Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já myslím, že bratři Poláci se pomaličku chystají být připraveni, až se Ukrajina rozloží zcela, aby znovu okupovali podstatný její kus se Lvovem jako centrem, jako to udělali s naším Těšínskem ručku v ručce s Hitlerem. *3* *3* *3*
  • Bratři Poláci, nezbrojte, až přijde čas, my vás zase přijedeme osvobodit. buržoasii a inteligenci postřílíme a zahrabeme v lese, z polských soudruhů uděláme protektory a kousek Polska si ponecháme. Vždyť nás znáte, tak nám důvěřujte. *1* *1* *1*
    • ano bratři poláci raději věří ukrajinským banderovcům,kteří je vybíjeli jak potkany,nic zrůdnějšího jak banderovci neexistuje
  • to je přesně to co teroristické spojené státy chtějí,vytvořit v evropě válečné dusno a na něm vydělávat a přiblblí pšonci a váleční štváči z litvy a taky vlastizrádní čecháčci jim na to skočí
  • tak Rusofilové co kradete nicky a pomlouváte mám registrovaný nick
    takže je po napodobování.

    Celý den mě špiníte a pomlouváte v rámci cílené kampaně na diskreditaci
    odpůrců Ruské totality. Podpásovky máte jako zkušení agenti KGB:
    • La pardón, ale tebe nelze už víc pošpinit. Fšecko je pravda. Navíc ze své horizontální práce nemusíš odvádět daně. Vlastně mě, ani nezajímájí tvoje tržby z demonstrace síly okupantů USA z Německa v České republice..
    • Konečně se to registrovalo. To drzkaPussy snad nejde pomluvit - fšecko je pravda, hlavně o tý blbosti.
  • Polští kšeftaři si potřebují nakrást a Poláci budou o zdravých nejedovatých potravinách číst jen ve zprávách TASSu *15* *15* *15*
    • Milá pusinko, jak víš, люблю тебя очень . Celou noc jsi mne sála, ale musím tě zklamat, byl to jen artrozní palec u nohy. To co jsi si myslela, že saješ, je 10 krát menší. *1*
  • Myluju Putina. Už jsem našetřila bohatství dvěstě kaček na cestu do Moskvy. Beru si s sebou cestovní oltář s Putinem. O jídlo se nebojím, dám každýmu za guláš. *14*
  • Zloději nicků nepřeji si být spojována s tím Rudým zločincem! *16* *16*
  • Já si jenom vymejšlím, ale ve skutečnosti dělám drahoty, aby si mě Voloďka Putin konečně všimnul. *14*
  • Putine, myluji tě. Podržka pussynka. *14*
    • Já ho nesnáším zloději nicků! *16* *16*
  • Kdyby se Rusko nechovalo agresivně nemusela by EU zbrojit.
    • že se nepotento jako my a brání svou svobodu, zemi, životy a majetek. DRZOST NEHORÁZNÁ.....a přitom se mohli nechat svobodně a demokraticky okrást a nevolničit jako jsme to hrdinně dokázali my......JENŽE ONI NÉÉÉÉÉ.....OTROKY PRÝ NA ROZDÍL OD NÁS NEBUDOU.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit