Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To bylo dobrý ELECTO. Pomalu se z tebe stává hulvát: "dobytkům a etalonům debility, degenerovaného trotla jiřika, slizkej had, ubožáka a nuzáka jako anonym a Hans, kašparům, hnoje, na psychopata jiřika to platí" Cha cha, to jsem zvědav, co budeš psát, až se z tebe pomalu stane ten hulvát.
    To tě už prostě vyhodí i tady odsud z tiscali, jako z ostatních serverů a pak už si ty svoje fantasmagorie budeš muset psát na diskus - www.zlejtrollelecta.ru. Jsi prostě psychopat, zde všem normálním lidem k smíchu. *1*
  • teď je maskuje slovem restituce
  • Pokračuj! Třeba ti KGB předá cenu Rudý udavač roku! *15* *15* *15*
  • Nahlášeno!
  • shovívavě. Nemůže zato že je duševně postižený. Je třeba k němu přistupovat se soucitem a doufat, že jeho stav snad nebude aspoň zhoršovat....jeho kamarád Otík závozník to také myslel dobře.... *6*
  • Ano není co dodat. ELECTA už má stejný dlaždičský slovník jako jeho hradní pán! *1*
  • Mě neandrtálec neurazí!
  • Možná utíkám, vidíte už jsem jako vy. Z mé strany považuji otázku za zodpovězenou!
  • Utíkáte od tématu protože obhájit tuto Rudou vlastizradu nedokáže ani
    sebelepší Kremelský propagátor. *1* *1* *1*
  • V tom případě by bylo dobré, prověřit Vás, co jste dělal. Kolaborante!
  • Od 21 prosince jsem se snažil slušně vysvětlit, že Prezident Republiky, ať je jaký chce, se urážet nebude! Pomalu se ze mě stává hulvát, abych mohl konkurovat dobytkům a etalonům debility. Několikrát jsem byl i u zlodějin nicků, např kauza degenerovaného trotla jiřika, který se pak kroutil jak slizkej had. Čelím útokům stran ubožáka a nuzáka jako anonym a Hans. Tyto figury zde pouze lžou a jakýkoli dialog je s nimi marný!
    Kdokoli disponuje vyšším IQ a dokáže těmto kašparům oponovat je hned komunista, bolševik a rusofil.
    Z hodnotné diskuze se po příchodu tohoto hnoje stane fraška, která za nějakou dobu přeroste v hádku, kradení nicků atd. Hlavně pro psychopata jiřika to platí. Ten dodnes nebyl schopen na žádnou otázku odpovědět, pokud nevymyslel lež.
  • Ten Rudý kolaborant zasáhl do životů milionů zdejších lidí když sám za sebe požádal
    Rusko o okupační tanky. Takže každý kdo uznává režim po roce 1968
    dopouští se trestného činu kolaborace s nepřítelem.
  • Vtipálku. KSČ kradla desítky let a ještě byla tak zbabělá že ty zlodějny
    maskovala slovem znárodnění. *1*
  • Takže každý, kdo není vlastizrádce, zloděj, vrah a dobytek je komunista, tak to potom ano!
  • Jděte laskavě do pr... Hansi!
  • Ten se mého života tolik nedotkl, jako projev kolaboranta a vlastizrádce kulisáka!
  • Máš to marný komunisto. Jsi nevěřící a skončíš v pekle. Moderní věda potvrzuje
    duchovní oblast a tvůj Rudý Materialismus už byl odvezen tam kam patří
    - na smetiště dávno překonaných komunistických bludů. *1* *1*
  • Klidně ale předtím ten zvací dopis Rudého kolaboranta Bilaka.
  • Naše demokracie sice nikoho pod šibenici nepřivedla ,ale za to k provazu ,mostu,trati už víc lidi než u nás komunisti zabili od roku 48.
  • Můžeme zveřejnit projev kulisáka, pokud chcete prolhaná tlamo!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit