Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sosánek Bohoušek Sobotka by taky potřeboval dostat facku a to od každého občana republiky za privatizaci OKD !On byl v té době ministr financí a sosani doslova darovali Bakalovi 20 miliard korun.Prodali mu OKD za 4 miliardy bez ohledu že tržní odhad byl 24 miliard.Mělo se to prošetřit a je ticho po pěšině.
  • On má mandát!!!
    • Na fackování???
  • "Osobně jsem přesvědčen o tom, že do slušné politické kultury nepatří ministři, kteří fackují občany na chodníku," řekl Sobotka při diskusi o programu mimořádné schůze, jejíž svolání podnítila ČSSD k nákupu vojenských dopravních letadel CASA nebo zakázce Všeobecné zdravotní pojišťovny na vymáhání dluhů. Pokud pak Kalousek je ochoten fackovat voliče, pak voliči mají právo, aby podali podnět, aby tato zrůda byla odvolána a to okamžitě, sedí ve vládě jak pijavice a co jeho čin, to skon pro tuto republiku.
  • Kdybych Kalouse potkal na ulici,když jsem obdržel "jeho" složenku,že dlužím státu asi 120 tis.Kč.Nafackoval bych při nejmenším Kalousovi taktéž a to mám 65 let.Toto tomu "gaunerovi" Kalouskovi já nezapomenu. *16*
  • Když fackuje pan ministr, znamená to, že teď můžu v práci fackovat studenty? Asi ne... Pan Kalousek by měl ve svých letech již vědět, jak se zachovat a ne předvést takovéhle extempore. Kdyby to udělal člověk jeho věku, tak ho taky zfackuje??? At se pan chemik vzpamatuje a přestaně dělat kraviny, už jich nadělal dost a dost *11* *11* *11* *12* *16* *11*
    • ................on by opilý ( jaký ) nikoli opilí ( jací). KdyŽ chcete někam psát, naučte se česky.
      A PRO VÁS: AŽ VÁM NĚKDO BUDE STEJNĚ NADÁVAT, BUDETE DĚLAT CO? ANO NÁSILÍ PLODÍ NÁSILÍ, ALE JAK MÁ DALEKO VULGÁRNÍ CHOVÁNÍ A VYHROŽOVÁNÍ OD NÁSILÍ?
    • Vy jste ale se studenty v jiném vztahu(v podstatě zákaznickém) než je člověk, kterému někdo na ulici vyhrožuje smrtí..
      • zákaznickém? pokud vím, tak školní vzdělání je na prvním a druhém stupni ZŠ zdarma, na středních školách se také s výjimou soukromých školné neplatí, tak jakýpak zákazník??
        mimochodem není to zřídka, kdy studenti vyhrožují učitelům fyzickým napadáním a ten/ta s tím nemůžou nic dělat, ani ten pohlavek dát, to bychom ty naše chudinky mohli nějak psychycky poznamenat...
      • No tys to zaťal, tak tohle jsme čekali, že se potrefená husa brzy ozve, já když učím a někdo mi před vysokou školou řekne: tak toste dneska profesore posr-l, když jste mne vytáhnul, tak jej taky hned nekopu a nemlátím, blb typu Kalousek měl být okamžitě po incidentu předveden na P-ČR a měla mu být odebrána krev, aby se zjistilo, kolik toho tento vládní trotl zas vypil, pije totiž stále a více a více.
        • Chtělo by to aby Kalousek pil ještě intenzivněji, aby se brzy uchlastal a byl by od něj konečeně pokoj!!!
        • No. jestli tak učíte jako píšete o vládních činitelích, tak má poklona. Proto to tak vypadá u mládeže a ve splolečnosti. Jaký vzor takové chování. Ten mladý ničema měl dostat ne čtyři, ale osm facek.Za to si Kalouka cením i když s ním nemusím v politice vždy souhlasit.
          • vládní činitel je zmetek, který dostal tuhle zemi do pěkných sra*ek. A to, jak vypadá dnešní mládež je obraz hlavně výchovy v rodině, ne ve škole. Těžké, když doma slýchají, že učitel je k ničemu a nemají ho poslouchat, nemyslíte? Rád si to s Vámi vyměním, abyste mi předvedl, jak to mám dělat správně *5*
            • Pokud vím, tak nás hlavně zadlužila čSSD. Neříkalo se Paroubkově vládě, že moc utrácí a zadlužuje i naše vnuky? No a dluhy se musí platit a už je to tady.
            • No vida. Dítě slyší od učitele, že vládní činitel je zmetek, od rodičů, že učitel je k ničemu a nemá ho poslouchat a tak dítě se jde z toho raději zdrogovat. Není rodič jako rodič, není učitel jako učitel.
  • takovýhle panáci bez cti a bez charakteru maj šanci jen v česku jak v politice tak ve společnosti není se čemu divit
    • Vy jste ale se studenty v jiném vztahu(v podstatě zákaznickém) než je člověk, kterému někdo na ulici vyhrožuje smrtí.
  • pan kalousek bzl asi zase společensky unavený.chová se jako kamoš z putyky 4 kategorie.v k.varech hokejista napadl stareho pana a byl odsouzen.tak co vi na to páni posranci
  • jestliže nevychovaný spratek řekne, že má ústavní činitel má viset, tak 4 facky je správný a rychlý prostředek, možná až moc mírny. v 50 letech za to mohl viset, v 80 letech sedět natvrdo, teď je někdo proti fackám ? Za par let bude spratek střílet, bude hrdinou ?
    Ještě k Sobotkovi-Dluhošovi. Sekat dluhy, prodávat společnosti pod cenou to je v pořádku, ale když spratek dostane, co má dostat, tak to je důvod k rezignaci ?
    Pane Sobotko, nejste chlap a připadáte mi tak trochu jako bl...ček
    • Petrovi -jestli je tu někdo bl.beček, tak jsi to ty.
    • jaký pak ústavní činitel ... morálka a ucta k zákonům je v tomto státě hendikep a asi vás ještě trošku zaslepují, .... češi zdá se vydrží hodně ovšem nevím jestli v tomto případě je být na co hrdý, ... ústavní činitelé této garnitury by už asi v trošku radikálnější společnosti dávno vyseli
  • Pište na tyto stránky: post@psp.cz, tam musíte psát své názory, je to přámo do parlamentu.
  • Kalousek je nevychovaný komediant a zloděj,okrádá naše občany,ten by potřeboval mlátit ho klackem každý den.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit