Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Další důkaz nedůvěrohodnosti Rusů. Jak se mohl západní svět tak na ně upnout je k nepochopení: Rusové nikdy nebyli jiní, není jim co věřit. Mají velké huby ze kterých vychází planá slova plná falše.
    • až na to ,že to po cestě kradou fašisti z kyjeva
  • Nějak mi to připomíná starou dobu, kdy jsme nadávali západu do imperialistů a potom potají a potichu vyjednávaly draze dodávky potřebné technologie. Dnes to asi jde pro změnu opačným směrem na východ. Strašná úrověň. Myslím, že někteří čeští politici by měli spíše mlčet, i kdyby byl představitel velkého státu jakýkoliv. Co ta před volbami propagovaná slušnost ? A znáte tu bajku o medvědovi a zajíčkovi? Vůbec mi nejde o Putina, ale o formu.
  • moskvě je to šumák jestli haličští bratři stahujou polským bratrům plyn,tři měsíce bez teplý vody už je nebaví,co teprv až přijde zima....
  • tak a je to tady, chybějící plyn nahrazuje Polsku Česko ( píšou ta na E15), Polsko přerušilo, údajně z technických důvodů , revers plynu na Ukrajinu, Slováci zatím ne, takže v zimě budeme mrznout se Slovákama a Ukrouši se nám budou tlemit u teplých kamen
  • Putin není žádný fackovací panák!!Když jsem včera slyšela naše poslance pravicového spektra, zvedal se mi žaludek! Faleš, lež, zloba,žádná fakta! Že jim to s těmi sankcemi proti Rusku nevyšlo tak, jak si mysleli - ještě přitvrdit,nevyspytatelné chování Porošenka, co chtějí? Je my líto Slováků, ti to pocítí dříve než my.
    Vůbec se tu nepíše o mezinárodní ostudě, kterou způsobyl Hudeček. Již přišla tvrdá odpověď. A t chce ještě kandidovat na primátora ! Hnus.!
    • Putin je pouze fašista, a tak si ho jako soudruha nenecháte přece hanobit, že?
  • Pravděpodobně chtějí bratři Ukrajinci naplnit své zásobníky plynu a to zadarmo.Už dříve ukázali,že na zlodějnu jsou mistři.Buďto chybějící plyn EU zaplatí,nebo Putin ukáže celé EU čemu se v Rusku říká zavírací den.
  • Kdopak si ucvrkuje plyn pro sebe bez placeni?V prve rade by se meli hledaci podivat na uzemi,pres ktere vede plynovod.Slovensko ani Cesko to neni.
  • Tady je ale zase v hlavičkách vypatláno .......... *1*
    • Vitame te tady, vypatlana hlavicko... *1*
  • dobře vám tak šmejdi, nemáte podvádět!!!
  • Co komušista, to absolutní vypatlanec. Důkazů je zde požehnaně!
    • Co je "komusista"? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit