Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • La pardón, ale tebe nelze už víc pošpinit. Fšecko je pravda. Navíc ze své horizontální práce nemusíš odvádět daně. Vlastně mě, ani nezajímájí tvoje tržby z demonstrace síly okupantů USA z Německa v České republice..
  • Prosím nemluvte na drzku Pussy cizí jazykem. Vždyť chuděra neví co "fakt" je a jazyk nepoužívá k mluvení.
  • Blbaňo, dyk Usrajina nemá ani v OSN garantované hranice, tak jak víš co je Ukrajina. Co, že Obamovič povídal? Ten ani pomalu neví kde Ukrajina, ale ví že chce Ruské přírodní zdroje. Buď je ukradne nebo mu je dají dobrovolěně.
  • Uprav si řeznou rychlost v hlavě máš F1.
  • DrzkoPussy mrkni se lépe do zrdcadla protože to čeho se štítíš jsi TY.
  • Mezi naším lidem NENÍ třeba propagandy od Rusů. Téměř všíchni víme o propagandě, vraždění, terorismu a štvaní od EUUSA. Jo potomci deportovaných neumí nic než zbraně a tak se musí ve světě válčit. Člověk je pro ně 70 kg vody a zbytek něčeho. Tak co tím - zabít - jak zvěstoval prorok Brzezinski.
  • Konečně se to registrovalo. To drzkaPussy snad nejde pomluvit - fšecko je pravda, hlavně o tý blbosti.
  • já myslím, že bratři Poláci se pomaličku chystají být připraveni, až se Ukrajina rozloží zcela, aby znovu okupovali podstatný její kus se Lvovem jako centrem, jako to udělali s naším Těšínskem ručku v ručce s Hitlerem. *3* *3* *3*
  • ano bratři poláci raději věří ukrajinským banderovcům,kteří je vybíjeli jak potkany,nic zrůdnějšího jak banderovci neexistuje
  • Bratři Poláci, nezbrojte, až přijde čas, my vás zase přijedeme osvobodit. buržoasii a inteligenci postřílíme a zahrabeme v lese, z polských soudruhů uděláme protektory a kousek Polska si ponecháme. Vždyť nás znáte, tak nám důvěřujte. *1* *1* *1*
  • Milá pusinko, jak víš, люблю тебя очень . Celou noc jsi mne sála, ale musím tě zklamat, byl to jen artrozní palec u nohy. To co jsi si myslela, že saješ, je 10 krát menší. *1*
  • to je přesně to co teroristické spojené státy chtějí,vytvořit v evropě válečné dusno a na něm vydělávat a přiblblí pšonci a váleční štváči z litvy a taky vlastizrádní čecháčci jim na to skočí
  • tak Rusofilové co kradete nicky a pomlouváte mám registrovaný nick
    takže je po napodobování.

    Celý den mě špiníte a pomlouváte v rámci cílené kampaně na diskreditaci
    odpůrců Ruské totality. Podpásovky máte jako zkušení agenti KGB:
  • Polští kšeftaři si potřebují nakrást a Poláci budou o zdravých nejedovatých potravinách číst jen ve zprávách TASSu *15* *15* *15*
  • Myluju Putina. Už jsem našetřila bohatství dvěstě kaček na cestu do Moskvy. Beru si s sebou cestovní oltář s Putinem. O jídlo se nebojím, dám každýmu za guláš. *14*
  • Zloději nicků nepřeji si být spojována s tím Rudým zločincem! *16* *16*
  • Já si jenom vymejšlím, ale ve skutečnosti dělám drahoty, aby si mě Voloďka Putin konečně všimnul. *14*
  • Já ho nesnáším zloději nicků! *16* *16*
  • že se nepotento jako my a brání svou svobodu, zemi, životy a majetek. DRZOST NEHORÁZNÁ.....a přitom se mohli nechat svobodně a demokraticky okrást a nevolničit jako jsme to hrdinně dokázali my......JENŽE ONI NÉÉÉÉÉ.....OTROKY PRÝ NA ROZDÍL OD NÁS NEBUDOU.....
  • Putine, myluji tě. Podržka pussynka. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit