Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Je hrozně smutný, co se v dnešní době děje. Nechápu, jak jim to může pořád procházet a že se najde neustále tolik naivních lidí, které je neustále podporují. Já také podnikám, tak jen čekám, kdy i na mě dojde a bude mi z nějakého důvodu překažené moje podnikání. Před časem jsem teprve splatila svůj úvěr na podnikání, tak doufám, že ještě chvíli budu moct podnikat.

  • Co je "hrozně smutný"? Tohle?

   Počet podnikatelů v Česku, kteří si samostatnou výdělečnou
   činností skutečně vydělávají, v roce 2018 stoupl o dvacet tisíc na 1,011
   milionu.

   „Podstatný je trend. Počet živnostníků roste již třetím
   rokem za sebou, a to přesto, že jich je v ČR nejvíce na počet obyvatel.
   Je to jasný signál, že naše země je v dobré ekonomické kondici a že
   nehrozí zhroucení systému obslužnosti venkova a regionů,“ řekl předseda
   Asociace malých a středních podniků Karel Havlíček. Důležité je podle
   něj sledovat současně i počet nových právnických subjektů, jejichž počet
   rovněž roste a blíží se již počtu 500.000.

   Zdroj: https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/pocet-podnikatelu-loni-v-cesku-stoupl-o-25-tisic-nejvice-je-jich-v-praze.A190303_142315_ekonomika_lesa

 • Bůůůů, bůůůů, škyt, škyt!!!

  Havloidům se hroutí svět!

  Hahahahaha

  • Havloidi jsou dávno v propadlišti dějin,tady se hroutí svět obyčejných lidí pod úřednickou botou a škodu z toho budeme mít všichni.A to jsem si myslel,že nemůže být nic horšího než Paroubek.

 • proboha kdo už toho hajz.a zastaví?

  Lenin řekl: "Revoluce bez šibenice je blbost".A jakou měl pravdu!

  Neodsoudili jsme vraždy při odsunu,neodsoudili jsme vraždy 50.let,neodsoudili jsme ruskou okupaci,neodsoudili jsme Husákovy fízly,neodsoudili jsme Klause a jeho parazity a dnes tu máme zloděje a udavače který jen škodí a škodí a i toho jsme osvobodili.

  Dámy a pánové-až zase bude revoluce,neberme si klíče na cinkání,přinesme si provaz!   

  • Tvůj výčet je přesně ukázka účelové argumenatce.Vytrhnout z dějin jen to co se mi hodí a na základě takto deformovaných faktů definovat jen ten jediný správný názor.

   Státní zástupce rozhodl dle svého, to on se bude zodpovídat a nemyslím si že máš lepší podklady pro tvá tvrzení než tento erudovaný člověk. Jenže ty máš velký problém s uznáním autorit. Tvé autority jsou ukřičení "umělci" z ulice , ktaří nemají ani vzdělání a ni funkci a to je deklasuje. pokud prestaneme respektovat úřední postup moci výkoné , tak se můžeme vrátit před středověk. To že něco vykřikuješ a zdůvodňuješ to vulgaritou neznamená , že je to pravda.


   • Ale kdepak,ten můj výčet nestraní vůbec nikomu,kritizuju levici i
    pravici,i nás Čechy,takže opravdu nevím komu tím účelově straním.Tady jde o to,že Babiš vytvořil z právního systemu labyrint,ve kterém si
    nikdo (až na něj osobně)není jistý před šikanou úředníků.A to už není Prosekuce=uplatnění práva ,nýbrž  Perzekuce= zneužití práva.Deformita našeho právního řádu je zrůdná v dostupnosti práva pro jedny a
    nedostupnosti pro druhé.Pokud nemáte 2,3 a více tisíc na každou hodinu
    advokáta,zákony pro vás neplatí,nedomůžete se jich-jak asi? Mimochodem jde o
    fašistickou praktiku-Žid nesmí podat žalobu,protože je Žid.Já nesmím
    podat žalobu,protože nemám na advokáty .Prostě jde o finanční
    diskriminaci,jejím opakem jsou pak boháči-Babiš třeba-kteří mají těch práv víc
    .A otázka přijímání autorit v demokracii nemůže být dána násilným vnucováním ,to by pak byla autokracie a ne demokracie.A to je další jev Babišismus=pomalé nastolování policajtůry a nadvlády úřadů.

  • KIMCID

   přesně taky si to o Kalouskovi myslím

 • Obávám se, že v listopadu 89 nikdo necinkal klíči za stupidity typu EET či zákazu kouření v hospodách. Ti, co tyto stupidity schvalují, zradili ideály svobodné společnosti a projevili své nepřátelství vůči hodnotám demokracie.
  • KIMCID

   Ty co v roce 89. cinkali klíčema od bytu,o něj už dávno přišli :D

  • Jsem pro svobodu jako nikdo jiný ,ale né na úkor ostatních a úž vůbec né za moje peníze. Platím daně tak je plať taky!!!  Chceš si ničit zdraví ,tak si ale plať všechny léčebné náklady z toho pramenící.Proč bych měl platit lečení tvých závislostí???? Každý rok Vás  kuřáku odejede na pravdu boží cca 12tis. Ani náhodou to není ze dne na den. Předchází tomu dlouhodobé léčení a operativní zákroky všeho druhu a to platí ti co se o sebe starají. Je to sobecké .To nemluvím o tom , že každý kuřák až na velice malé vyjímky , otravuje ostatním život od rána do večera.

   • Proto po celá staletí existovaly hospody, které byly zároveň kuřárnami. Zaběhlé zvyklosti zlikvidovali kulturní barbaři a sobečtí nýmandové a nepřátelé demokracie. Nikdo nikdy nebyl nucen k tomu, aby vysedával v kuřárnách a ničil si své zdraví. Zákaz kouření je první krok do zákazové totality.
    • Kouření je záležitost min. století V 18 století jsis platil své lečení. Proč mám platit tvé poškození zdraví?????

 • Bůůů, bůůů, vzlyk, vzlyk

  • Nebrec - za svuj zpackany zivot si muzes sam...

   Ani nakladak koblih ti nepomuze...

   • Nebreč hlupáku!

 • "Sliby se slibují, blázni se radují."

  V daném případě by místo "blázni" bylo vhodnější "kobliháři". 😛

 • "Stále platí to heslo poplatné za dob socialismu: "Kdo nekrade, okrádá rodinu". A jde to i bez vedoucí úlohy strany ve společnosti.

  Těch, kteří neplatí daně a rozličné stanovené poplatky, tak, jak by měli, znám spoustu. Ani jeden nestrádá. Naopak, daří se jim velmi dobře. Mají nové domy, pozemky, nová auta,  v rámci volna -celoročně, odlétají na zahraniční rekreace, apod.  Jenže, tito "chudáci" okrádají stát a tedy všechny ty, kteří daně platí řádně. Takže je naprosto v pořádku, když stát vyvíjí činnost směřující k omezení těchto daňových úniků.  A takřka perlička, znám také spoustu takových, kteří se živí poctivě, nekradou. a nešidí stát. 😈 

 • Nase strana a vlada dela skutecne vse pro drobne podnikatele, jak slibila - vse, aby krachovali...

  A pivo a jidlo v restauracich take levnejsi neni a nebude - jak sliboval koblihar po zavedeni EET...

  A dane jsou stale vyssi, i kdyz koblihar sliboval, ze se zvedat nebudou...

  A to nemluvim o cenacph potravin, energii...atd...atd...

  • Každý kdo má pracovní sml. platí daně a nikdo se ho na nic nepltá!!!  Proč si myslíš , že podnikatel je něco více a má být od této povinnosti oproštěn.  Kdyby jste nepodváděli a neodkláněli příjmy , tak by nebyla nutnost zavádět tento bič na "podnikatele". Kdekoliv se hnu po evropě, tak dostanu účtenku a bez keců. Jen zde jste se naučili , že když můžu někoho odrbat tak to udělám. Myslí si snad někdo , že  podnikatel  nevyužívá služeb státu ???(od základní školy až po zdravotnictví ) . Podnikat je člověk který si uvědomuje sounáležitost se systémem a proto se podílí na společných nákladech. Ten kdo neplatí daně je vyžírka a zloděj.

   • Nic jsi nepochopil...

    • pod tíhou tvých argumentů jsem .....

 • KIMCID

  Zrušil bych amorální dědickou daň.

  • Je na čase podívat se na daňové úlevy!!!

 • Kdo nepodváděl stát na daních se nemá čeho bát!

  • Wolfcastle

   Kdepak kdo nedaval uctenky nebude je davat dal a ti co je dávali budou muset platit kvalitni mobilni internet 24/7 + servis EET pokladnicky 24/7 + pokladnicku a pribude jim dalsi prace s papírováním další registrace někam atd. je to jen otravné přínos 0

   • Lžete již v základě sdělení. Podle https://www.etrzby.cz/cs/co-kdyz-neco-selze :

    Pokud nelze dlouhodobě evidovat tržby elektronicky pomocí internetového připojení k síti (např. chata v horách bez možnosti jakéhokoliv internetového připojení), může správce daně na základě žádosti poplatníka a po ověření jeho tvrzení ohledně absence internetového připojení povolit evidovaní tržeb ve zjednodušeném režimu. V takovém případě bude mít poplatník i nadále povinnost vystavovat účtenky, avšak data o těchto evidovaných tržbách musí odeslat nejpozději do 5 dnů od uskutečnění evidované tržby.

    V případě, že nepůjde odeslat datová zpráva s údaji o evidované tržbě on-line z důvodu krátkodobého výpadku spojení, může poplatník vydat účtenku bez fiskálního identifikačního kódu přiděleného systémem Finanční správy. Poplatník pak musí odeslat údaje o této transakci do systému Finanční správy bezprostředně po obnovení spojení, nejpozději do 48 hodin od uskutečnění evidované tržby.

    Otázkou je, kdo dnes nemá internetové připojení a zda dnes v ČR nabízí některý operátor jiné připojení než 24/4.  

    Atd.

   • No ono se ti to jednou nevyplatí , malá kontrola dodržování zákonu a jsi na ulici. podle tvé úvahy by chom měli zrušit všechny zákony protože se vždy najde někdo , kdo je porušuje!!!  Nedáš účtenku jednou dvakrát  pokuta a pak zákaz jak prosté.

   • Nesmysl, kvůli něčemu/někomu se EET zavedlo. Nebudeme si nalhávat, že před EET byli všichni poctiví. Zaměstnanci odvádí vždy a vše a v plné výši! Takže na každýho stejnej metr!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit