšiny" atd.
  • Zemanovci, jste snad slepí. Copak ve včerejším duelu jste si nevšimli výrazu vašeho kandidáta. Mi připadal jak opilý. Koulel očima a doslova se násilím udržoval,aby neusnul.Neměl by přece jen toho nechat a odstěhovat se na Vysočinu. Dovedete si ho představit po 5 letech. Já tedy ne.My potřebujeme na hradě člověka, který bude respektovaný a nebude nadržovat Babišům a dalším příživníkům. Pro mě pan Drahoš byl neznámý člověk a přece jsem ho volila.Někteří příznivci Zemana píší, kolik přispívá kdo.Ale pan Drahoš ještě neměl možnost se ukázat, protože dosud v poltice nebyl. To je vše, co jsem měla na srdci.
  • nech to na volieích buď se budeš radovat nebo plakat
  • Ne tak daleko a tak vysoko jsem nikdy nebyla, ale proč lidem vadí Havel a nevadí Zeman? tomu fakt nerozumím.. *14*
  • No, ten měl ale hlavu v pořádku...
  • Ano.. tak trochu... jako každý z vás *14*
  • Lid obecný je hlúpý... Ale bolševici v roce 48 měli také většinu... a co z toho bylo?...konec demokracie... vláda jedné strany...politické procesy/ nebyla to žádná čapí hnízda/ však se chlapci ještě pokoušou.....není trochu účelové, když se spojí multimiliardář s s bolševiky? Co mají společného... jaký je to asi zájem.../ a s tou většinou..... to je mi celkem jedno.. spíše mi vadí, že těmto stranám demokracie vadí... ať klidně vládnou bolševici, pokud budou respektovat demokracii.... v na první řadě musí ctít práva a lidské svobody... ne že se bude hledat třídní nepřítel a koho ještě oškubeme... A to jsou všechny tyto strany... každá to dělá samozřejmě svým způsobem...jední nás škubou skrz dotace, jiní zase populismem omezují lidské svobody... ti další to dělají prostřednictví sociálního populismu
  • Je komické, když tady lopaťáci kdekoho nazývají lopatou. *1* *1* *1*
  • Busmea má pouze asi 17 % voličů. Téměř 40 % "občanů" to bylo jedno a byli líní zvednou zadek a jít volit. A to že si pár slaboduchých zvolilo OkatouMůru a KSČMizery...
  • tak ji nepij bublo
  • tak jsi to tady zrekapitulovala, hodila kyblík špíny - a co jako? Snad si nemyslíš že na tebe lůzu z ulice někdo dá. Zlostně tady prskáš vzteky a ono nic. Od kdy nám tady ty chátra od popelnic jako rozdáváš karty?
  • Alenko, Ty jsi snad i doktor *1*
  • To víš, Hruškovice dokáže svoje. *1*
  • Jestli ten svůj kyd nepíšeš právě Ty v popisovaném stavu?? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit